18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
Man at Arms
LordMrok • 2013-05-07, 11:57
MAn at arms, pan jest kowalem/płatnerzem i wykuwa broń oraz zbroje jaka pojawia się w różnych filmach

topór Gimliego


Jako że uploader nie obsługuje tego odtwarzacza (sic)nie mogę wrzucić filmiku z kucia miecza Jaimiego Lanistera
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-05-07, 12:04 29
Z gościa jest przekozak. Wykonał nawet miecz z Minecrafta.



LordMrok napisał/a:


Jako że uploader nie obsługuje tego odtwarzacza (sic)nie mogę wrzucić filmiku z kucia miecza Jaimiego Lanistera



Trzeba było wykupić konto Sadistic Premium.
Zgłoś
Avatar
Svetlan 2013-05-07, 12:14 14
Cuda na kiju. Koleś kozak. Prawdziwe męskie zajęcie. Tak samo jak drwal i rolnik. No i strażnik miejski.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-05-07, 12:28
coś pięknego....... muszę coś takiego sobie kiedyś zamówić u niego
Zgłoś
Avatar
JacobX14 2013-05-07, 14:01
Prze typek, wogle fajnie się słucha i ogląda jego filmiki.

Szkoda tylko że jak to hamerykaniec nie wie że oryginalna stal damasceńska w naszych czasach nie istnieje. Gdyż zaginęły metody jej wytwarzania, to co zrobił tylko przypomina stal damasceńską.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-05-07, 14:57
Ale na końcu przecież ona nawet mięsa nie przecięła. Rozpierdolić wazon można rurką stalową pół cala... Weźcie siekierę dobrej firmy, pro tools choć, zwykłą i jebnijcie w kurczakową tuszę, w niecałą sekundę będziecie mieli idealne dwie części (jeśli dobrze traficie)...

Fajna zajawka, ale siekiera ani nie zahartowana ani nic, nie wiem, albo może głupim stolarzem tylko jestem, a nie płatnerzem...
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-05-07, 15:07
glinglqnglowy glunglak napisał/a:


Fajna zajawka, ale siekiera ani nie zahartowana ani nic, nie wiem, albo może głupim stolarzem tylko jestem, a nie płatnerzem...



Do filmów chyba taka musi być, żeby sie nie pozabijali na planie przez przypadek:D
Zgłoś
Avatar
Masgharoth 2013-05-07, 15:36 3
A pff. Używanie power hammera wg mnie jest odebraniem całej przyjemności kucia i kowalstwa.
Zgłoś
Avatar
milox 2013-05-07, 16:01
Można to gdzieś na YT znaleźć ?
Zgłoś
Avatar
wich3r 2013-05-07, 16:07 1
Zajebisty zawód niestety na wymarciu.
Zgłoś
Avatar
Stefanesko 2013-05-07, 18:44 1
milox napisał/a:

Można to gdzieś na YT znaleźć ?


Można
Zgłoś
Avatar
Ashitaka42 2013-05-07, 21:24
glinglqnglowy glunglak napisał/a:


Fajna zajawka, ale siekiera ani nie zahartowana ani nic, nie wiem, albo może głupim stolarzem tylko jestem, a nie płatnerzem...



A od kiedy to damast się hartuje?
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-05-07, 23:51
Masgharoth napisał/a:

A pff. Używanie power hammera wg mnie jest odebraniem całej przyjemności kucia i kowalstwa.



A nie używanie go w XXI wieku jest czystym debilizmem jeżeli się nie robi zawodu dla kasy. Gdyby robił ars gratia artis to rozumiem. A tak to powerhammer ułatwia znacząco robotę.
Zgłoś