18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
IOI 2015-09-10, 9:24 36
spoko, matka sie zestarzeje to coreczka tez sie nia bedzie tak opiekowac, a przynajmniej mam taka nadzieje
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2015-09-10, 9:35 10
Dobry wpierdol nie jest zły.
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2015-09-10, 9:51
Nie no opis filmiku mnie rozpierdolił
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-10, 10:00
Nie znamy całej prawdy, może chciała przyszyć sobie penisa czy coś.
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-09-10, 10:03 73
Pracowałem kiedyś z taką maltretowaną młodzieżą. Był pewien chłopak, którego matka zniedołężniała i trzeba się było nią zajmować, więc się do niej wprowadził. Na początku krzyczała i próbowała bić, ale już nie miała siły, więc ją na siłę przytulał i uspokajał. Później okazało się, że sama była jeszcze gorzej bita i poniżana w dzieciństwie, zaczęli po raz pierwszy w życiu szczerze rozmawiać i pewnego wieczoru rozpłakała się przed nim i nie mogła przestać przepraszać.

Finał był taki, że pochował matkę, po czym mógł z czystym sumieniem żyć dalej. Tak naprawdę wybaczyć to jedyna droga, żeby z tego wyjść i przerwać zaklęty krąg przemocy w domu.
Zgłoś
Avatar
i................5 2015-09-10, 10:26
to się nazywa tłumaczenie ręczne:P
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-09-10, 10:32 7
W.S.N.R. napisał/a:

Pracowałem kiedyś z taką maltretowaną młodzieżą. Był pewien chłopak, którego matka zniedołężniała i trzeba się było nią zajmować, więc się do niej wprowadził. Na początku krzyczała i próbowała bić, ale już nie miała siły, więc ją na siłę przytulał i uspokajał. Później okazało się, że sama była jeszcze gorzej bita i poniżana w dzieciństwie, zaczęli po raz pierwszy w życiu szczerze rozmawiać i pewnego wieczoru rozpłakała się przed nim i nie mogła przestać przepraszać.

Finał był taki, że pochował matkę, po czym mógł z czystym sumieniem żyć dalej. Tak naprawdę wybaczyć to jedyna droga, żeby z tego wyjść i przerwać zaklęty krąg przemocy w domu.



Ładna historia, mam nadzieję że prawdziwa.
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2015-09-10, 11:05 1
pewnie mała żółta kukiełka zaciążyła i oto finał...............
Zgłoś
Avatar
janlew 2015-09-10, 12:21 1
W.S.N.R. napisał/a:

Pracowałem kiedyś z taką maltretowaną młodzieżą. Był pewien chłopak, którego matka zniedołężniała i trzeba się było nią zajmować, więc się do niej wprowadził. Na początku krzyczała i próbowała bić, ale już nie miała siły, więc ją na siłę przytulał i uspokajał. Później okazało się, że sama była jeszcze gorzej bita i poniżana w dzieciństwie, zaczęli po raz pierwszy w życiu szczerze rozmawiać i pewnego wieczoru rozpłakała się przed nim i nie mogła przestać przepraszać.

Finał był taki, że pochował matkę, po czym mógł z czystym sumieniem żyć dalej. Tak naprawdę wybaczyć to jedyna droga, żeby z tego wyjść i przerwać zaklęty krąg przemocy w domu.



Znaczy że co zajebał ją i pochował?
Przerwał krąg i od tej pory dalsze pokolenia się mordują?
Rzeźnik.

A co do filmiku, to jeśli za ćpanie, kurwienie się, złodziejstwo czy tym podobne. Hmm, czy u nas w normalnych czasach też przypadkiem tak nie było?
Teraz co drugi dzieciak ćpa, kurwi się, kłamie, kradnie itd.
Spróbuj gnoja wychować za młodu to ci odbiorą.
Pewnie że inteligentny człowiek sobie poradzi sobie bez spuszczenia manta, ale rolnik czy górnik...
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-09-10, 12:27
Gimby nie znają!
Zgłoś
Avatar
ferdziu7 2015-09-10, 12:56
Lubię oglądać, jak rodzina wspaniale się bawi i spędza ze sobą czas, a nie to co u nas w Europie. Cały dzień dziecko przed komputerem i zero kontaktu z rodzicami, zimne piwko dla jej mamy
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-09-10, 12:56 9
Ciężko jest wyjść na ludzi żyjąc w takiej rodzinie. Powiedzmy sobie szczerze, są rodziny biedne, ale rodzice normalni i zamiast przepijać nawet te marne grosze, które zarabiają, odkładają na dzieci. Dzieci natomiast są wdzięczne i chcą wykorzystać to, co rodzice im dają. Uczą się, zdobywają wykształcenie czy fach i potem ci rodzice nie muszą się martwić o emeryturę zusowską, bo mają dobrze wychowane i zarabiające dzieci. Inaczej jest w rodzinach biednych, gdzie jest patologia - tam dziecko nie chce się uczyć, kiedy tylko może wychodzi z domu, bo tam tylko awantury - potem szybko wpadają w złe towarzystwo i wyrastają na takich samych, jak ich rodzice. Rodzice ich nie zabierają do kina, nie wysyłają na wakacje. Jedyną rozrywką dla nich będzie włóczenie się i wpadanie w kolejne nałogi. Nie wszyscy tak kończą - sam znam ludzi, którzy z totalnej patologii potrafili wyjść i normalnie żyć, jednak rodziców wspominają z niekrytą pogardą i nawet nienawiścią. Ale to tylko odsetek, większość podąży tą samą drogą co ich rodzice. A im więcej biedy - bo o ile w tych ładnych, zadbanych domach też są problemy, to nie są to tak poważne problemy jak w rodzinach biednych. Powiedzmy sobie szczerze: ludzie, których mama za mało przytulała, albo tata za dużo pracował nie mają takich blizn na psychice jak ci, których ojciec przychodził najebany do domu i najpierw spuszczał wpierdol matce, a później im. To prowadzi do chorobliwych stanów lękowych, nieufności wobec wszystkich, przez co życie w społeczeństwie jest dla nich trudne.
O ile mam jako tako, chyba, konserwatywne i poniekąd prawicowe poglądy, to odbierałbym takim zwyrolom te dzieci, a ich zamykał do więzienia. Jeden typ z takiej patologicznej rodziny mówił, że wolałby dom dziecka, niż swój dom, bo mimo że już dorosły człowiek to nadal mu się śni ojciec napierdalający matkę i potem jeszcze dla poprawy nastroju wpierdalający jemu.
Zgłoś
Avatar
Trollosiewicz 2015-09-10, 13:13 4
Bo chciała przyjąć uchodźców.
Zgłoś
Avatar
d................8 2015-09-10, 13:31
O kurwa, klepie Ją jak Pudzian Najmana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie