18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Ponad 3.5 tys. żołnierzy rosyjskiej Floty Bałtyckiej rozpoczęło manewry w ramach taktycznych ćwiczeń wojsk ochrony wybrzeża – podaje Polskie Radio.


Niezapowiedziane manewry odbywają się na lądzie. Biorą w nich udział czołgi T-72 oraz bojowe wozy piechoty BMP-2. Żołnierze ćwiczą operacje obronne i ofensywne. Doskonalą też umiejętności budowania umocnień.

Niepokój w związku z rozpoczętymi manewrami wyraziła strona litewska. Prezydent Dalia Grybauskaite powiedziała, że „jej kraj jest przygotowany na każdy wariant wydarzeń i niespodzianki ze strony Rosji”. Dodała też, że w związku z ćwiczeniami w Obwodzie Kaliningradzkim „litewskie siły zbrojne pozostają w zwiększonej gotowości bojowej”.

Tymczasem rosyjskie myśliwce naruszyły dziś przestrzeń powietrzną Ukrainy nad Morzem Czarnym - informuje TVN 24. W celu zapobieżenia prowokacjom, ukraiński Su-27 został poderwany, aby przechwycić rosyjskie maszyny. Ministerstwo obrony Ukrainy podało, że przestrzeń powietrzna została naruszona dwukrotnie.

źródła: wprost/polskieradio/KRESY (wszystko pe el)
Zgłoś
Avatar
dziamdziol 2014-03-03, 23:54
mrozekpl napisał/a:

Od kilku lat oczekiwałem jakiejś rewolucji (ogólnoeuropejskiej) i nie martwi mnie to co się teraz dzieje.
Jak ruscy wejdą to fakt-bronić będzie trzeba ale rozpierdolą dużo a władza rozsieje się po całym świecie.
I może po tej wojnie-która lada chwila może nastąpić -wrócimy do normalności
do kapitalizmu,do NORMALNEGO wychowywania dzieci, do normalnych podatkow a nie do okradania nas przez ludzi którzy są na stanowiskach dzięki nam...
I może w końcu ktoś zrozumie że gejów w rurkach,lesbijki i inne zboczenia trzeba nazywać zboczeniem a nie tolerować to a nawet zachęcać do tego cholerstwa.
Jak nadejdzie wojna będę się o was modlił-o każdego Polaka i każdego Węgra.
A jeśli będzie trzeba to stańmy do walki jako Polacy-bark w bark do boju za ojczyznę !



w dobie facebook, twiterow jukendencow i innych scierw z mtv a przy braku np umiejetnocsi poslugiwania sie bronia (patrz szwajcaria) oraz odbycia chociazby 3 miesiecznego szkolenia wojskowego ostatnie zdanie co najwyzej bedzie wygladalo tak:
Zgłoś
Avatar
xincognito 2014-03-04, 0:26
Są dwa typy ludzi. Ci którzy uczą się na błędach innych, i Ci, którzy uczą się na swoich. Niecałą setkę lat temu mieliśmy już wojnę, która jak widać mało kogo nauczyła. Wątpie, że po kolejnej komuś się otworzą oczy i będzie tak pięknie, jak zapowiada nam to mrozekpl. Pierodlę umiareać za interesy śmietanki naszego światka. Wojna to nigdy nic dobrego. Proszę podać mi choć jeden dobry przykład.
Zgłoś
Avatar
Bard042 2014-03-04, 0:37
A mi tam zwisa. Wszędzie jest tak samo pracujesz, płacą ci tyle co szczał w mordę i za to masz umierać? Za to że sejm spierdoli do Rumuni w tym czasie, gdy my będziemy się wykrwawiać. W ogóle nie rozumiem nienawiści, idziesz zabijać dla fiuta w fotelu, czy dla krzyżyka na ścianie, lepiej już to tłumaczyć "dla sportu, bo pobiegasz i możesz przecież kolekcjonować palce". Żal tylko historii kraju i poświęcenia innych, bo była to inwestycja w nas, którą wszyscy spierdoliliśmy (głównie rząd).

Ps. Chuj mnie strzela jak słyszę "uu bo użyją głowic", użycie ich to tak samo jak zrobić kolejny Czarnobyl, a przecież przestrzeń życiowa jest cenniejsza
Zgłoś
Avatar
rew123321 2014-03-04, 0:46
mrozekpl napisał/a:

Od kilku lat oczekiwałem jakiejś rewolucji (ogólnoeuropejskiej) i nie martwi mnie to co się teraz dzieje.
Jak ruscy wejdą to fakt-bronić będzie trzeba ale rozpierdolą dużo a władza rozsieje się po całym świecie.
I może po tej wojnie-która lada chwila może nastąpić -wrócimy do normalności
do kapitalizmu,do NORMALNEGO wychowywania dzieci, do normalnych podatkow a nie do okradania nas przez ludzi którzy są na stanowiskach dzięki nam...
I może w końcu ktoś zrozumie że gejów w rurkach,lesbijki i inne zboczenia trzeba nazywać zboczeniem a nie tolerować to a nawet zachęcać do tego cholerstwa.
Jak nadejdzie wojna będę się o was modlił-o każdego Polaka i każdego Węgra.
A jeśli będzie trzeba to stańmy do walki jako Polacy-bark w bark do boju za ojczyznę !



