18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Mamy Cię - Afera z księdzem
Crtz • 2016-11-06, 19:48
W skrócie - Ksiadz zaprasza podczas spowiedzi na swojego FB. Po czym rozkręca bajer i wysyła foty. W połowie filmiku odwiedza ofiarę i prosi o wybaczenie.

Zgłoś
Avatar
Halman 2016-11-06, 19:52 12
Czy to sobie wyobrażasz że ktoś będzie oglądał ponad 20 minut ? to nie "trudne sprawy"
Zgłoś
Avatar
TT4 2016-11-06, 19:59 5
Ile? Co laska.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2016-11-06, 21:11 7
Ten Stonoga to chyba sam sobie zdjęcia swojej kuśki wysyła i pod to wali... Jakiś kompleks boga i zaburzenia osobowości. Najpierw obraża wszystkich, potem jest strażnikiem teksasu, a teraz naucza niczym prorok na pustyni. No ale tak czy inaczej, jeżeli nie ustawione to dobra robota.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2016-11-06, 21:30 37
Prawda jest taka, że żaden zdrowy, normalny facet nie wytrzyma bez seksu. Ksiądz przysięgał żyć w czystości, ale to tylko słowa wymuszone przez biskupa. A jednak fiut i mózg robią swoje. Dobra robota Stonogi. A księdza wyjebać z parafii. Biskup nie zabronił mu bycia księdzem, bo jak widać nawet pedofilów chronią.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2016-11-06, 23:17 2
No i co? Przeniosą go do innej parafii i tyle.
Zgłoś
Avatar
Zielllony 2016-11-07, 0:39 28
Taki kawał mi się przypomniał
-Czym się różni ksiądz od złodzieja?
-Tym że złodziej nie rucha dzieci
Zgłoś
Avatar
kubaba5 2016-11-07, 0:54 2
aż mi go szkoda
Zgłoś
Avatar
wujekbaniu 2016-11-07, 1:03 3
oj tam oj tam,
Mamuśka fajna
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2016-11-07, 1:04 11
9:58 numer wyświetlony...
to co gnamy kiędzową kurwe?
dla leniwych : +48 517-245-871
Zgłoś
Avatar
bugmenot7 2016-11-07, 1:15 3
Ksiądz ze spowiedzi i wyglądu pewnie wywnioskował, że ta laska to niezły lachon wiec chciał sprawdzić czy popuści szpary. Przeliczył się, teraz się gdzieś zabunkruje i przeczeka aż sprawa ucichnie. Pewnie jeszcze spróbuje podobnej sztuczki skurwiel jeden.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2016-11-07, 1:24 18
"Cipa niech cieknie" O kurwa... wydaje mi się że chłop już był tak ściśnieniowany że chyba zapomniał jakie stanowisko sprawuje i postawił wszystko na jedną kartę - może się uda, zarucham na przyjaciela i fajrant. W dodatku to młody klecha więc jak mniemam procesy hormonalne w jego organizmie działają prawidłowo. Jego błaganie o przebaczenie było żałosne, tej kobitce widać że się go szkoda zrobiło ale koleś słusznie nie odpuszcza, na jego miejscu zrobiłbym to samo, z tym że nie wpuściłbym go do swojego domu, szczególnie po tym co gość odjebał. Jak mniemam warunkiem upublicznienia wizerunku i całego zajścia było porzucenie działalności duchownego przez tego księżulka, czyli jak możemy się domyślać pozostał na swoim stanowisku. Być może w przyszłości będzie bardziej ostrożny albo nie, może tak go poniesie że zgwałci jakieś dziecko i potem będzie się tłumaczył tak jak jakiś jego kolega- że on to tylko pomagał temu dziecku i że to on się czuje zgwałcony. Generalnie tą instytucję należy przebudować- zezwolić na posiadanie partnerki a co za tym idzie rodziny, wtedy te wszystkie cyrki z pedofilią, wykorzystywaniem się skończą, ksiądz opowiadając na zajęciach przedmałżeńskich będzie opowiadał o rzeczach o których ma jakieś pojęcie, a nie jakieś jego przemyślenia na podstawie historyjek z gościa niedzielnego, niedługo mnie to czeka i aż boje się mojej reakcji na te brednie.
Oczywiście watykam prędzej zmieni nazwę na pajacowo aniżeli się zgodzi na coś takiego.
Zgłoś
Avatar
macabre858 2016-11-07, 2:32 1
Kurde nie bronie klechy, Ale przecież to zwykły facet, celibat został narzucony żeby dzieci księzy nie dziedziczymy majątku. I tyle. Niech go ukamieniuja typy co wala pod szemejla
Zgłoś
Avatar
djted 2016-11-07, 5:15 13
Ogólnie pisała jak dziwka i sama go prowakowała.
Głupi łoch się wjebał.
Szacunek dla męża, że mu nie wyjebał. (koleś najbardziej ogarnięty z wszystkich)

zbigniewstonoga.eu/2016/11/ksiadz-ireneusz-koper-do-wiernej-w-radzymin...
Zgłoś
Avatar
lucjanomedino 2016-11-07, 7:08 9
Kurwa, ale te baby są głupie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie