18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
andysmith 2022-03-29, 7:20 2
talent , chyba w obciaganiu
Zgłoś
Avatar
raistpol 2022-03-29, 7:21
35i napisał/a:

Nie wiem, co to, ale obstawiam, że to jakaś produkcja TVN. Przestałem to gówno oglądać po "występie" jednej "pani", trzymającej gitarę.



ten glonojad dzięki temu występowi w DDTVN zrobił "międzynarodową karierę"

loudwire


Steve T


KlejNuty ale jest też międzynarodowy widz


i pewnie od chuja niszowych wielojęzycznych kanałów
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2022-03-29, 8:05
Kurwa kto sieprdolił
Zgłoś
Avatar
BadCyat 2022-03-29, 8:59 1
kolo napisał/a:

Zapewne jest coś w czym jest naprawdę dobra...



ie jest. prawdopodobnie torba do polykania kutasow z IQ rzedu temperatury pokojowj D
Zgłoś
Avatar
MEFEDRON69 2022-03-29, 9:12 1
Sorry , mój pierwszy "materiał " , wiem że nic ciekawego , ale że głupi pustak rozwalił sobie ryj , to postanowiłem wrzucić
Zgłoś
Avatar
Raflik 2022-03-29, 9:24
wojtekpwse napisał/a:

Wyobraźcie sobie, że są ludzie którzy to oglądają. Mi to się krew od razu gotuje jak to widzę. No kwintesencja spierdolenia, jakies plastikowe gowno z farszem zamiast mózgu ma talenty nie, nie mogę na to patrzeć.



Jakbyś oglądał ten program to byś wiedział że nie jest to zwykła PUSTA lala, zachowuje się normalnie. Na prawdę ocenianie ludzi po wyglądzie a nie o tym co mówią.
Zgłoś
Avatar
Krak 2022-03-29, 9:41 1
raistpol napisał/a:


Steve T



ale ten koles to też jest gówno, które zyje dzieki innym gównom..
ot, taki gównożerca
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-03-29, 10:02 12
Raflik napisał/a:

Jakbyś oglądał ten program to byś wiedział że nie jest to zwykła PUSTA lala, zachowuje się normalnie. Na prawdę ocenianie ludzi po wyglądzie a nie o tym co mówią.



O prosze jest jeden widz tej żenady. Love island i inne gowna tez ogladasz z pasja?
Zgłoś
Avatar
Praxis 2022-03-29, 10:09
Nie rozumiem o co ten hejt, bo samą prawdę powiedziała. Zawsze jej się "wydaje".

I niestety tacy ludzie będą zawsze bogaci, bo np. stolarz, któremu się wydaje, że jest dobry woła za robotę 5x więcej od takiego, co nie zdziera albo jest niepewny siebie życiowo.

A tu proszę, mówić dobrze nie mówi, mówi, że jest najlepsza i robią z niej gwiazdę w tv
Zgłoś
Avatar
Cryo 2022-03-29, 10:20
Dlatego właśnie nie oglądam gównianej polskiej telewizji
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2022-03-29, 11:00
Ale ja ciągnie do tych pato gal bijackich ppv. Pcha te tam a nik jej tam nie chce. W każdej wypowiedzi musi o tym wspomnieć. Tępa jak chuja ale inne tepaki chcą ja oglodac więc takiengówno istnieje i ma mega ego bo jest przecież gfiazdą
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2022-03-29, 11:36
poziom programów TV obrazuję IQ przeciętnego Polaka. Jak ma być dobrze w tym kraju jak władzę wybierają przeważnie idioci?
Zgłoś
Avatar
lolaxxdd 2022-03-29, 18:48
ja pierdole co to było ale....... raszpla.......
Zgłoś
Avatar
Huherko 2022-03-29, 19:23 4
Cryo napisał/a:

Dlatego właśnie nie oglądam gównianej polskiej telewizji



Tylko, że to nie jest polska telewizja tylko polskojęzyczna telewizja.
Zgłoś
Avatar
No-idea 2022-03-29, 20:45 2
Heh, ja znam osobiście jedną parkę która brąła w tym udzuia, chyba w ostatnim obecnie sezonie.. Pewne interesy z nimi robiłem. Kasy jak lodu, godności człowieka i gustu za grosz. Takie wsioki parszywe, tylko w ciuchach od Gucciego, w mercedesach za miliony, co trzecii miesiąc na dwa tygodnie na Malediwach. Ona zrobiona we wszystkich możliwych miejscach, na fotkach na insta i daleka zjawisko, z bliska widać jak jej żyły na dłoniach i stopach wychodzą jak kulturyście, ust domknąć nie potrafi porządnie bo parówy. Wracałem i aż z przyjemnością patrzyłem na żonę, naturalną, niedoskonałą, ale nie plastikową.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie