18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Mandat z Bilbao
krycha7 • 2013-02-11, 13:06


Witam Was szanowni sadole. Ostatnio napotkał mnie pewien bardzo niecodzienny problem. Otóż dostałem ten oto mandat. Sprawa jest o tyle śmieszna, że choć bardzo bym chciał (a mój "samochód' za pewne jeszcze bardziej) zamiast w ciepłej Hiszpanii muszę siedzieć w Krakowie. Dlatego też dziwi mnie taka sytuacja stąd moje pytanie, czy ktoś natknął się na taki przypadek? A jeśli nie to co o tym sądzicie, jakieś oszustwo, czy zwykła pomyłka?

P.S. Nie wiem jak wrzucić zdjęcie tyłu tego mandatu bo ten hosting tutaj zamulił
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-11, 13:18
Byłeś w tym czasie w Bilbao ?? Dane się zgadzają ?? Jeżeli nie byłeś a się zgadzają leć na policję zgłosić iż ktoś podszywa się pod ciebie. OFC musisz mieć dowody że byłeś w tym czasie w PL. Szkoła , praca , lekarz cokolwiek.
Zgłoś
Avatar
macleod 2013-02-11, 13:36 51
Tak czy inaczej to wina tuska ...

Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-02-11, 13:38 3
nie ma pieczątki, nie ma mandatu. fejk.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-02-11, 13:43
@ up niekoniecznie, wiele z tych druków to druk hurtowy. Plus nie wiadomo jakie jest ustawodawstwo Hiszpańskie w tym zakresie.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-02-11, 13:45 20
juz ich załkiem POEBAO

w tym BILBAO
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-02-11, 14:03 4
forumprawne.org to chyba odpowiedniejsze miejsce na to pytanie..
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-02-11, 14:17 109
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-02-11, 14:38 11
Z Baskami nie ma żartów. Lepiej zapłać, przeproś i obiecaj poprawę.

A tak poważnie, klasyczny przykład kradzieży tożsamości. Jeśli wszystkie dane się zgadzają (łącznie z danymi pojazdu), sprawcy szukałbym wśród znajomych albo rodziny. Chyba potrafisz ustalić kto był ostatnio w Hiszpanii.
Zgłoś
Avatar
Sajmonowski 2013-02-11, 14:55
Sprawdź czy masz blaszki na samochodzie
Zgłoś
Avatar
Mateuszzl 2013-02-11, 16:01
Najwyżej Ci się czarni wje*ią na chatę
Zgłoś
Avatar
Arrancar 2013-02-11, 16:06
Jesli byles w tym czasie w bilbao czy gdzie tam, to moze to podlegac pod egzekucje z tytulow obcych i hiszpanie przekazali polskim organom wniosek o przeprowadzenie egzekucji, a pierwszym krokiem jest przeslanie upomnienia, po 7 dniach od tego moga zaczac postepowanie egzekucyjne. Jednakze watpie by to bylo to, bo bylloby po polsku, chyba, ze sie komus nie chcialo i drukneli to co dostali od obcego panstwa. Cos tam bylo jakies porozumienie administracyjne w sprawie trasportu drogowego. No wiecej nie chce mi sie pisac
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-02-11, 16:57 9
Cytat:

Sprawa jest o tyle śmieszna, że choć bardzo bym chciał (a mój "samochód' za pewne jeszcze bardziej) zamiast w ciepłej Hiszpanii muszę siedzieć w Krakowie.


Czy wy kurwa czytać nie potraficie?
Zgłoś
Avatar
A................h 2013-02-11, 17:01 1
Stary masz przejebane. Radzę ci szybko zapłacić, bo to nie są żarty.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-02-11, 17:20
Ja miałem podobny przypadek ale mandat pochodził z fotoradaru, który stoi w Norwegii.
Jako, że na zdjęciu nie było mojego auta tylko jakieś inne a w Norwegii nigdy nie byłem, zwróciłem się do ambasady z zapytaniem co to jest.
Okazało się, że jakiś urzędas źle wpisał numer tablicy rejestracyjnej i wszystko było załatwione.
Zgłoś