18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Mam wyjebane
~Angel • 2019-10-17, 10:17
na te spacery, drzewka,trawniczki, zimno, gorąco, śnieg, słońce i tak tu będę sobie leżał.

Zgłoś
Avatar
Sejons 2019-10-17, 10:42 10
Wygląda na starego psioka co już nie daje rady iść na dwór
Zgłoś
Avatar
ludekp 2019-10-17, 10:45 14
trzymasz zwierzęta w domu, musisz się pogodzić z ich fekaliami w swoim układzie pokarmowym
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-17, 10:51 42
Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.

Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.

Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2019-10-17, 11:17 98
poligon6 napisał/a:

Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.
Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.
Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!


A przestań Pan pierdolić Są domy, w których mógłbyś być trzymany!
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-17, 12:10
Komenda "zdechł pies" - i masz konsekwencje.

Ogólnie wiadomo że umarlakowi puszczają zwieracze...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-17, 12:37 2
Sejons napisał/a:

Wygląda na starego psioka co już nie daje rady iść na dwór



Bogaty pies jak ma swój dwór.
Może właściciele odziedziczą go w spadku?
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-10-17, 12:40 6
Psiarze i kociarze mają jedną wspólną ze sobą cechę - niedojebanie umysłowe. Pewnie po tym psa ugłaskają, a mocz wyssą z przyjemnością.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-17, 13:25 7
Wiewór napisał/a:

Bogaty pies jak ma swój dwór.
Może właściciele odziedziczą go w spadku?



To już jest czepialstwo Panie Wiewiórka.
U mnie też się mówi "iść na dwór"
Tym się właśnie różni Polska "A" od Polski "B" - gdzie "idą na pole" (gdyby jakiś chujek z Krakowa poczuł się urażony - to trudno, mam to w dupie)
A tak poza tym, to dlaczego zmieniłeś nick?
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2019-10-17, 13:35 8
Szfajceneger napisał/a:

To już jest czepialstwo Panie Wiewiórka.
U mnie też się mówi "iść na dwór"
Tym się właśnie różni Polska "A" od Polski "B" - gdzie "idą na pole" (gdyby jakiś chujek z Krakowa poczuł się urażony - to trudno, mam to w dupie)
A tak poza tym, to dlaczego zmieniłeś nick?



na pole wychodzi szlachta doglądać pracy chłopów, natomiast na dwór idzie plebs po zapłatę od pana.

trololo
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-10-17, 13:48
RustyRat napisał/a:

na pole wychodzi szlachta doglądać pracy chłopów, natomiast na dwór idzie plebs po zapłatę od pana.



Ty.. kurwa, to ma sens. Idę na dwór coś załatwić
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2019-10-17, 13:58 19
poligon6 napisał/a:

Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.
Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.
Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!



To mówisz, że starzy cię w budzie zamykali? pod każdym tematem o psach piszesz tego samego chujowego trola, nudne to już. Musiał ci jakiś pies ostro wyjebać w kakało jak byłeś mały, że masz taki uraz.
Zgłoś
Avatar
dan8866 2019-10-17, 14:25 9
poligon6 napisał/a:

Kazdy kto trzma w domu psa to jakby żył w chlewie i nie różni się niczym od Abduli mieszkajacych razem z kozami.
Pies gubi sierść, naskórek. jego sierść śmierdzi, brudnym dupskiem siada na meblach. Z pyska leci mu slina którą oblepia wszystko do okoła. O poasożytach, które przenosi nie wspomnę.
Chcesz mieć chlew w domu, trzymaj psa!



A ja myśle że to uraz przez porzucenie ojca u ciebie, pies wyruchal ci matule i nienawidzisz wszystkich za to.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-17, 14:34 3
Szfajceneger napisał/a:

To już jest czepialstwo Panie Wiewiórka.
U mnie też się mówi "iść na dwór"
Tym się właśnie różni Polska "A" od Polski "B" - gdzie "idą na pole" (gdyby jakiś chujek z Krakowa poczuł się urażony - to trudno, mam to w dupie)
A tak poza tym, to dlaczego zmieniłeś nick?



A tak jakoś.

Ale różnica jest kolosalna i wynika z oczywistej sprawy.
Pan idzie na pole doglądać chama,
cham idzie na dwór pracować u pana.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2019-10-17, 14:45
Jaki pies taki pan.... Możepies z schroniska a pan to żul z meliny co siurał na podłoge po sikaczach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie