18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Małysz i koniec kariery
boski_adonis • 2013-01-15, 3:08
Łzy w oczach, na rękach ciarki,gdy widziało sie ten kask redbulla i Polskie Flagi, adrenalina sama skakała do góry, któż nie pamięta niedzielnego zimowego popołudnia przy Małyszu?
Zgłoś
Avatar
Nashi 2013-01-15, 11:13 2
Oho, widzę że armia internetowych troli w natarciu. Zwarte szyki zniewieściałych nieudaczników z przetłuszczonymi włosami i mentalnością gimbazy uderza w czułe punkty większości Polaków i z wypiekami na twarzy czeka na pojawienie się tzw. "bólu dupy", bo hejtowanie to jedyne co im w życiu wychodzi.
Wracajcie na wykop.pl.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2013-01-15, 11:16 3
Szulcu

Malutcy chłopcy w obcisłych kombinezonach w Skokach Narciarskich ale na F1 to już nie?

A co do całej tej gównarzerii tutaj, tak ochoczo hejtującej Adama: rodzice im uwagi całe życie nie poświęcali to teraz biedaki próbują choć w internecie kogoś zainteresować. Smutni, żałośni ludzie bez przyszłości - chuj Wam na grób!
Konstruktywną krytykę rozumiem, nie każdemu ten sport trafia w gusta (mnie nie trafia).
Zgłoś
Avatar
tyson67 2013-01-15, 11:16
Zgłoś
Avatar
Gawroon7 2013-01-15, 11:31 2
Chciałbym zauważyć, że jesscze jakis czas temu baardzo fajny portal z dystansem do świata - kończy się. Nawala się tłumy dzieci i osób, które zobaczyły na mistrzach" omfg fajny komętarz ja pierdzio muszem tam konto zrobic hehehe" a potem powstaja takie rodzynki, że:

Snik0:
Cytat:

Ja nie pamiętam. Na ch*j tu wrzucać tego pedała? jeszcze papieża i kaczora brakuje i będzie komplet wybitnych polaczków.



DonSalieri:
Cytat:

snik0 a chcesz w ryj ?

- i ten komentarz ma 9 piw. Mniemam, że od fajnych "chopcuf z miszczuf" oraz osób ktore jak widza cos chociaz troche sadystycznego, niepoprawnego politycznie i w ogóle -nijak - srają w majty. Sadol stał sie strna z "czarnymi" kawałami, oczywiscie takimi czarnymi jakie mozna wyczytac w gazecie. Bo jesli juz dowcip(rysunek, komiks, satyra) jest dobry, to oczywiscie hejty jak to boli, polska,murzyny,papiez,milosc,jak mozna etc. Dziekuje za esej, wiescze przyszlosc strony
Zgłoś
Avatar
rutek91 2013-01-15, 11:36 2
A mi szkoda też było sumie tylko dwóch skoczków kończących karierę Adama i Goldiego Andreasa Goldbergera
Zgłoś
Avatar
bandzior667 2013-01-15, 12:13 1
Prokurator napisał/a:

Nie wiem jak można jarać się tak statycznym (o ile można to w ogóle tak nazwać) sportem jak skoki narciarskie rozumiem, że Adam - Polak odnosił sukcesy w tym sporcie, ale tak na dobrą sprawę w szachach też mamy dobrą kadrę ale jakoś żadna stacja tego nie transmituje, a na zawodach nie ma publiki liczonej w setkach machających biało czerwoną flagą...



Przepraszam, ale co w szachach jest tak inspirujące i trzymające w napięciu ? Bicie Konia ?
Zgłoś
Avatar
GVD_Hatshepsut 2013-01-15, 12:15
Mi się jakoś rodzinnie skoki kojarzą. Oglądało sie często przy jakiś rodzinnych spotkaniach, raz z dziewczyną pod skocznią. Miło jest sie pokrzepić takimi filmem, jakos tak wspomnienia wracają.
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-01-15, 12:19 2
Możemy być dumni że mieliśmy okazje żyć w czasach kiedy Polak jest takim herosem.
Czapki z głów
Zgłoś
Avatar
Kowal_ssj5 2013-01-15, 12:24 1
Jakim to trzeba być niesamowitym człowiekiem i sportowcem, żeby skłonić miliony Polaków do dmuchania w sprzęt RTV...

Za Adasia zawsze piwo, nawet cała skrzynka.

A hejterom Adasia gruby chuj w dupę. Jeden z nielicznych, których po prostu nie można hejtować. Nie można i już kurwa.
Zgłoś
Avatar
andrzejn1 2013-01-15, 12:33 7
Aż przykro się patrzy, jak dzisiejsi nastolatkowie hejtują kogoś Wielkiego dla Polski, tylko żeby zdobyć kilka internetowych piw, żeby im kutas wielkości igły trochę podrósł. Adam jest postacią ważną dla wielu Polaków. Przy biedzie związanej z brakiem sukcesów w innych sportach Adam dał nam chwilę, że mogliśmy się poczuć lepsi od Niemców (pojedynki ze Schmittem, Hannavaldem) i innych krajów. Oglądali go nie tylko zagorzali kibice, ale wszyscy. Jak były zawody, to siadał przed telewizorem ojciec z matką i potomkami, a czasem i babka z dziadkiem się dosiedli. Szkoda mi osób, które chcę zabłysnąć na siłę obrażając kogoś, kto zrobił tak wiele dla nas.

PS. Obejrzałem tylko do 2 minuty, po łezka pociekła i trochę wstyd przy dziewczynie
Zgłoś
Avatar
peersil 2013-01-15, 12:42 2
@up prawdziwy facet się łez nie wstydzi!
Zgłoś
Avatar
Mortalisrox 2013-01-15, 13:58
żadnego niemca na podium, aż się łza w oku kręci!
Zgłoś
Avatar
fylypekk 2013-01-15, 14:06
Małysz pedał Polskę sprzedał !
Zgłoś
Avatar
urielpp 2013-01-15, 14:08 2
Tutaj nawet nie chodzi o to, że On bardzo dobrze skakał. Chodzi o to jakim jest człowiekiem. Przez tyle lat nikt nie powiedział o Nim złego słowa, wszyscy Go uwielbiali. Pamiętam jak walczył z Hannawald'em, wtedy w Zakopanem kibice obrzucili Svena śnieżkami. Małysz wtedy skrytykował ich za to zachowanie, powiedział, że było mu przykro i kibice zupełnie zmienili nastawienie. On jest wielkim autorytetem dla sportowców Polski. Pokazuje, że dzięki pracy i pewności siebie można wiele osiągnąć. Do dziś jak spyta się jakiegoś skoczka, nawet tych młodych to wszyscy wypowiadają się o Nim pozytywnie. Mam nadzieję, że będziemy mieli więcej takich sportowców.
A co do hejterów, którzy wypowiadają się pod tym tematem to większość z nich pewnie nie widziała nigdy skoków. To naprawdę emocjonujący sport. A co do tego, że dla pedałów:
1. Skoro taki twardy hetero jesteś to jedź na jakąś skocznię, niekoniecznie dużą, może być nawet K90 i spróbuj skoczyć, ciekaw jestem co zrobisz.
2. Najpierw zobaczcie jak ten sport jest niebezpieczny i jakich umiejętności wymaga. Wystarczy jeden podmuch wiatru i jesteście w czarnej dupie....
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-01-15, 14:25
Ciarki i łzy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie