18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Man At Arms znowu w akcji!
May0nez • 2014-01-13, 19:27
Man At Arms znowu wykuł coś nowego, tym razem jest to ponad dwumetrowy miecz, należący do Sephirota z gry Final Fantasy 7.



Filmik jest z dzisiaj, więc jeżeli ktoś był szybszy, to temat wyjebać
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-01-13, 23:33 7
Tak jak normalnie podobają mi się jego repliki, tak tutaj odwalił lipę jak chuj. Prawdziwe Zanbatō (w prostym opisie katana o rozmiarach ok 2.5 metra) nie wygina się tak na boki przy zamachach, a to za sprawą tego, że jest przekuwana i hartowana kilkukrotnie, co pozwala utrzymać dużą sztywność. Miałem okazję trzymać w ręku prawdziwe Zanbatō, wykute przez jednego z ostatnich japońskich mistrzów i nie zachowuje się ona jak na filmie.
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2014-01-13, 23:41 6
postawie piwo temu kto wsadzi chuja pod power hammer i wrzuci na harda
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-01-13, 23:44 1
Głupi udawany bezjajeczor, co nie potrafi nawet kilku warstw stali wykuć jak prawdziwy artysta zajmujący się kuciem mieczy samurajskich. J***ny pozer i tyle. Anty-piwo.
Zgłoś
Avatar
maciejosw 2014-01-13, 23:51
@up zobacz jego inne filmy i zrób lepiej. a na końcu posmaruj dupę bo dzisiaj chyba zapomnialeś
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2014-01-14, 0:02 1
Testy wyjebane w kosmos, takie samo spustoszenie sieje kawałek patyka. Jebany kawałek plastiku który pęknie po 3 zamachu z gry pewnie dla pedałów.

W porównaniu do innych jego dzieł ta katana jest zjebana.
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-01-14, 0:09 1
Ta broń mu w ogóle nie wyszła. Coś mi się zdaje że koleś odpuszcza albo pomysł na taką bezuzyteczną katanę był tak chujowy, ze nawet sie zbytnio nie przejmował.
Przypuszczam że to drugie.
Zgłoś
Avatar
cycek01 2014-01-14, 0:24 3
Durnie z Was.

A Sephiroth to wg mnie 'najbarwniejszy' (o ironio) z czarnych charakterów ever. FF7 rządzi.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-14, 0:25
Takim mieczem sam sobie prędzej krzywdę zrobi. Ale to wkońcu fantazja.
Zgłoś
Avatar
AxL 2014-01-14, 0:43
Z innej beczki. Ktoś zna nazwę kawałka w 5:14 gdy miecz prezentowany jest na tym 'tronie'?
Zgłoś
Avatar
Bezimienny15150 2014-01-14, 1:11
@Majozen a ten mistrz nie przedstawił ci się przypadkiem jako BongMan?
Zgłoś
Avatar
Dwarfu 2014-01-14, 6:47
Prezentuje się nieźle, ale do japońskim mistrzów to mu trochę brakuje.
Zgłoś
Avatar
avalanch 2014-01-14, 9:10 1
Smutas napisał/a:

Co za ciul podnieca się bronią, która się nie nadaje do normalnej walki?


Twój nik mówi sam za siebie
Zgłoś
Avatar
harinezumi 2014-01-14, 14:28
Masamune średnio mu wyszło ale za to Zangetsu - miodzio:)
p.s. tak niektórym może się to podobać, sam ćwiczyłem Iaido i katany dla mnie są jak dla innych motory czy auta:) ważne że ma się hobby, a nie siedzi TYLKO przed komputerem
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2014-01-14, 15:58
Kriski, powiedz mi talencie, czym dla ciebie jest kultura? Postaram się przedstawić ci twój błąd na prostym przykładzie o kulturze.

Czy to, że np. kurwa sieć kin helios czy inne gówno nie istnieje od powiedzmy XIV w. wyklucza ją z prawa do nazywania się ośrodkami kultury?

Sapkowski jest największym polskim pisarzem fantasy, a "wiesiek" to jego największa saga. Czy nie mamy więc przypadkiem do czynienia z pewnym dziedzictwem kulturowym jednej z płaszczyzn kultury? Tym bardziej, że sam "wiesiek" staje się również popularny dzięki chłopakom z cdp, ale to już inna bajka...
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2014-01-14, 16:41
Smutas napisał/a:

Co za ciul podnieca się bronią, która się nie nadaje do normalnej walki?


A co Ty kurwa myślisz, że jakby zrobił młot to by komuś nim na łeb zajebał? "24lata" a tępy jak but. Rośnie nowe pokolenie chujów, które jęczą z każdego powodu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie