18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Heliar 2022-10-08, 14:13
Gdzieś go widziałem

Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2022-10-08, 14:23 6
Szkoda dziadka pewnie i 13,14 i inne duperele i złudne zapomogi na LEKI i codziennie życie nie starczają xxxxx xxx
Zgłoś
Avatar
Hans-Kloss 2022-10-08, 14:46 54
Szkoda dziadka widać że jest mu wstyd ....pewnie zapierdalał całe życie i na starość chuja z tego ma..i musi dawać sobie rade kradnąc. Ciężko teraz ogarnąć życie będąc gdzieś na etacie.. a co dopiero żyć z jakiejś gównianej emerytury w obecnych czasach
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-10-08, 16:14
Kryzys gospodarczy dopiero się zaczyna. Plusem jest, że PiSi elektorat się skurczy niemiłosiernie; młodsi pójdą po rozum do głowy, a starsi zdechna z głodu. Chuj z nimi; natura działa po swojemu.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2022-10-08, 16:27 6
Dziadzio za upublicznienie wizerunku może zgarnąć niezłą kasę jak to dobrze rozegra
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2022-10-08, 16:28 1
Co ten Opania odpierala?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-10-08, 17:18 2
Doskonały materiał! Cudowne otwarcie, akcja i zakończenie godne „Przeminęło z wiatrem”. Flodzia to chyba najlepsze co na tym portalu widziałem do tej pory!
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-10-08, 19:36 2
janniezbedny23 napisał/a:

Szkoda dziadka pewnie i 13,14 i inne duperele i złudne zapomogi na LEKI i codziennie życie nie starczają xxxxx xxx



To nie Polska bo napisy cyrylicą wykreślone.

zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Kryzys gospodarczy dopiero się zaczyna. Plusem jest, że PiSi elektorat się skurczy niemiłosiernie; młodsi pójdą po rozum do głowy, a starsi zdechna z głodu. Chuj z nimi; natura działa po swojemu.



Tobie się wydaje, że jak się władza zmieni to, kryzys zniknie, albo że zmieni się coś dla zwykłego Kowalskiego Jeszcze się nie znalazł taki, co by stanął i powiedział, ja wiem jak pokonać kryzys, zrobimy tak i tak.
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-10-08, 19:45 2
nasienie to ci stary z wujkami pompuje w dupe. widać, że mu wstyd i gdyby nie gospodarka to nigdy by się do tego nie posunął
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-10-08, 19:56
Dziadek może jest biedny i kradnie by żyć, a może ma hajs i jest sknerą - nie wiadomo w każdym razie mamy zajebiście ciężkie czasy ale zauważcie jedną rzecz - Jest na prawdę ciepła jesień, orzechy obrodziły, gruszki, jabłonie, a dzisiaj własnej działeczce znalazłem kilo rydzów.
Trzeba dbać o naturę, korzystać z niej lecz nie wykorzystywać
Zgłoś
Avatar
jazeck 2022-10-08, 21:16
Za udostępnianie wizerunku teraz może wam założyć sprawę...! I sporo może odbić sobie na kolejne flaszki...!
Zgłoś
Avatar
zlaskipanskiejbozydarr 2022-10-08, 21:50 1
Heliar napisał/a:

Tobie się wydaje, że jak się władza zmieni to, kryzys zniknie, albo że zmieni się coś dla zwykłego Kowalskiego Jeszcze się nie znalazł taki, co by stanął i powiedział, ja wiem jak pokonać kryzys, zrobimy tak i tak.


Przypomnę ci dwa terminy: zielona wyspa, i pusty druk pieniądza.

PO już jeden kryzys ogarnęła gdzie byliśmy przykładem dla wszystkich w zakresie zarządzania ryzykiem i finansami publicznymi.
A władza się musi zmienić by zatrzymać napierdala nie druku pustego pieniądza. Te psie skurwysyny wiedzą że będą pierdiec w więzieniu po utracie władzy więc już mają w dupie Polskę i Polaków, tylko robią wszystko by najgłupsza część społeczeństwa obywatelskiego xekuoic i zmanipulować wybory.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-10-08, 22:58
Ale się porobiło.
Do skillsów cygana to mu jeszcze brakuje.
Zgłoś
Avatar
s................l 2022-10-09, 2:04 1
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Przypomnę ci dwa terminy: zielona wyspa, i pusty druk pieniądza.
PO już jeden kryzys ogarnęła gdzie byliśmy przykładem dla wszystkich w zakresie zarządzania ryzykiem i finansami publicznymi.
A władza się musi zmienić by zatrzymać napierdala nie druku pustego pieniądza. Te psie skurwysyny wiedzą że będą pierdiec w więzieniu po utracie władzy więc już mają w dupie Polskę i Polaków, tylko robią wszystko by najgłupsza część społeczeństwa obywatelskiego xekuoic i zmanipulować wybory.



tak, tak, będą siedzieć, na pewno, jak każdy polityk po 89' i zresztą przed. Wstawaj, zesrałeś się.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie