18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
camson 2013-01-15, 12:28 75
Czasami lepiej w kogoś przypierdolić dla zasady tym bardziej jak ma się wideo rejestrator.
Zgłoś
Avatar
lemon1988 2013-01-15, 12:36 2
moze i jestem msciwy ale jak bym chuja znalazl to jego volvo tez by daleko nie pojechalo
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2013-01-15, 13:37
Jeśli to rosja, to i tak reszta będzie miała to kompletnie w dupie i chuja mu zrobią...
Zgłoś
Avatar
xblazex 2013-01-15, 14:16
wlasnie dlatego, lepiej jest przynajmniej lekko przyjebac w niego
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2013-01-15, 15:35 14
Ostatnio miałem taką sytuacje i co? I miałem drugą wypłatę. Kto śmiga w temacie wie o co chodzi. Jeździsz na bomby masz kokos.
Zgłoś
Avatar
RussianDriver 2013-01-15, 16:29 1
ten w Volvo to niezły człowiek skurwiel, a baba powinna wyciągnąć 2 wnioski: po pierwsze, jak wie że ślisko i nie wyhamuje to lepiej zajebać w tego co jej drogę zajechał (zwłaszcza że jest w Rosji, a tam do dzwonów powinna być przyzwyczajona) a po drugie, po chuja z kuchni wyłaziła?? tam jej miejsce
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-01-15, 20:27
Co prawda nie jestem biegłym rusycystą, ale raczej Pani komentująca zwracając się jakże pochlebnie "SUKA..." nie miała na myśli swojej współtowarzyszki podróży...
Dziękuję za zjebanie...
Zgłoś
Avatar
Rinho 2013-01-15, 23:17
z drugiej strony, mogła by patrzeć, że jak ktoś zwalnia na środku drogi to nie bez przyczyny.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-01-15, 23:34
heh i najgorsze ze CHUJA zrobi bo nawet tablic w volvo nie widac...
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-16, 0:20
Jakby przyjebała, to może by się jebany kacap w Volvo czegos nauczył.
Zgłoś
Avatar
rav52v 2013-01-16, 1:48
camson napisał/a:

Czasami lepiej w kogoś przypierdolić dla zasady tym bardziej jak ma się wideo rejestrator.



nie widze tam pasow na jezdni, ale jesli nie ma, to volvo tutaj ani troche nie zawinilo, nie wyprzedza sie z prawej.
Zgłoś
Avatar
Thorax 2013-01-16, 6:43
Już kiedyś się pomyliłem, ale zdaje mi się, że wolno wyprzedzać z prawej strony samochody skręcające w lewo.
Po drugie, może nie widać pasów, ale są znaki pionowe i być może ta kobieta wiedziała, że w zabudowanym (przynajmniej w Polsce) można wyprzedzać z prawej dowolne pojazdy jeśli są dwa pasy ruchu w tym samym kierunku.
Po trzecie, zakładając, że powyżej się pomyliłem, oglądając Drogówkę i pytając kiedyś instruktora prawa jazdy dowiedziałem się, że w takim wypadku, Volvo nie ustąpiło pierwszeństwa i jest sprawcą kolizji, a pani dostanie mandat za wyprzedzanie z prawej. Nawet jeśli spowoduje się kolizje z kimś, kogo nie powinno być w tym czasie w danym miejscu (jak tu, lub na przykład kiedy macie ustąp, dojeżdżacie do skrzyżowania z drogą jednokierunkową, patrzycie w prawo, bo tylko z tego kierunku może nadjechać samochód, jedziecie a tu dzwonek z lewej, bo ktoś jechał pod prąd - to prawdopodobnie i tak Wy jesteście winni).
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-01-16, 9:02 2
@up chyba troche ci sie popierdolilo:)
jak ktos stoi na lewym pasie i czeka na mozliwosc skretu to ja mam stanac kolo niego i czekac az ktos go pusci bo nie moge go "ominac"? nie mylic z wyprzedzeniem bo typ w dostawczaku stal
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2013-01-16, 14:25
Przy małych prędkościach i gdy wiesz że nie będziesz sprawcą lepiej dać się uderzyć, albo troszke zhamować i wtedy dostawić. Aczkolwiek zazwyczaj działa instynkt obronny i unika się kolizji jak tylko się da. Dopiero po wszystkim, na chłodno przychodzą wnioski że można było wykorzystac okazję, ja już parę razy plułem sobie w brodę że nie stuknąłem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie