18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
N................r 2014-02-19, 20:17 4
No kurwa a potem niech ludzie z majdanu płaczą że ich dzieci są bite. Jakim trzeba być zjebanym rodzicem żeby wysłać dziecko do budowania barykady. Co to mają być jakieś zajęcia przygotowujące do życia w "pokojowej lewackiej Europie"?
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2014-02-19, 20:25 24
@up
w powstaniu warszawskim też najmniejsi bracia walczyli , w walce o wolność nie liczy sie wiek
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-02-19, 20:38 13
@zwirz13
To powiedz mi o jaką wolność ta wschodnia dzicz walczy, zwłaszcza "banderowcy"? Co Ty człowieku porównujesz? W powstaniu warszawskim nasi napierdalali się między sobą i podpalali sklepy, niszczyli mienie publiczne i kradli co się da?
Zgłoś
Avatar
N................r 2014-02-19, 20:39
@up
no ale te dzieciaki nie walczą o wolność tylko o to żeby Ukraina dołączyła do UE. Jest chyba jakaś różnica nie?
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-02-19, 20:46 4
@NRiver
UE im potrzebna. To tak jak wchodzić w szambo, bo inni też są. Co im to da? Że niby łapówkarstwo się zmniejszy? Zobacz jak nasi politycy sprzedają wszystko co się da, od lasów państwowych po godność osobistą... Zajebiście Ukraina miałaby w UE, jeszcze tylko euro im wprowadzą, i będzie taka nędza, że nawet bieda nie zapiszczy.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2014-02-19, 20:48
...Rowerzysta... napisał/a:

@zwirz13
To powiedz mi o jaką wolność ta wschodnia dzicz walczy, zwłaszcza "banderowcy"? Co Ty człowieku porównujesz? W powstaniu warszawskim nasi napierdalali się między sobą i podpalali sklepy, niszczyli mienie publiczne i kradli co się da?



debilu to jest tylko porównanie !! jak nie zrozumiałeś to twój problem
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-02-19, 20:57
@zwirz13
Aha, ok. Ale i tak nie kumam po co im Unia.
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-02-20, 2:57 4
Jaki kraj takie zabawki.

...Rowerzysta... napisał/a:

@NRiver
UE im potrzebna. To tak jak wchodzić w szambo, bo inni też są. Co im to da? Że niby łapówkarstwo się zmniejszy? Zobacz jak nasi politycy sprzedają wszystko co się da, od lasów państwowych po godność osobistą... Zajebiście Ukraina miałaby w UE, jeszcze tylko euro im wprowadzą, i będzie taka nędza, że nawet bieda nie zapiszczy.



Ooo chlopie w dupie byles i gowno widziales.Ja na ukrainie bylem i dla przecietnego ukrainca polska b to jest raj.
Zgłoś
Avatar
d................s 2014-02-20, 3:44 3
...Rowerzysta... napisał/a:

@NRiver
UE im potrzebna. To tak jak wchodzić w szambo, bo inni też są. Co im to da? Że niby łapówkarstwo się zmniejszy? Zobacz jak nasi politycy sprzedają wszystko co się da, od lasów państwowych po godność osobistą... Zajebiście Ukraina miałaby w UE, jeszcze tylko euro im wprowadzą, i będzie taka nędza, że nawet bieda nie zapiszczy.



Jesteś naprawdę głupi - sam nawet nie wiesz jak. Na Ukrainie prezydent buduje sobie wille za państwowe pieniądze za dwa miliardy (dosłownie: DWA MILIARDY), politycy podpisują umowy na gaz z Rosjanami tak, by wpadło im do kieszeni kilka miliardów, ustawy się kupuje itd... W Polsce jest to, mimo słów gawiedzi twojego pokroju, zjawisko marginalne. A dowody są w liczbach. W 1990 i Polska, i Ukraina miały PKB per capita około 5k. Teraz Polska ma 20k, Ukraina zaś 8k!

Faktem jest też to, że Unia dała nam nowe możliwości gospodarcze, przez co gospodarka polska ma nowe perspektywy rozwojowe. I nie - to nie jest "lewackie pierdolenie" - to jest pierdolenie kapitalistyczne: im więcej partnerów gospodarczych, tym szybszy rozwój. Nawet krul kurwin, czy Bosak zdaje sobie sprawę z tego, że Unia w aspekcie gospodarczym to pożyteczne zjawisko (nie mówię przy tym o jakiś dotacjach-sracjach)

...Rowerzysta... napisał/a:

@zwirz13
To powiedz mi o jaką wolność ta wschodnia dzicz walczy, zwłaszcza "banderowcy"? Co Ty człowieku porównujesz? W powstaniu warszawskim nasi napierdalali się między sobą i podpalali sklepy, niszczyli mienie publiczne i kradli co się da?



Powiem ci, dzikusie, o co walczą Ukraińcy - o wolność słowa i co za tym idzie, sumienia, i zlikwidowanie nieproporcjonalnej w stosunku do każdego innego europejskiego kraju korupcji. Ty zaś próbujesz wszystkie swoje niepowodzenia zwalczyć jakimś komunałem w stylu: "i tak mnie wszyscy oszukują, a ja jestem okay".
Zgłoś
Avatar
zielak300 2014-02-20, 3:56 1
Śmierć ukraińskiej hołocie.

Polscy representatives powinni rozważać sytuacjie pod kątem możliwości przejęcia Lwowa, a nie płakaniem na antenach. Pizdy.

Zazdroszczę Rosjanom przywódcy.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-02-20, 5:43 2
teraz palą opony letnie -producenci opon zacierają ręce
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-02-20, 10:21
Mali majdanowcy toczą opony na barykady....chuj że ojcu Zaporożca zostawili na cegłach....ojczyzna w potrzebie trza brać.
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-02-20, 10:58 1
Cytat:

Polscy representatives powinni rozważać sytuacjie pod kątem możliwości przejęcia Lwowa, a nie płakaniem na antenach. Pizdy.



Z chujem się na rozumy pozamieniałeś chyba.
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-02-20, 11:53
a tak naprawdę to idą stawiać bałwana z opon bo śniegu nie ma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie