18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Ponad 3.5 tys. żołnierzy rosyjskiej Floty Bałtyckiej rozpoczęło manewry w ramach taktycznych ćwiczeń wojsk ochrony wybrzeża – podaje Polskie Radio.


Niezapowiedziane manewry odbywają się na lądzie. Biorą w nich udział czołgi T-72 oraz bojowe wozy piechoty BMP-2. Żołnierze ćwiczą operacje obronne i ofensywne. Doskonalą też umiejętności budowania umocnień.

Niepokój w związku z rozpoczętymi manewrami wyraziła strona litewska. Prezydent Dalia Grybauskaite powiedziała, że „jej kraj jest przygotowany na każdy wariant wydarzeń i niespodzianki ze strony Rosji”. Dodała też, że w związku z ćwiczeniami w Obwodzie Kaliningradzkim „litewskie siły zbrojne pozostają w zwiększonej gotowości bojowej”.

Tymczasem rosyjskie myśliwce naruszyły dziś przestrzeń powietrzną Ukrainy nad Morzem Czarnym - informuje TVN 24. W celu zapobieżenia prowokacjom, ukraiński Su-27 został poderwany, aby przechwycić rosyjskie maszyny. Ministerstwo obrony Ukrainy podało, że przestrzeń powietrzna została naruszona dwukrotnie.

źródła: wprost/polskieradio/KRESY (wszystko pe el)
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2014-03-03, 22:03 2
mrozekpl napisał/a:

Od kilku lat oczekiwałem jakiejś rewolucji (ogólnoeuropejskiej) i nie martwi mnie to co się teraz dzieje.
Jak ruscy wejdą to fakt-bronić będzie trzeba ale rozpierdolą dużo a władza rozsieje się po całym świecie.
I może po tej wojnie-która lada chwila może nastąpić -wrócimy do normalności
do kapitalizmu,do NORMALNEGO wychowywania dzieci, do normalnych podatkow a nie do okradania nas przez ludzi którzy są na stanowiskach dzięki nam...
I może w końcu ktoś zrozumie że gejów w rurkach,lesbijki i inne zboczenia trzeba nazywać zboczeniem a nie tolerować to a nawet zachęcać do tego cholerstwa.
Jak nadejdzie wojna będę się o was modlił-o każdego Polaka i każdego Węgra.
A jeśli będzie trzeba to stańmy do walki jako Polacy-bark w bark do boju za ojczyznę !


kurwa czlowieku wojna to nie walka z klawiatura ani pokrzykiwania z szalikami to smierc bez histori od byle kuli dla cywili.
W glowie ci sie porabalo od patriotycznej papki ! Wpjna to ostatecznosc a jak ci sie spieszy umow sie z kolegami i postrzelajcie na ostra amunicje do siebie, nikt normalny nie uwaza wojny za rozwiazanie czegokolwiek

Toski napisał/a:



Mieszkam w Olsztynie przy granicy. Szkoda mi dobytku, ale cóż. Przy ataku rozgrabią. Może mieszkanie się ostanie. Bronić tutaj nikt nie będzie, nie ma sensu. Jak obrona to tylko na Wiśle. Spierdalam za Wisłę i tam do pierwszego punktu mobilizacyjnego i na front.

Ostrzegam was lewacy - tacy jak ja będą strzelać do wymigujących się od obowiązku i dezerterów. Lepiej spierdalajcie skutecznie.


ty strzelic to sobie mozesz ale w leb na poczatek , plakalbys jak chlopczyk wiec wypisuj dalej z kolegami na sadolu bo to robicie najlepiej.
Zgłoś
Avatar
mrozekpl 2014-03-03, 22:08 2
rondżeremi napisał/a:


kurwa czlowieku wojna to nie walka z klawiatura ani pokrzykiwania z szalikami to smierc bez histori od byle kuli dla cywili.
W glowie ci sie porabalo od patriotycznej papki ! Wpjna to ostatecznosc a jak ci sie spieszy umow sie z kolegami i postrzelajcie na ostra amunicje do siebie, nikt normalny nie uwaza wojny za rozwiazanie czegokolwiek

ty strzelic to sobie mozesz ale w leb na poczatek , plakalbys jak chlopczyk wiec wypisuj dalej z kolegami na sadolu bo to robicie najlepiej.


zamknij morde.
jak Ci sie nie podoba to wypierdalaj do Portugalii albo Hiszpanii już dziś.
ja jestem patriotą i jestem gotów umrzeć za dobro ojczyzny.
Kocham mój kraj,moją kulturę,historię i jestem nauczony że w obliczu zagrożenia staje do walki a nie pakuje rurki i spierdalam gdzie popadnie.
Chuj mnie obchodzi Ukraina-jak bedzie trzeba bede bronić tu,nas,ojczyzny,historii,POLSKI .
Nazywaj mnie jak chcesz-wisi mi to-jestem patriotą i jestem z tego dumny.
Zgłoś
Avatar
lewozmywak 2014-03-03, 22:09 1
rondżeremi napisał/a:


kurwa czlowieku wojna to nie walka z klawiatura ani pokrzykiwania z szalikami to smierc bez histori od byle kuli dla cywili.
W glowie ci sie porabalo od patriotycznej papki ! Wpjna to ostatecznosc a jak ci sie spieszy umow sie z kolegami i postrzelajcie na ostra amunicje do siebie, nikt normalny nie uwaza wojny za rozwiazanie czegokolwiek

ty strzelic to sobie mozesz ale w leb na poczatek , plakalbys jak chlopczyk wiec wypisuj dalej z kolegami na sadolu bo to robicie najlepiej.



co poradzisz ludzie żyją patriotycznymi papkami z filmów/gier/książek itp... Na wojnie liczy sie przeżycie(spierdalać się gdzie się da)... btw jakie wy widzicie szanse Polski w tym konflikcie(najlepiej sie odrazu poddać, nie ma szans walki z takim kolosem, a tak szansa na w miarę małe zniszczenie państwa i łagodne traktowanie cywili)? Przecież tutaj nawet tyle bronie nie ma dla rezerwy, to by wyglądało tak jak w call of duty pierwsza misja sowietów - co drugi żołnierz dostawał paczke amunicji a nie broń.
Zgłoś
Avatar
fylypsky 2014-03-03, 22:25 1
Cytat:

...A jeśli będzie trzeba to stańmy do walki jako Polacy-bark w bark do boju za ojczyznę !



W razie wybuchu wojny na Ukrainie pakuję manatki i spierdalam do Australii, zaszyć się gdzieś na południu w lasach. Wole sobie pożyć niż narażać dupę przez Ruskich, Ukraińców i nasze wspaniałe Europejskie władze które to do konfliktów dopuszczają. Pzdr
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2014-03-03, 22:32 2
Bojowe nastroje u większości miną, kiedy kilka bomb pierdolnie i zamiast zdjęć trupów z Afganistanu, czy Iraku, pojawią się zdjęcia z pobliskiego miasta. Bo nagle się okaże, że jednak nie jest się nieśmiertelnym, a monitor komputera nie jest wystarczającą barierą przed śmiercią.

Cytat:

Kocham mój kraj,moją kulturę,historię i jestem nauczony że w obliczu zagrożenia staje do walki a nie pakuje rurki i spierdalam gdzie popadnie.



A wiesz co jest najlepsze? Że gdy ty byś zdychał z flakami na wierzchu i urwaną nogą po wybuchu ładunku, bydło które żerowało do tej pory na Tobie i Twojej rodzinie siedziałoby w samolocie i spierdalało gdzie pieprz rośnie z ogromną eskortą i wypchanymi forsą walizkami.
I uwierz mi, że gdy Ty i Twoje "szlachetne ideały" bylibyście już popiołem, tamci wróciliby do państwa zniszczonego wojną (o ile w ogóle by istniało), że napchać swoje walizki jeszcze bardziej przy korytku.
Zgłoś
Avatar
t0mek220 2014-03-03, 22:38 1
Tak, wy wszyscy walczylibyście o Polskę do śmierci. To głupota zważając na to, że Rosja ma przynajmniej 10x potężniejszą armię od nas i nie ma absolutnie żadnych szans na nasze zwycięstwo w takiej sytuacji. Lepiej się poddać i oszczędzić życia niewinnych ludzi skoro rezultat ma być taki sam. W konkluzji mamy 2 wyjścia: albo przegrać i ocalić wielu niewinnych ludzi, albo przegrać i bez sensu poumierać. Chyba, że do niczego nie dojdzie. Nie jest powiedziane, że cokolwiek tutaj będzie dotyczyć Polski.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2014-03-03, 22:48
@mrozekpl staniesz sobie ramię w ramię razem z nożami kuchennymi i kamieniami, tym będziesz musiał się bronić. mam nadzieję, że politycy nauczą się w końcu i wprowadzą mniejsze zaostrzenia dot. wyrabiania pozwolenia na broń. myślę, że gdyby co 2 rodzina w Polsce miała broń typu pistolet w domu, już łatwiej byłoby jej się bronić. nie mówiąc o takim arsenale jaki posiadają czasami hamburgery, wtedy niech kurwa Putin wpada, jebany pies.
Zgłoś
Avatar
lewozmywak 2014-03-03, 22:58 1
reasumując sadole... spierdalać z kraju albo się poddać!
Zgłoś
Avatar
nakimesis88 2014-03-03, 22:58
mrozekpl napisał/a:

