18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Mamy Cię - Afera z księdzem
Crtz • 2016-11-06, 19:48
W skrócie - Ksiadz zaprasza podczas spowiedzi na swojego FB. Po czym rozkręca bajer i wysyła foty. W połowie filmiku odwiedza ofiarę i prosi o wybaczenie.

Zgłoś
Avatar
Annaroth 2016-11-07, 19:47
Powiem tak, jako człowiekowi bym mu wybaczył, ale jako księdzu nigdy.
Zgłoś
Avatar
rafalopr 2016-11-07, 21:16 1
Wygląda trochę jak ustawka... Partner kobity do obrzydzenia podkreśla swoją katolickość i wierność zasadom... Nie wiem, chciał zabłysnąć?

Co nie zmienia faktu, że ksiądz zdecydowanie przesadził. Brawa za odwagę, za przyznanie się do błędu. Życze mu 'w nowym życiu' powodzenia.
Zgłoś
Avatar
RmX 2016-11-08, 0:35
Ksiądz to też człowiek, jak już ktoś wyżej napisał, nie wytrzyma bez seksu, jak nie zgwałci ministranta to wyrucha jakąś laskę na boku, nie będzie strugał pinokia całe życie, nie raz widziałem księdza z mojej parafii w klubie jak sączył browarka ale nikt afery o to nie robił, a na kolędzie szło z nim pogadać jak z człowiekiem.
A ten z filmiku jest po prostu naiwny bo się nadział na pułapkę, gdyby nie jej mąż może by coś z tego było

Stonoga zawsze w swoich materiałach podjudza ludzi żeby sprowokować i wywołać jakąś burzę, za to go lubię
Zgłoś
Avatar
miedzianek 2016-11-08, 1:47
Już sam fakt tego, że ksiądz wiedział, że kobieta ma męża i dziecko-a mimo wszystko pojechał ostro-zasługuje na potępienie
Zgłoś
Avatar
wladimir99 2016-11-08, 10:23
przymusowa kastracja dla tych królików !
Zgłoś