18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~Esencja 2021-03-01, 20:34 4
Piękna inicjatywa! Oby więcej takich
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2021-03-01, 20:43 64
Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zajebali paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.

Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-03-01, 21:04 5
Hihi, szkoda, że nie ma nagrania, jak gość otwiera tę paczkę

Ludzie żadnej godności już kuźwa nie mają...
W zeszłym roku ktoś ukradł mi nową bieliznę z suszarki, którą miałam na zewnątrz... Sick!!!
Zgłoś
Avatar
Deadlyo 2021-03-01, 21:24 2
hellbwoi napisał/a:

Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zajebali paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



Cudowne te filmiki są, krzyk, przerażenie, agresja.
Najlepsi są Ci, co nie mogli się doczekać i otwierają paczki w samochodach, smród i brokat w całym wozie
Zgłoś
Avatar
Tommny 2021-03-01, 21:27 2
Paczka z gównem
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2021-03-01, 21:30 3
Fake, złodziej nie jest czarnuchem!
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-01, 21:32
Mój kotek
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2021-03-01, 21:40 4
Zamiast tego konferri powinien być ładunek wybuchowy z gwoździami
Zgłoś
Avatar
S................z 2021-03-01, 21:42
Deadlyo napisał/a:

Cudowne te filmiki są, krzyk, przerażenie, agresja.
Najlepsi są Ci, co nie mogli się doczekać i otwierają paczki w samochodach, smród i brokat w całym wozie



Linka poproszę

Zgłoś
Avatar
Emis 2021-03-01, 21:44 1
outsidethebox86 napisał/a:

Hihi, szkoda, że nie ma nagrania, jak gość otwiera tę paczkę
Ludzie żadnej godności już kuźwa nie mają...
W zeszłym roku ktoś ukradł mi nową bieliznę z suszarki, którą miałam na zewnątrz... Sick!!!



Pewnie jakiś sadol przechodził i zawalił aby wąchać wieczorami
Zgłoś
Avatar
Cryo 2021-03-01, 21:51 1
Dla najlepszego efektu gówno powinno być zasypane wypełniaczem do paczek, żeby trzeba było włożyć tam rękę, aby znaleźć "zawartość"
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2021-03-01, 22:06 1
Deadlyo napisał/a:

Cudowne te filmiki są, krzyk, przerażenie, agresja.
Najlepsi są Ci, co nie mogli się doczekać i otwierają paczki w samochodach, smród i brokat w całym wozie



na jego kanale znajdziesz też wersje 1.0 oraz 2.0

1.0 - od tego sie wszystko zaczelo


2.0
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-03-01, 23:12
hellbwoi napisał/a:

Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zajebali paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



Fajnie ale mogły by wybuchać smrodem na dziki, albo jakimś półpłynnym gównem. Tak żeby rzygali.
Zgłoś
Avatar
Dvpper22 2021-03-02, 0:20
hellbwoi napisał/a:

Jest koleś, który pracował dla nasa, kiedyś mu zajebali paczke wiec od kilku lat wypuszcza nowe edycje fejkowych przesyłek, gdzie po otwarciu paczki nagrywają otwierajacych, rozsypuja brokat, psikaja smierdzacym sprejem, oraz oczywiscie loguja pozycje GPS.



ŁaŁ... a wiesz, ze nie tylko Ty jesteś taki super cyk pyk fuch... i dużo ludzi już o tym typie wie? Nam wrazenie ze nigdy na dłużej nie „zabłądziłeś na yt”

Pewnie nowy..
Zgłoś