Od kilku lat oczekiwałem jakiejś rewolucji (ogólnoeuropejskiej) i nie martwi mnie to co się teraz dzieje.
Jak ruscy wejdą to fakt-bronić będzie trzeba ale rozpierdolą dużo a władza rozsieje się po całym świecie.
I może po tej wojnie-która lada chwila może nastąpić -wrócimy do normalności
do kapitalizmu,do NORMALNEGO wychowywania dzieci, do normalnych podatkow a nie do okradania nas przez ludzi którzy są na stanowiskach dzięki nam...
I może w końcu ktoś zrozumie że gejów w rurkach,lesbijki i inne zboczenia trzeba nazywać zboczeniem a nie tolerować to a nawet zachęcać do tego cholerstwa.
Jak nadejdzie wojna będę się o was modlił-o każdego Polaka i każdego Węgra.
A jeśli będzie trzeba to stańmy do walki jako Polacy-bark w bark do boju za ojczyznę !



Odstaw to, bracie.
Zgłoś
Avatar
rojo 2014-03-03, 23:04
Ale pierdolicie głupoty. Po pierwsze Rosja nie wykonała zadnych manewrow w kierunki Polski więc co sracie po gaciach że od razu wojna? Oni chcą odzyskać Krym który wcześniej był ich a Chruszczow bodajże w '54 podarował go Ukrainie. Ot wielkie mi halo. Nawet słowo ze strony Rosji nie padło pod adresem Polski a wszyscy ze wojna, tak 3 światowa od razu.

Po drugie: jestem śiwecie przyekonany że jakby doszło do jakichkolwiek manewrów w naszym kierunki to znaczna część "patriotów" spierdoliła by za granicę w tempie natychmiastowym. taka mamy teraz mentalność narodu.

Śmiać mi się chce z gadania "lepiej się poddać" lepiej wyjdziemy. Chciałbym zobaczyć minę Twojego dziadka, pradziadka którzy życie oddali za Polskę walcząc z Niemcami. Ale byli by dumni z potomka
Zgłoś
Avatar
lewozmywak 2014-03-03, 23:07
nie muszę brać przykładów z dziadów i pradziadów, każdy dba o swoje życie jak tylko może i nie będzie go narażać niepotrzebnie, na z góry skazaną porażke = śmierć
Zgłoś
Avatar
rojo 2014-03-03, 23:12 2
Ta i poddajmy się, przeprowadzą Rusyfikację, po drodzę zgwałcą ci żonę, córkę i na pewno wyjdziemy na swoje, albo jeszcze lepiej. ja pierdole na jakim mi świecie przyszło żyć...
Zgłoś
Avatar
lewozmywak 2014-03-03, 23:14
Ha nie mam żony ani córki... ale popatrz tak to ci zgwałcą tylko żone i zostawią, a tak to zgwałcą i zabiją... W sumie wychodzisz na plus jak sie poddasz
Zgłoś
Avatar
simonq92 2014-03-03, 23:31
Moim zdaniem jest to celowe zagranie ruskich, którzy chcą po prostu odrobić miliardy z Soczi 2014. Spytacie w jaki sposób? Spójrzcie na giełdę, wszystko leci na pysk ( Dobrze, że 2 dni temu pozbyłem się akcji). Za jakis czas powiedzą "Ok spoko, będzie pokój, No offence". Po czym giełdy zaczną znowu odrabiać spadki. Mina Putina bezcenna...
Zgłoś
Avatar
Z................� 2014-03-03, 23:39
Co wszyscy tak gadają o Australi? Ostatnio się dowiedziałem że w chuj polaków do Sydney spierdoliło. Ja sam zaczynam się zastanawiać co robić gdy wszystko pierdolnie. Może Grecja albo Włochy? Przyznać muszę że z godziny na godzinę sram się coraz bardziej, bo w sumie mało widziałem, mało się bawiłem w życiu. Chujnia jak nic, ale na Zachodzie będzie więcej czasu na spierdol. Czekam na ból dupy jaki ze mnie chujowy patriota.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie