18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Mamy Cię - Afera z księdzem
Crtz • 2016-11-06, 19:48
W skrócie - Ksiadz zaprasza podczas spowiedzi na swojego FB. Po czym rozkręca bajer i wysyła foty. W połowie filmiku odwiedza ofiarę i prosi o wybaczenie.

Zgłoś
Avatar
p................a 2016-11-07, 8:12
księżulek chciał sobie poruchać ta jessica udaje cnotkę , a z takim przydupasem to i tak długo nie zostanie
Zgłoś
Avatar
andrew82 2016-11-07, 9:25 1
Ale ona ma wprawę w pisaniu takich smsów. Chyba często tak pisze z innymi.
Zgłoś
Avatar
zonk 2016-11-07, 9:41 1
Kiepski gust ma ten ksiądz.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-11-07, 10:15
Powinno być jak za granicą że ksiądz może się żenić, to pojebane że u nas i w innych krajach europejskich muszą żyć w celibacie. Gdyby mieli żony nie było by problemów.
Zgłoś
Avatar
Floyd_Pink 2016-11-07, 10:20 4
Pieprzycie głupoty, fajna normalna rodzina (pomijam to, że katolicka bo dla mnie to nie ma znaczenia). Dziewczyna może nie najbardziej bystra, bo takiego gościa w czerni już po samym wyrazie twarzy zakwalifikowałbym do umysłowo niestabilnych, ale mimo wszystko wydają się w porządku. Z pseudoksiędzem raczej tak łagodnie bym nie rozmawiał, ale skoro widzimy to nagranie to przynajmniej wiemy, że koleś popłynął, tylko pytanie gdzie? Jak ktoś wie, to dajcie więcej info co się z gościem stało.
Ogólnie to ci "księża" odwalają kurwizne po całości, aż szkoda gadać. To nie tylko pociąg seksualny (który jak wszyscy wiemy bywa mocny), tylko jak to się koleś dziwił większe pato, żeby po jednym dniu foto kutasa dziewczynie wysyłać. Z resztą widać, że koleś tylko na takie akcje haczy. To już jest sroga korba zasługująca na wyjebanie do szałasu na arktyke.
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2016-11-07, 10:34 1
lepiej zeby bajerowal babki niz dzieci afera jak chuj... kazdy zdrowy ksiadz lata na dziwki, reszta to zboecznce i do dzieci sie dobieraja....
Zgłoś
Avatar
MadDave 2016-11-07, 10:47
@up a skąd ta pewność? może był taki obsrany ze strachy nie ze względu na to całe zajście tylko obawiał się że sprawa pójdzie dalej i coś może wyjść na światło dzienne
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2016-11-07, 11:00 3
Ten ksiądz pisał jak jakiś zjeb, ja pierdole "mów co myśl ci przyniesie bez granic" Gwoździem chuja za chuja przybić do drzewa i położyć obok nóż i niech wybiera Typ też opanowany, że mu nie zajebał w kły.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2016-11-07, 12:17 1
Czego się chłopa czepiacie - trafił na taką - to pomyślał że ma smaka na księżowskiego pytonga

Wszystkie dewoty na świecie - takie same.
Wszyscy kapłani na całym świecie - tacy sami.

Tylko chłopa mi szkoda - bo jako jedyny w miarę ogarnięty - ale myślę że po tej sytuacji przejrzy na oczy.

Aha, bym zapomniał - właśnie tacy ludzie nauczają was, że zapłodniona komórka jajowa to podmiotowy człowiek, któremu należy się ochrona
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-11-07, 14:36 2
macabre858 napisał/a:

celibat został narzucony



Rozmawia dwóch mnichów, młody ze starszym na temat zbiorów znajdujących się w tamtejszej bibliotece.
- Mistrzu, wybacz, że pytam, ale co by się stało gdyby mnich przepisujący księgi się pomylił i jakieś zdanie przepisał błędnie?
- Nie, to niemożliwe, nikt się nie myli.
- No, ale jakby się ktoś pomylił, to co by się stało?
- Mówię ci, że nikt się nie myli, znasz tekst biblii na pamięć? Przyniosę ci jedną z pierwszych kopii i zobaczysz, że nic, a nic nie odbiega od tej z której i ty się uczyłeś.
Mnich poszedł po ów tekst i nie ma go godzinę, dwie, trzy.
w końcu młody mnich zniecierpliwił się i poszedł szukać mistrza.
Znalazł go w bibliotece siedzącego nad dwoma tekstami biblii (jeden z którego się wszyscy uczyli, a drugi ten jeden z pierwszych kopii najbliższych oryginałowi) i płacze.
- Mistrzu co się stało?
- W pierwszym tekście jest napisane "będziesz żył w celi bracie", a w kolejnych kopiach "będziesz żył w celibacie".
Zgłoś
Avatar
Sebor1995 2016-11-07, 15:56
Nie za stara dla ksiedza ?
Zgłoś
Avatar
damianek222 2016-11-07, 16:53
i chuj obejrzalem cale
Zgłoś
Avatar
TheFantomas 2016-11-07, 18:00 1
Ksiądz myślał tym czym facet myśli jak mu się chce i popłynął a że jeszcze był podpuszczany przez mamuśkę to mamy teraz aferę...
Zgłoś
Avatar
J................3 2016-11-07, 18:12 1
Choć ksiądz zrobił źle, a nawet zrobił baaardzo źle,
(Nigdy nie sądziłem, że użyję takiego argumentu)
to przynajmniej nie jest jebanym i jebiącym w dupę pedałem.
Zgłoś
Avatar
James.B 2016-11-07, 18:19
Misiek_KRK napisał/a:

Prawda jest taka, że żaden zdrowy, normalny facet nie wytrzyma bez seksu. Ksiądz przysięgał żyć w czystości, ale to tylko słowa wymuszone przez biskupa. A jednak fiut i mózg robią swoje. Dobra robota Stonogi. A księdza wyjebać z parafii. Biskup nie zabronił mu bycia księdzem, bo jak widać nawet pedofilów chronią.



pierdolisz, człowiek to nie zwierzę co to znaczy zdrów mężczyzna nie wytrzyma bez sexu? zawsze można zmęczyć Freda a po drugie co ma sex z kobietą wspólnego z pedofilami jebanymi? coś mi śmierdzisz gościu !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie