18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-27, 17:24 9
Brytyjczycy muszą być bogaci. Co chwila są ubogacani kulturowo przez przybyszów...
A tak serio... nadchodzi dzień X, wtedy w ruch pójdą noże, siekiery, maczety itp. I poleje się krew. I to nie tylko w UK.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-05-27, 17:55
a Pani Merkel szuka winnych,
,,jak ktoś mógł pozwolić na sprowadzenie do Europy tylko czternastoletnich uchodzców, przecież te dzieci ,,
Zgłoś
Avatar
a2711817 2018-05-27, 18:24 3
Hranipex napisał/a:

(...) nadchodzi dzień X, wtedy w ruch pójdą noże, siekiery, maczety itp. I poleje się krew. I to nie tylko w UK.


Ten dzień nadszedł dawno temu, obcy badali grunt takimi zabawami jak obcinanie głowy żołnierzowi na ulicy w biały dzień. Europa poprzez brak stanowczej reakcji zachęca ich do coraz śmielszych poczynań. Modne zachodnie chłopięta w obcisłych porteczkach raczej nie przeciwstawią się najeźdźcom. Trzeba szukać bezpiecznej przystani: ja obstawiam Białystok. Za jakiś czas to będzie jedyne wolne miasto na granicy rosyjsko - tureckiej.
Zgłoś
Avatar
hejcior 2018-05-27, 18:31 13
Szwaby już dawno wynalazły idealne narzędzie do sprzątania ulic..

Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-27, 18:38 87
Wiecie co mnie bawi najbardziej?

Jakbym napisał aby zajebać tą czarną dzicz to pewnie żydki z tego portalu hejtstop czy innego zgłoś nienawiść by zaraz mnie zgłaszali za rasizm, namawianie do zabójstwa, ksenofobię, dyskryminację i pierdyliard innych gównianych paragrafów ale jak to to coś wypełza na ulicę i atakuje bezbronnych ludzi całym plemieniem to nie wolno ich krytykować a media milczą.
Jebane lewaki i zachodnie sądy tłumaczą to tym, że biedne bambuski nie potrafią się odnaleźć w zachodniej cywilizacji i nie rozumieją prawa ani zasad panujących w kraju w którym są.

Dla mnie to co widzę na filmie to nic innego jak usiłowanie zabójstwa.

Na miejscu kierowcy zaatakowanego przez takie stado plemienne dojebałbym w palnik i w nich napierdalał używając samochodu jako najlepszej dostępnej w danej chwili broni aby się obronić przez atakiem zagrażającym mojemu i/lub mojej rodziny zdrowiu i życiu.

No ale u nas to byłoby uznane w najlepszym wypadku jako przekroczenie granic obrony koniecznej jeśli nie próba zabójstwa. Tam to pewnie jeszcze doszedłby rasizm itp.

To nie są ludzie. To jest jebana dzicz. Bydło które wyczuło słabość białego i czuje się bezkarne - bo zasadniczo są bezkarni skoro nie spotykają ich praktycznie żadne konsekwencje.

Nawet ostatnio było o tym brytolu co o tym mówił i dostał 13mc więzienia za to, że o tym mówi i dodatkowo zakaz mówienia o tym co się tam odpierdala...

Trzeba podjąć drastyczne kroki aby pozbyć się tego i deportować skąd przylazło.
Nie potrafisz się zasymilować i stosować do zasad to wypierdalaj prostować banany do swojej lepianki z gówna w jakimś kraju 4go świata czy skąd tam jesteś.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-27, 19:00 8
a2711817 napisał/a:


Ten dzień nadszedł dawno temu....



To nie jest dzień X. Dzień X będzie masowym mordowaniem białych.
Chciałbym się mylić, by do tego nie doszło, ale obawiam się, że niestety to zachód czeka. Na szczęście u nas tego brudu nie ma.
Mamy Ukrów, mam wątpliwą przyjemność mieć ich za płotem kurwa.
No są dzikusy, ale jakiś respekt mają. Wczoraj zrobili głośną imprę, krzyki, hałas, koło pierwszej się obudziłem, okno zamknąłem ale ni huja, nic nie dało. Poszedłem do płota dla samoobrony wziąłem młotek i mówię, ciszej kurwa wasza mać. Myślałem, że sapną, że będę musiał młotkiem jebnąć... a oni tylko "paniemaju, paniemaju" i spokój.
Tak... Ukry gawarili pa rusku a nie ukraińsku

Myślę, że z tymi z filmu tak łatwo by nie poszło gdyby mieszkali obok
Zgłoś
Avatar
ziomandrzej 2018-05-27, 19:13 2
Jak by taka sfora zaatakowała moje autko bez najmniejszego powodu, to pewnie pomyliłbym wsteczny z jedynką, ale jechałbym raczej po trupach prosto na policję zgłosić usiłowanie morderstwa na mojej osobie.
Zgłoś
Avatar
saves 2018-05-27, 19:21 6
A przejedź po tych kurwach, to cię po sądach będą ciągać "za narażenie życia". Ich oczywiście. Twoje sąd ma w dupie, boś biały.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-05-27, 19:23 5
Ja widzę inżynierów, lekarzy i praw... Dobra, nie mogę...
... Gdyby nie tytuł, nie zgadłbym, że to Europa.
Zgłoś
Avatar
o................o 2018-05-27, 20:24 2
Obecnie wrogiem nie jest to czarne plugastwo czy inne podejrzane ścierwo a chora, nieludzka wręcz, ideologia forsowana od dziesięcioleci przez unie. Dochodzi do tego obrzydliwa do skrajności słabość kościoła z ich wybaczaniem i proszeniem o wybaczenie. W takich warunkach walka z rozprzestrzenianiem się czarnej zarazy jest z góry skazana na niepowodzenie. Tak jak odnowiona krucjata najpierw powinna urządzić rzeź w watykanie, tak i najpierw należy stworzyć nowe morze wypełnione krwią oraz ścierwem każdego gówno-entuzjasty.
Dla potęgi i chwały królestwa bożego ! Ave sza...echem... Maria !

(Pamiętajmy ponadto o wielkiej dobroci, jaką hitler okazał Polsce, wycinając toczącego nas od wieków raka. Co prawda operacja się udała, jednak pacjent zmarł...)
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2018-05-27, 21:24 4
Mówcie i pierdolcie co chcecie... Jakby mnie takie stado zaatakowało w samochodzie długo by mi nie zajęło, żeby kurwy rozetrzec jak gówno (którym są) po asfalcie... Jeszcze bym nawrócił i powtórzył, aż by resztki nie spierdoliły....

Taki małpi gaj trzeba z miejsca zastrzelić... Gdzie sa te kurwy z hejtstopu? Gdzie to "białe" kurestwo jest teraz?
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2018-05-27, 23:02 2
O ja Cię, Velturek powiedział w końcu coś mądrego
Zgłoś
Avatar
HiroTailo 2018-05-27, 23:19
Religia pokoju
Zgłoś
Avatar
Luksus40percent 2018-05-27, 23:23
birmingham riots 2011 w wyszukiwarke jak kogos interesuje. Tam to na porzadku dziennym
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie