18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PolskaSkarpetka 2023-08-12, 3:34 1
PatologSzkolny napisał/a:

Ty jesteś jakiś pierdolnięty czy normalnie debil? Wyprzedzanie stojących przed przejściem pojazdów to patologia pierwszego rzędu. Jajca albo łechtaczki bym za to ucinała.



Powoli się to zmienia w świadomości naszych kierowców , sam pamiętam jak po zdaniu prawka człowiek się naoglądał wypadków na YT na przejściach dla pieszych i jak ciężko było wyrobić sobie nawyk oczy w dupie na przejściach i broń Boże nie wyprzedzać. Debili nie brakuje nadal. Takie wypadki powinni puszczać w TV przed wieczorynką i każdemu kandydatowi na kierowcę aby przestrzec że to mega niebezpieczne zachowanie a z pozoru nic takiego.
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-08-12, 5:29 1
Jesse.Pinkman napisał/a:

Mamusia nie upilnowała


Zupełnie jak locha dzika z młodymi.
Tak samo latają, choć czasem jakiś utknie w chłodnicy.
Zgłoś
Avatar
Ustanack 2023-08-12, 7:49 3
Siriuz napisał/a:

U nas debile obwiniali by kierowcę, za wyprzedzanie na pasach... na pewno zaraz się tu zlecą jacyś dzielni obrońcy pieszych ameb.



Obyś Ty kurwa prawa jazdy nigdy nie robił , zapierdalaj całe życie na rolkach
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-08-12, 7:52
i cyk, 800 zł mniej
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-08-12, 7:57 1
Siriuz napisał/a:

U nas debile obwiniali by kierowcę, za wyprzedzanie na pasach... na pewno zaraz się tu zlecą jacyś dzielni obrońcy pieszych ameb.



Wina pieszego , wbieganie na przejście , rozmowa przez telefon , niedopilnowanie dziecka . Nara . Jeszcze bym cofnął i poprawił .
Zgłoś
Avatar
trytodie 2023-08-12, 8:00 2
Paszczaku napisał/a:

Wina pieszego , wbieganie na przejście , rozmowa przez telefon , niedopilnowanie dziecka . Nara . Jeszcze bym cofnął i poprawił .



Widać, że nie masz prawa jazdy. Pewnie za miesiąc do szkoły ?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2023-08-12, 8:48 1
Ona nie rozmawiała z psiapsiółką, tylko z policją w kwestii bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych.


trytodie napisał/a:

Widać, że nie masz prawa jazdy. Pewnie za miesiąc do szkoły ?



Znajomy miał zdarzenie z udziałem pieszego na przejściu i to pieszy dostał 1 tyś . za wejście z telefonem w łapie. Wtedy kierowca ma pierwszeństwo a nie pieszy. Rejestratory czasem się zwracają cenowo.
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2023-08-12, 9:01 1
Nie ważne kto wg prawa miał pierwszeństwo…głupia pizda wprowadziła dzieci na pasy z telefonem w łapie i puściła je pierwsze. Ktoś dostanie mandat, dziecko zdrowia nie odzyska, a to chyba ważniejsze. Przepisy nie zwalniają ludzi od myślenia.
Kiedys uratowałem życie niej byłej - na skrzyżowaniu na zielonym ruszyła z kopyta. Gosc na prawoskręcie nie patrzył na nic- zielone to jadę. W ostatnim momencie złapałem ją za plecy i pociągnąłem do tylu. Jebać gościa i mandat-to mnie połamie i to j będę męczył się całe życie.
Zgłoś
Avatar
TomRar 2023-08-12, 9:11 4
PolskaSkarpetka napisał/a:

No bo debilu to jego wina. Wyprzedzał na pasach młocie nawet w gówno rosji to on będzie winny.



Wyjaśnij mi proszę w jaki sposób można wyprzedzić stojące auto...? A słupek na chodniku wyprzedzasz czy omijasz?
Zgłoś
Avatar
Wojownik12 2023-08-12, 9:21 1
Samochodowe dzbany jeszcze próbują bronić, nie dziwię się rządowi, że z taką przyjemnością rucha was na hajs
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2023-08-12, 9:45 2
Siriuz napisał/a:

U nas debile obwiniali by kierowcę, za wyprzedzanie na pasach... na pewno zaraz się tu zlecą jacyś dzielni obrońcy pieszych ameb.



Się kurwa popisałeś teraz
Zgłoś
Avatar
loky 2023-08-12, 10:42 2
Siriuz napisał/a:

U nas debile obwiniali by kierowcę, za wyprzedzanie na pasach... na pewno zaraz się tu zlecą jacyś dzielni obrońcy pieszych ameb.



Nie wyprzedzał a omijał auto, które się zatrzymało. Jesteś idiotą czy tylko udajesz?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-08-12, 10:42 2
No i proszę, jaki wysyp spierdolenia umysłowego Julek lewaczek!

Jeszcze mi wypominają, że prawka nie mam. Sami kurwa pewnie nie mają, bo jakby mieli to doskonale wiedzieliby kiedy wyprzedza się inny samochód i dlaczego tak często dzieje się to również na pasach... ale nie... kurwy znają ruch drogowy co najwyżej z siedzenia przy bocznym oknie. Was wszystkich lewaki powinno się spakować i wywieźć w jedno miejsce gdzie moglibyście sobie poobijać krawężniki pluszem i tam żyć z dala od cywilizacji. Nie będę Wam życzył bardzo źle, więc obyście przeżyli zderzenie z cywilizacją techniczną.
Zgłoś
Avatar
dsk4rav 2023-08-12, 11:05 1
Siriuz napisał/a:

U nas debile obwiniali by kierowcę, za wyprzedzanie na pasach... na pewno zaraz się tu zlecą jacyś dzielni obrońcy pieszych ameb.



Czy Ciebie kretynie stary w pralce kołysał?
Pierdolnij się w ten pusty przećpany cymbał
Zgłoś
Avatar
hwdp00 2023-08-12, 11:23 3
Siriuz napisał/a:

U nas debile obwiniali by kierowcę, za wyprzedzanie na pasach... na pewno zaraz się tu zlecą jacyś dzielni obrońcy pieszych ameb.



jebac dzbana siriuza
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie