18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Mam Talent [zbiorczy]
WhyMe? • 2010-09-29, 13:07


Zespół „Simba Jasiri", któremu przewodniczył czteroletni wojownik, tak rozbawił jury, że bez problemu dostał się do kolejnego etapu. Zobaczcie pozostałe występy i materiały zakulisowe na mamtalent.tvn.pl
Zgłoś
Avatar
Luis 2013-03-10, 14:05
nie kamerować tylko filmować/nagrywać.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-10, 14:06 3
W "muzyce" zwanej rapem każdy jeden osobnik jest identyczny - nosi takie same murzyńskie spodnie, takie same murzyńskie bluzy z kapturem i gówniane, przydługie t-shirty, takie same murzyńskie buty i czapki, u każdego nie ma absolutnie żadnej wyjątkowej muzyki z polotem tylko sample (zajebane innym artystom którym się chciało stworzyć coś ambitniejszego niż trzy dźwięki z syntezatora na krzyż), wokalistą może być dosłownie każdy (nawet Murzyn więc jedyne co się ocenia to wyłącznie to nieuchwytne coś zwane stylem - coś, co odróżnia jedną małpkę w spodniach z krokiem do kolan od drugiej małpki z krokiem do kolan. Ten oto pan zajebał styl Magikowi - jedynemu (oprócz Kazika Staszewskiego) Prawdziwemu Polskiemu Raperowi Który Miał Swój Styl więc... chuj mu w oko. I gówno mnie obchodzi na co choruje, jak się boisz krytyki to nie wyłaź na scenę publiczną i chowaj się za chorobami!
Zgłoś
Avatar
parolek 2013-03-10, 14:10
wpisz Pewna Pozycja w google i zobacz prawdziwy rap,

Posdrawiam Wszystkich, tak pije browara
Zgłoś
Avatar
D................2 2013-03-10, 14:12
Jak dla mnie TESTAMENT jest tylko jeden\m/
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-03-10, 14:15 8
@bloodwar

hehe, gościu a czym się różnią metale od siebie? Glany, czarne szmaty, brudne kudły... Co do muzyki to ostre naparzanie na gitarce i na perkusji... Widzisz? Tak samo można napisać o każdym rodzaju muzyki... Ja słucham wszystkiego ale nie krytykuję nikogo za słuchanie jednego rodzaju - każdemu podoba się co innego... Co do gościa w tym zjebanym programie - szkoda słów i nic więcej... Mam talent czy inne badziewia to syf dla mas w którym promuje się gwiazdy na potrzeby ludzi ze słabo rozgarniętym łbem.

Taka sytuacja...
Zgłoś
Avatar
Sobut16 2013-03-10, 14:16 2
jebacwas napisał/a:

Styl zjebany z Magika. Nie słucham rapu a już widzę. Jebie mnie na co choruje, nie podoba mi się.



ja tez nie słucham rapu ale np Foo Fighters, ACDC, SOAD itd, to można o nich powiedzieć że ściągneli NP teoretycznie z Elvisa Presleya i innych rockowych wykonawców starej epoki, jest juz tyle gatunków i utworów że każdego jebie czy to rock, metal, blues, rap czy nawet (a shejtujcie mnie) disko w polo będzie dobrze skomponowane, przemyślane itd to zrobisz z tego mistrzostwo. Dziekuje dobranoc koniec imprezy.
Zgłoś
Avatar
dzodzo 2013-03-10, 14:19
no kurwa nie dowierzam. Czy ideą tego programu nie jest znalezienie osoby, która głosem porwie tłumy, która potrafi śpiewać? Jak mnie wkurwia, że pokażą byle jakie gówno w telewizji, byleby smutno było, a potem ten gatunek muzyczny jest kojarzony z takimi ścierwami jak to. Najlepsi są znawcy typu "nie słucham rapu, ale to jest spoko", łatwo zaimponować tym, którzy nie są obeznani w temacie.
beka
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-03-10, 14:21
@Sobut16 ale chyba potrafisz odróżnić charakterystyczny styl gry na gitarze i wokal AC/DC czy SOAD od np. Nickelback albo Linkin Park i to wszystko odróżnić od Elvisa Presleya? To właśnie czyni muzykę danego wykonawcy wyjątkowym, jeżeli puszczają Ci kolesia i pierwsze co myślisz to nie: "Ale ma świetny wokal i unikalny styl" tylko: "Styl zjebany z Magika" - coś jest nie tak...
Zgłoś
Avatar
BulaKSSG 2013-03-10, 14:29 3
Haly Burton napisał/a:

siedzę sobie na kacu w niedzielny poranek



Musiałeś dodać, że siedziałeś na kacu, co nie? Żeby utrzymać wszystkich w przekonaniu jaki z Ciebie rozrywkowy człowiek i w soboty chodzisz na wixy. A pewnie pierdziałeś w kanapę przed TV oglądając X-Factor na TVN.
Zgłoś
Avatar
chrap 2013-03-10, 14:32 2
Haly Burton napisał/a:

siedzę sobie na kacu w niedzielny poranek a tu wpada mój ojciec - zagorzały fan rolling stonesów, dżemu, generalnie "dobrej" muzyki .....
i pokazuje mi tego typa, kwitując słowami "jestem pod wrażeniem"......
więc pierdolcie co chcecie.......... zajebisty występ.



Sram na Ciebie i Tobie podobnym, którzy uważają, że ich gusta są wyznacznikiem tego co dobre.
Zgłoś
Avatar
Sezonowieec 2013-03-10, 14:33
lepsze to niz nawijanie o biedzie, rownosci na dzielni itd. chociaz i tak mnie ten rodzaj muzyki nie porywa. Piwo tylko dla tego ze jest to tekst o czyms.
Zgłoś
Avatar
jebacwas 2013-03-10, 14:57
Sobut16 napisał/a:



ja tez nie słucham rapu ale np Foo Fighters, ACDC, SOAD itd, to można o nich powiedzieć że ściągneli NP teoretycznie z Elvisa Presleya i innych rockowych wykonawców starej epoki, jest juz tyle gatunków i utworów że każdego jebie czy to rock, metal, blues, rap czy nawet (a shejtujcie mnie) disko w polo będzie dobrze skomponowane, przemyślane itd to zrobisz z tego mistrzostwo. Dziekuje dobranoc koniec imprezy.


Po co mnie zacytowałeś? Jebie mnie co tam sobie piszesz.
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-10, 15:04 2
Kurwa jak taki z niego raper to mógł się zapisać na "ŻYWYRAP" i by się dowiedział co sądzą o nim raperzy a nie kurwa Wojewódzki i inni.
Zgłoś
Avatar
P................2 2013-03-10, 15:28
''Styl zjebany z Magika. Nie słucham rapu a już widzę. Jebie mnie na co choruje, nie podoba mi się
Sram na ten komentarz chlop lepiej polecial niz wiekszosc raperow w tych czasach. a co kurwa magik byl zajebisty i przynajmniej bierze z prawidlowego przyklad
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2013-03-10, 15:34
do Kalibra to jeszcze mu daleko piwo za tekst i za to że wystąpił a nie hejtuje na internecie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie