18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
royal86 2023-03-31, 0:19 3
Insaner napisał/a:

Opcje są dwie:
1. Kierowca SUVa nie jest aż taki idiotą rajdowcem i po prostu zagapił się jadąc za szybko na prawym pasie i zamiast hamować pomyślał że jeszcze zdąży uciec na lewy pas, gdzieś w połowie manewru zorientował się że popełnił błąd ale już było za późno aby hamować i liczył na to że ten na lewym zahamuje i uchroni go przed wjechaniem w dupę temu na prawym pasie.
2. Kierowca SUVa to 20 letni Sebix, ktory za dużo nagrał się w GTA czy NFS i myśli, że jazda slalomem po autostradzie jest spoko i każdy będzie mu ustępował pierwszeństwa.



"Martwa strefa"- nic nie widział w lusterku. To ta pipa z lewego pasa, widząc, że ktoś zmienia pas i nie widzi auta kontynuowała jazde nawet przez chwilę nie hamując. Wg mnie zrobił to specjalnie. Kto by się tak normalnie zachował?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-03-31, 1:06 2
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wszędzie byłby winnym i jest winny. Nie widzisz, że przyśpieszał gdy był wyprzedzany?



Prawym pasem się nie wyprzedza
Zgłoś
Avatar
nyypl 2023-03-31, 2:22
Zawsze to chciałem zrobić ale po co skoro są od tego inni zacny widok
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-03-31, 6:17
Ale chuj. Zabije siebie i innych a nie wpuści. Wcześniej pewnie blokował prawy pas. Ale chuj.
Zgłoś
Avatar
Hardwired 2023-03-31, 8:38
Wyrwał chwasta
Zgłoś
Avatar
martils 2023-03-31, 9:40
Kaszakisza napisał/a:

A zdajesz sobie sprawę, że w takiej sytuacji sam możesz się odbić i wylądować przed tirem?



Tak. Dlatego ja bym tak nie zrobił przy tej prędkości, ale chylę czoła przed tym co się odważył.
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2023-03-31, 9:50
Chk napisał/a:

Często tak mam. Jadąc autostrada trochę ponad 140 często siedzą mi na zderzaku a potem wyprzedzają by zahamować. Klasyka gatunku. Mam ich w dupie wszystkich ale jeżdżę przepisowo i kiedy mogę zjeżdżam. Natomiast jak mnie czasem ktoś bardzo wkurwi to spierdolę mu dzień.



Uważaj żeby ktoś kiedyś tobie go nie spierdolił... Oł.. 140 cóż za prędkość...
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2023-03-31, 10:53 1
Pięknie śmiecia wyjaśnił
Zgłoś
Avatar
Lubię_brać_w_dupę 2023-03-31, 11:02 2
szybkimaciej napisał/a:

Zabije sie, ale nie wpuszczę. Jeden i drugi debile wagi ciężkiej. Warto ryzykować zdrowie? Niewolnicy chorych ambicji.



I przez takich jak ty ten świat jest coraz bardziej zyebany. Dzisiaj mu ustapię jutro ustąpie i całe życie mam ustępować? Chyba jesteś (jak i matoły dające ci piwo) głupi....
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-03-31, 11:24
ProVVe napisał/a:

Prawym pasem się nie wyprzedza



Wyprzedza się jak się chce, a tu jest pas zieleni, więc jeszcze zgodnie z prawem o ruchu kołowym po drogach asfaltowych.
Zgłoś
Avatar
Enough 2023-03-31, 17:22
ProVVe napisał/a:

Prawym pasem się nie wyprzedza



Dlaczego nie? W Polsce akurat zabronione to nie jest.
Zgłoś
Avatar
FourthIllusion 2023-04-01, 2:48
szybkimaciej napisał/a:

Zabije sie, ale nie wpuszczę. Jeden i drugi debile wagi ciężkiej. Warto ryzykować zdrowie? Niewolnicy chorych ambicji.



w ten sposob mozna w miare bezpiecznie takiego chuja obrocic i wydachowac (w bezpieczny dla siebie sposob) manewr ten nazywa sie PIT, i jest od dawna stosowany, sam bym chcial takiego janusza wjebujacego sie przed maske tak zalatwic, ale chyba pozostanie to moim mokrym snem...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-04-01, 4:11 1
Za chujowy suv na wyprzedzanie prawym pasem i skończył jako szkoda całkowita. Lubię takie akcje robić chujkom co do samego końca zapierdalają pasem do jazdy na wprost wiedząc, że będą skręcać. Od kiedy to MUSZĘ ustąpić takiej piździe? Już jeden się nauczył, że jak już wymusza pierwszeństwo to niech to robi z użyciem mózgu bo inaczej funduje tą lekcję
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2023-04-02, 16:25
a przypadkiem foler tam nie prowadził?
Zgłoś