18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Velture 2018-09-11, 10:00 22
Kurwa 3 debili. 2 dzieci i stara pizda co ich nie nauczyła rozglądania się.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-11, 10:04 11
W USA przejechanie obok stojącego autobusu szkolnego to najcięższe przestępstwo drogowe. Można za to trafić do aresztu od ręki.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-09-11, 11:37 2
Velture napisał/a:

Kurwa 3 debili. 2 dzieci i stara pizda co ich nie nauczyła rozglądania się.



ja tam widzę tylko jednego - kierowcę. Mają tam bardzo konkretne przepisy zakazujące przejeżdżać obok stojącego school busa stąd dzieci się nie rozglądały.

PS już po 8:00, spóźnią się...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-09-11, 12:03 17
@up
Kurwa a u nas są przepisy, że pieszy na przejściu ma pierwszeństwo a i tak dalej dekle wchodzą bez patrzenia i lądują potem bez butów.

Dla własnego jebanego bezpieczeństwa powinno się rozejrzeć.
Jakby każdy jeździł/chodził na zasadzie "ja mam pierwszeństwo" to by miejsc na cmentarzach nie starczyło.

Trochę zdrowego rozsądku. Chuj, że jesteś na prawie ale wąchając kwiatki od spodu mało ci to da.

Tak, kierowca chuj i to nie podlega dyskusji ale instynkt samozachowawczy powinien zadziałać.
Nawet jak za gówniarza miałem zielone na przejściu to dla pewności się rozglądałem. Po to aby przeżyć kurwa mać bo tak mnie uczono.
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2018-09-11, 14:09 2
@Up

Gówno prawda, gdyby się nikt nie rozglądał to Ci co się nie zatrzymują już dawno siedzieliby w więzieniu za występki, a tak to jeżdżą bo się ludzie rozglądają i uchodzi im to na sucho.
Zgłoś
Avatar
Ruttenskog 2018-09-11, 14:57 1
No patrz Velture, w takiej Norwegii nikt się nie rozgląda na pasach a zabitych mniej niż bezpiecznej Polsce, pełnej ludzi ze zdrowym rozsądkiem. Pewnie socjaliści ukrywają prawdziwe statystyki, kurwie jedne.
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2018-09-11, 16:02
Ruttenskog napisał/a:

No patrz Velture, w takiej Norwegii nikt się nie rozgląda na pasach a zabitych mniej niż bezpiecznej Polsce, pełnej ludzi ze zdrowym rozsądkiem. Pewnie socjaliści ukrywają prawdziwe statystyki, kurwie jedne.



Ta, kurwa, jasne...
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-09-11, 17:07
Ta. kurwa, jasne...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-09-11, 19:19
Ja tam nie zauważyłem przystanka ani miejsca do przechodzenia dla bachorów. Brak pasów oraz linia ciągła.Skąd ten hejt ?
Zgłoś
Avatar
SpirytPL 2018-09-11, 22:54
Ktoś wie co sie stało z Fantasticko ???
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2018-09-12, 1:49
Kierowca debil. Jak mógł nie trafić?
Zgłoś
Avatar
r0d0n 2018-09-12, 2:14
przecież to proste... Matka to zleciła... ale nie pykło...
Zgłoś
Avatar
feniks_01 2018-09-12, 4:32 2
Znajomy tak zrobil ciężarówką w USA, 1.5 roku w więzieniu. Nie, nikogo nie przejechał.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-09-12, 7:30
Velture napisał/a:

@up
Kurwa a u nas są przepisy, że pieszy na przejściu ma pierwszeństwo a i tak dalej dekle wchodzą bez patrzenia i lądują potem bez butów.



a co ma jedno do drugiego? powinni patrzeć bo przy WCHODZENIU na przejście NIE MAJĄ pierwszeństwa. to od dziś już będziesz wiedział...
Zgłoś