"kapitalizmu, normalnych podatków"

a co się tu wyprawia?

jak już będziecie stali to nie nie chowajcie się po kanałach tylko wzorem wielbionej husarii = w sam środek i otwarcie. Kilku baranów będzie mniej.

ponad 1500 lat historii i nadal się niczego nie nauczyli...

bravoteampolska napisał/a:



A co ty pierdolisz , jaka wojna , co to gierka .
Nic śmiesznego , straty nie będą tylko w wojsku i sprzęcie militarnym , zginie ogrom bezbronnych ludzi .
Ja nie mam zamiaru z moją rodziną kryć się gdzieś po krzakach i modlić się w strachu o każdą minutę nędznego życia .



To cudownie! Oddadzą hołd przodkom z sierpnia 1944!

Kto by się tam cywilami przejmował czy represjami...
Zgłoś
Avatar
Sblade 2014-03-04, 0:47
wojna jest brakiem porozumienia między stronami... wynikiem głupoty.
Zgłoś
Avatar
wielbłąd_bimbrownik 2014-03-04, 0:53
O kurwa,podziwiam zapaleńców ,którzy serio chcą tutaj zostać i walczyć w razie konfliktu zbrojnego.Ja zawijam rodzinę i wypieprzam jak najdalej.Bo za co mam tutaj ginąć?Od zawsze powtarzam,że patriotą nie jestem i nigdy życia bym nie poświęcił za Polskę.Bo niby dlaczego?Bo pradziadek walczył w okopach przeciwko hitlerowcom?Bo śmieszna historia?Prawda jest taka ,że gówno od tego kraju dostałem,politycy robią nas jak chcą ,a człowiek jest w tym kraju zwykłym gównem i tanią siłą roboczą ,którą trzeba wykorzystać.
Nasz wspaniały rząd pogrozi paluszkiem Władkowi,dojdzie do konfliktu to powołają do przelewania własnej krwi Bogu ducha niewinnych ludzi ,a sami spierdolą.Na kartach historii znowu pokażą się jako dzielni i braterscy,którzy wstawili się za słabszym.Tylko szkoda,że to nie oni przelewają krew.
Mam rodzine,plany na przyszłość i cel w życiu.Nie mam zamiaru tego poświęcać.I jeśli do konfliktu nie dojdzie to odbiorę od państwa to co jest mi należne i za jakieś 4 lata pozbędę się obywatelstwa by jakikolwiek maniak mnie o nic nie oskarżał.
Panowie to nie ta sama Polska ,za którą walczyli nasi przodkowie.Ojczyzna może być biedna ,ale wspaniała zarazem.Niestety Polska to kraj dziś zupełnie inny tak jak i ludzka mentalność.Ja krwi swojej nie przeleje!
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-03-04, 10:23
"Ostrzegam was lewacy - tacy jak ja będą strzelać do wymigujących się od obowiązku i dezerterów. Lepiej spierdalajcie skutecznie."
Zesrasz się co najwyżej. Życie to nie gra ani film amerykański.
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2014-03-04, 22:05
Szkoda, że tulu nażelowanych pajaców w rurkach się tu wypowiada, ale po nich niczego innego się nie spodziewałem.
Szwaby też mieli 1000 razy większa armię od nas, ale wtedy nikt nie był takimi ciotami jak wy. Żal mi was.
Zgłoś
Avatar
wielbłąd_bimbrownik 2014-03-04, 23:01
A skąd wiesz kto jest po drugiej stronie monitora?
Podaj mi jakieś sensowne powody ,dla których ktokolwiek miał ginąć z ludności cywilnej?Wojskowi liczą się z ryzykiem zawodowym ,ale poborowy ,który w życiu nie chciał walczyć?No kurwa to coś nie tak.
Gówno mnie obchodzi historia.Równie dobrze za x lat można nakazać Twojemu potomkowi zostania pedałem bo teraz jest pełno tego dziadostwa.
Mój pradziadek walczył o inny kraj niż jest obecnie.
I ,żeby nie było.Gdyby nie to ,że podjąłem studia na uczelni medycznej to w przyszłym roku miałem startować na selekcje.Jestem byłym wyczynowym sportowcem więc przygotowanie nie byłoby dla mnie żadnym problemem.Ale tutaj to raz ,że byłaby to praca ,a dwa nie kierowałbym się jakimkolwiek patriotyzmem,koniec kropka.A ginąć za damski chuj bo banda idiotów wymyśli sobie konflikt i heja rozsyłać pobory to sorry ,ale trzeba być debilem.Więc dla mnie gościu jesteś zwykłym cieciem ,który zapewne z browarem przed telewizorem krzyczy jakby to nie walczył.
Giń sobie za polityczną głupotę ,ale nie nazywał innych ciotami bo na chłodno potrafią ocenić sytuację.Z resztą to kwestia życia i śmierci więc nikt nie ma prawa o tym decydować za kogokolwiek!
Zgłoś