18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
nowynick 2015-12-29, 15:16 79
Kiedyś miałem sukę ze schroniska, duży pies, ale cholernie się bał ludzi. Przez pierwsze kilka tygodni po prostu uciekała w drugi koniec podwórka, zaczęła się przyzwyczajać dopiero kiedy adoptowaliśmy szczeniaka (widać instynkt samicy zwyciężył ze strachem). Żyła u nas ze 13 lat i mimo że zachowywała się dość swobodnie wystarczyło przypadkiem mocniej tupnąć żeby się kuliła po sobie... Dorwałbym gnoja, który tą traumę wywałał to torturowałbym miesiącami aż by prosił o śmierć...
Zgłoś
Avatar
cveljan 2015-12-29, 15:17 210
mój pies też tak kwiczy a nigdy mu nikt nic nie zrobił po prostu jest pojebany
Zgłoś
Avatar
d................a 2015-12-29, 15:19 88
cveljan napisał/a:

mój pies też tak kwiczy a nigdy mu nikt nic nie zrobił po prostu jest pojebany


twoj kwiczy bo jest pojebany.
a moj mi nie da spokojnie zaruchac bo tym swoim kryzkiem budzi rodzine i mi wpadaja do pokoju
i kurwa wszyscy chca ruchac
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2015-12-29, 16:00 40
kurwa nie mogę takich rzeczy oglądać ... tak mi żal tego psa - przecież on prawdopodobnie nigdy nie otrzymał żadnych pozytywnych od nikogo żadnych pozytywnych uczuć ani gestów. Wyobraźcie sobie co musiał biedak przeżyć, żeby reagować w ten sposób.

Każdą ludzką kurwę, która robi dla swojej przyjemności krzywdę zwierzęciu powinno się sądzić jak za krzywdę wyrządzoną człowiekowi. Tylko oczywiście nie według polskiego liberalno-pedalskiego prawa, ale np. rosyjskiego lub amerykańskiego.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-12-29, 16:23 9
O jejku jejku jaka kurwa tragedia
Zgłoś
Avatar
BenderXXX 2015-12-29, 16:44 23
@Toolpa

A no kurwa tragedia. Chcial byś, żeby się nad tobą ktoś znęcał do tego stopnia, żebys zachowywal sie jak ten pies, a wszycy by ci powiedzieli: "ale tragedia... idz pan w chuj?"

Zwyrodnialstwo trzeba tepic.
Zgłoś
Avatar
qismo1 2015-12-29, 16:55 10
Ile jest takich sytuacji o których się nie mówi. A ludzie to po prostu skurwysyny. Czy to maltretowanie zwierząt, dzieci, gwałty na dziewczynkach itd... Co tu dużo mówić, najlepsze były czasy, gdy za kradzież czy gwałt ucinano rękę (i nie myślę o samogwałcie, bo większość sadoli została by bez rąk, ale co ja mówię! Przecież casanova może się schować przy sadolach, i nie wspominając o wszechstronnie uzdolnionych ekspertach z różnych dziedzin nauki i techniki).
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-12-29, 17:35 9
Hmmm. A może był "maltretowany" właśnie dlatego, że darł tak mordę? Przecież to jakiejś kurwicy można dostać z takim wyjcem szczególnie, gdy uaktywnia się w nocy, a rano trzeba wstać do roboty.
Zgłoś
Avatar
Matiuo 2015-12-29, 18:07
Ruskie kraj bez kultury empatii i prawa nie jestem pewien kto jest nizej na drabinie ewlocyjnej ruskie czy murzyny
Zgłoś
Avatar
maxximal 2015-12-29, 18:14
Sadyzm i maltretowanie to tu widzę w zadawaniu bólu narządom słuchowym odbiorców
Zgłoś
Avatar
grudawwk 2015-12-29, 18:17 4
Taki pies jest więcej wart o wielu ludzi, ludzie nieraz pokazali że są najgorszymi zwierzętami. A co do zwierzaków (pies itd.) to mam jakąś słabość, mogę oglądać jak ciapak opierdala głowe drugiemu no kurwa to przyjemność w sumie, ale jak patrze jak dostaje jakiś zwierzak no kurwa nie lubiem
Zgłoś
Avatar
Sebek1664 2015-12-29, 18:20
Bydle już bydle tresował i tyle ekologu pierniczony
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2015-12-29, 18:20 5
Spodziewałem się komentarzy pizdeczek "czego to ja bym nie zrobił jakbym spotkał". Nie zawiodłem się. Może po prostu zmieńcie nazwę sadola na kwejk 2.0?
Zgłoś
Avatar
no_name_1234 2015-12-29, 18:32 9
pytolsky napisał/a:

Spodziewałem się komentarzy pizdeczek "czego to ja bym nie zrobił jakbym spotkał". Nie zawiodłem się. Może po prostu zmieńcie nazwę sadola na kwejk 2.0?



pizdeczek nie pizdeczek, chuj który tak burka urządził powinien siedzieć w pierdlu, lubię sadola za krew, bluzgi i rozjebane łby a czasem i nawet z dziewczynek sadola można łacha podrzeć: fajne cycki i fujara do kolan, ale za znęcanie się nad bezbronnym zwierzęciem wsadził bym takiej kurwie choinkę w dupę i ją podpalił zrobiło by się świątecznie .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie