18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
beednarr 2018-05-28, 0:36
Ahhh ta postępowa Europa, łezka w oku się kręci.
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-05-28, 1:02 4
Jak jestem raz w miesiącu w Birmingham to zawsze mam z tyłu głowy myśl widząc tych wszystkich ciapatych/czarnych których tam jest większość że nie zdziwiłbym się jakby zaraz coś pierdolnęło obok. Dziwne uczucie, mam nadzieję że w Polsce nigdy nie będzie dane nikomu go zaznać.
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-05-28, 1:49
Niemcy wiedzą co robią
gdyby nie to co się dzieje to doszło by do wojny nuklearnej
ale po co ja wam to mówię
Zgłoś
Avatar
mrokussw 2018-05-28, 2:11
mozna o info ? kiedy gdzie i jak? z ciekawosci chce poczytac co prasa pisze
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-05-28, 7:39
jebał ich pies
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-05-28, 8:22
i jeszcze tysiące tych szkodników czeka w Calais na możliwość wyjazdu do GB. Biorąc pod uwagę, że z Unii Brytole wychodzą przepuściłbym wszystkich chętnych i niech się z tym bujają
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2018-05-28, 12:20
Taka piękna okazja do rozjechania chociaż kilkunastu dzikusów No nie... stracić taką okazję to coś niewybaczalnego.
Ja wiem, że szkoda swojego samochodu tym bardziej jak się na niego ciężko pracowało, no ale taka okazja często się nie nadarza
Zgłoś
Avatar
Cloverface 2018-05-28, 12:42 3
W tym Birmingham to mają wesoło, w tym tygodniu był filmik z rozjechania człowieka, rozstrzelania w tunelu dwóch jegomości, teraz bieganie i dzicz na ulicach. Dodam taką ciekawostkę - większość filmów z chorych akcji w Birmingham jest kasowana na youtube. Ciekawe czy jest aż tak źle, że muszą cenzurować.

Zgłoś
Avatar
nieubezpieczony 2018-05-28, 12:45 1
Problem w tym, że ten filmik pojawił się już na wielu portalach i wszędzie jest anonsowany jako zamieszki w UK, tymczasem są to kibice FC Basel niezbyt zadowoleni z wyniku wyjazdowego spotkania. Umilają sobie w ten sposób drogę powrotną. Niestety jakość filmu jest zbyt słaba by dojrzeć rejestracje.
Pomijając powyższe, cała grupa, kimkolwiek i gdziekolwiek są, powinna zostać żywcem zakopana w zbiorowym grobie.

Filmik jest podejrzewam stąd:

YOUTUBE
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-28, 13:19
Birnigham jest nazywane brytyjską stolicą dżihadu
Zgłoś
Avatar
Maem1974 2018-05-28, 15:11
1. "Basel hooligans attack Zürich and Karlsruher cars 19.05.2018"

2. "Problem w tym, że ten filmik pojawił się już na wielu portalach i wszędzie jest anonsowany jako zamieszki w UK, tymczasem są to kibice FC Basel niezbyt zadowoleni z wyniku wyjazdowego spotkania. Umilają sobie w ten sposób drogę powrotną".

3. To są biali ludzie, te ścierwa z filmu

4. Po chuj komu prawda, skoro można walić konia pisząc o dniach X.

5. Jesteście nie tyle głupi, że wierzycie we wszystko, co piszą w necie, ale jeszcze głupsi, bo sobie cokolwiek z netu dopasowujecie pod teze, którą wam wrzuca ruski/faszystowski trol
Zgłoś
Avatar
Ziomaljlb 2018-05-28, 22:34
Thomas Robinson panie v
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-28, 23:34
Maem1974 napisał/a:


...można walić konia pisząc o dniach X.



Skoro dla ciebie powód zwalenia konia jest taki to nie oceniaj taką samą miarą innych. Szkoda, że w takim dobrym roczniku są takie zjeby...
Zgłoś
Avatar
seliustius 2018-05-29, 0:23 1
Velture napisał/a:

Wiecie co mnie bawi najbardziej?

Jakbym napisał aby zajebać tą czarną dzicz to pewnie żydki z tego portalu hejtstop czy innego zgłoś nienawiść by zaraz mnie zgłaszali za rasizm, namawianie do zabójstwa, ksenofobię, dyskryminację i pierdyliard innych gównianych paragrafów ale jak to to coś wypełza na ulicę i atakuje bezbronnych ludzi całym plemieniem to nie wolno ich krytykować a media milczą.
Jebane lewaki i zachodnie sądy tłumaczą to tym, że biedne bambuski nie potrafią się odnaleźć w zachodniej cywilizacji i nie rozumieją prawa ani zasad panujących w kraju w którym są.

Dla mnie to co widzę na filmie to nic innego jak usiłowanie zabójstwa.

Na miejscu kierowcy zaatakowanego przez takie stado plemienne dojebałbym w palnik i w nich napierdalał używając samochodu jako najlepszej dostępnej w danej chwili broni aby się obronić przez atakiem zagrażającym mojemu i/lub mojej rodziny zdrowiu i życiu.

No ale u nas to byłoby uznane w najlepszym wypadku jako przekroczenie granic obrony koniecznej jeśli nie próba zabójstwa. Tam to pewnie jeszcze doszedłby rasizm itp.

To nie są ludzie. To jest jebana dzicz. Bydło które wyczuło słabość białego i czuje się bezkarne - bo zasadniczo są bezkarni skoro nie spotykają ich praktycznie żadne konsekwencje.

Nawet ostatnio było o tym brytolu co o tym mówił i dostał 13mc więzienia za to, że o tym mówi i dodatkowo zakaz mówienia o tym co się tam odpierdala...

Trzeba podjąć drastyczne kroki aby pozbyć się tego i deportować skąd przylazło.
Nie potrafisz się zasymilować i stosować do zasad to wypierdalaj prostować banany do swojej lepianki z gówna w jakimś kraju 4go świata czy skąd tam jesteś.



az pierwszy raz dodam komentarz, polac mu niewazne kim jestes
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2018-05-29, 13:19 1
Problem nie jest asymilacji, bo indywidualność i zróżnicowanie kulturowe może być piękne, patrz nasi Tatarzy.
Problemem jest niewłaściwe lub brak egzekwowania prawa. Bo gdzie w takiej sytuacji jest policja? Nie wymusimy na nikim aby przestrzegał prawa, czy to brytol czy imigrant. Jedyne co można zrobić, to działać w zakresie prawa aby temu zaradzić.

Wiem, że łatwo myśleć jak typowy sebiks i dyskryminować wszystkich danego koloru skóry czy narodowości, ale to bezmyślne ignorowanie źródła problemu.
Zgłoś