18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Mam Talent [zbiorczy]
WhyMe? • 2010-09-29, 13:07


Zespół „Simba Jasiri", któremu przewodniczył czteroletni wojownik, tak rozbawił jury, że bez problemu dostał się do kolejnego etapu. Zobaczcie pozostałe występy i materiały zakulisowe na mamtalent.tvn.pl
Zgłoś
Avatar
Rozowy_Zniwiarz 2013-03-10, 15:40
mnie się nie podoba :/
Zgłoś
Avatar
Dziubas 2013-03-10, 15:45
Nie słucham rapu od wielu lat,ale musicie przyznać,że rapowanie jest samo w sobie trudne.Wymaga dobrego słowotoku i dykcji a koleś zrozumiale rapuje co jest sporym osiągnięciem.za tekst również plus ,pomimo depresyjnego tematu to w końcu nie opowiada o tym jak laski kręcą tyłkami na imprezach i o tym jaka w Polsce jest bieda.
Zgłoś
Avatar
black155 2013-03-10, 15:46
Brzmiał trochę jak połączenie słonia i magika
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-03-10, 15:53
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-10, 16:07
magik moze dobrym byl muzykiem, ale w chuj idiota ;d tak samo jak kurt cobain,paul grey,jimi hendrix itp itd. nie ma to jak zaprzepascic swoja kariere przez narkotyki bo jest sie ciota i nie potrafi funkcjonowac w zyciu bez narkotykow
Zgłoś
Avatar
walkerkox 2013-03-10, 16:15
Wkurwia mnie to, że wszyscy pierdolą o tym, że rap to tylko o biedzie i jak to w Polsce nie jest chujowo.
2x up pisze, że nie słucha rapu od dawna, ale oczywiście musi dojebać stereotypem.
@bloodwar kolejny idiota, który gówno wie, a się wypowiada. Każdy w rapie jest takie sam i wszystko jest takie same? Widać, że słyszałeś 2 max 3 utwory. Typowy brudas, który twierdzi, że metal czy czego tam słucha jest najlepsze, a wszystko inne nie powinno nawet istnieć.

A co do filmiku to występ słaby. Poszedł do tego gównianego programu i myśli, że jak nawinie o tym jak mu jest ciężko to flow mu już niepotrzebne i wszystko inne nie ma znaczenia, bo przecież on jest chorym raperem i jemu należy się sława. I chuj z tego, że miał odwagę, żeby tam wyjść? Jak ktoś czegoś nie umie, to się nie chwali tym publicznie, a tym bardziej nie rapem i nie w takim programie.
Zgłoś
Avatar
Lemon19 2013-03-10, 16:34
Rękawiczki chyba firmy Olimp
Zgłoś
Avatar
razoreus 2013-03-10, 16:41
Za często zdarzają się chujowe rymy, a tekst się kupy dupy słabo trzyma. Jakby ogarnął wymowę to zacnie by nawijał. A to czy ma spodnie do kolan czy do kostek nic mu nie pomoże ani nie zaszkodzi.
Zgłoś
Avatar
steel002 2013-03-10, 16:47
ludzie którzy w takich programach biorą jurorów na łaske to ostatnie kurwy i szmaciarze bez jaj.
Zgłoś
Avatar
Spajdi666 2013-03-10, 17:07
Mi się wydaje, czy na scenie bansuje koleś w koszulce Dimmu Borgir? xD
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-03-10, 17:34
Do piachu. Branie na litość już było. Plus za rękawice z siłki, zawsze to jakaś oryginalność.
Zgłoś
Avatar
cinu314 2013-03-10, 17:36
@bloodwar pierdolisz jak potłuczony... Włącz sobie VNM'a potem Tetris'a albo Zeusa po drodze zahacz Smarkiego i Eldoke a skończ na Słoniu i Ostrym i powiedz mi ,że nie widzisz różnicy... to zabrzmisz przynajmniej dla mnie jak ktoś mylący Sabaton z Ministry.... chuj sie znasz a się udzielasz...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-03-10, 17:37
Jakby nie wystarczyło, że to gówno leci w na TVN a inne takie gówna na innych kanałach to jeszcze przyjdzie taki i to tu jebnie...
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-10, 18:17
to sadistic , trzeba tu wrzucac sadystycznei slabe g0wna, faktycznie jest to slabe, na dodatek g0wno.
Powiem wam , jak ktoś bedize chciał zostać wokalistą niech sprawdzi najpeirw 3 rzeczy:

1.Czy nie ma zadnej wady wymowy
2. Czy ma wyczucie rytmu
3. Czy chce robić to dobrze czy robić fejm?

1. jesli masz wade wymowy to wypi3rdalaj nie dotykaj mikrofonu
2. Jeśli nie masz wyczucia rytmu to wypi3rdalaj w ogole nie dotykaj zadnych instrumentów
3. Jesli chcesz robic fejm za wszelka cene i wpi3rdalac sie do takich zj3banych programów które dadzą ci sławe na 5 minut i nie widzisz tego z autopsji ze przy nastepnej edycji sa nowe gwiazdki a o tobie kazdy zapomina.
wiec jesli jestes artysta i nie widzisz tych opcji to masz zbyt waski swiatopogląd zeby co kolwiek sensownego napisac
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Magnic 2013-03-10, 23:47
jebacwas napisał/a:


Po co mnie zacytowałeś? Jebie mnie co tam sobie piszesz.



To, że cie jebie to wie każdy. Nie musisz się ciągle chwalić swoimi przeżyciami na podłożu łóżkowym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie