18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Z................y 2012-03-21, 15:28 20
wojtas696 napisał/a:

ja pierdole ile jeszcze bedzie filmow o manipulacji telewizji czy gazet? bo zygac sie juz che tym
btw
Sadol tez wami manipuluje!!!



Bolą Cię takie tematy co, mały analfabeto?

Rozumiem, że dla sporej grupy sadolowych gimbusów takie tamaty są trudne, niewygodne, lepiej obejrzeć kolejny filmik z cyklu kop w kroczę... po co myśleć w przód, mamusia opłaca internet więc mam wyjebane nie? Smutne jest to, że Polacy mają spóźniony zapłon, jeszcze 2 lata temu jak ktoś wspomniał o TVNie, PO itp złodziejach był szykanowany i opluwany, teraz nagle wszyscy uświadomieni...a ktoś tych debili wybrał
Zgłoś
Avatar
mlody354 2012-03-21, 15:35
Wytrzeźwiałem, oglądnąłem i idę pić dalej. Świat na trzeźwo nie do przyjęcia. Browar za nutę napisz co to. No to siup cztery baby..... osiem dup
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-03-21, 15:39
cos powiem wywrotnie. media zajumuja sie niewiele wartymi i malo pozytecznymi tematami. ich sukces polega na tym, ze stworzyly na siebie zapotrzebowanie. To nie jest teoria spiskowa, ale rozsadek. z czesci wiadomosci nie wynika nic. nie niosa ze soba dobra, pozytku oraz prawdy, ale odbiorcy wmowili, ze tak jest. To jest tylko pusta rozrywka dla odpowiedniego odbiorcy...
Zgłoś
Avatar
sv600 2012-03-21, 16:12
Ten filmik to tez manipulacja, z tym ze nie nie TVNu i Tuska ale jego przeciwników. Zdania wyrwane z kontekstu, podkladanie twarzy politykow do negatywnych wypowiedzi itd
Zgłoś
Avatar
Splitterek 2012-03-21, 16:32
wiadome media nami rzadza a mediami polityka... filmik dobry ale ta muzyka tak wkurwia że szok..... ale sami jestesmy winni temu jak jest.. jak słysze debila że idzie na wybory i głosuje tylko na PiS albo PO bo tylko oni maja szanse i wybiera tak zwane "mniejsze zło" no kurwa..... jak to powiedział JKM wiekszość ludzi w naszym społeczeństwie to idioci i to prawda... a demokracja i wybory demokratyczne to potwierdzaja.

P.S Gimbusów ktorych takie rzeczy nie interesuja prosimy nie oglądać i nie komentować durnie takich filmików ogladajcie swoje ruskie filmiki. aaaa jeszcze jedno nie idzcie na wybory bo to przez was jest jak jest..
Zgłoś
Avatar
G................l 2012-03-21, 16:43 1
mlody354 napisał/a:

Wytrzeźwiałem, oglądnąłem i idę pić dalej. Świat na trzeźwo nie do przyjęcia. Browar za nutę napisz co to. No to siup cztery baby..... osiem dup



Omega- Dziewczyna o perłowych włosach.
Węgierski zespół z czasów komuny właśnie.
Zgłoś
Avatar
r................d 2012-03-21, 16:51 1
Źle się dzieje w kraju w którym ludzie życie sobie odbierają za mówienie prawdy.
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-03-21, 17:01
Za długie. Pierdolę, nie oglądam.
Zgłoś
Avatar
mefe 2012-03-21, 17:03 5
donszymon napisał/a:

Za długie. Pierdolę, nie oglądam.



gratulacje, własnie zostałeś idolem rzeszy gimnazjalistów
Zgłoś
Avatar
Władca Marionetek 2012-03-21, 17:12 2
cilofan napisał/a:

I niech nikt nie mówi, że w 1989 roku mieliśmy przełom... Jakim cudem, jak ministerstwem nadal kierował Kiszczak i robił co chciał... Cytaty z Wiki o Kiszczaku: "Dlatego trafił (zaraz po wojnie - przyp. cilofan) do kontrwywiadu wojskowego (Informacji Wojska Polskiego), gdzie, jak wynika z dokumentów, zajmował się m.in. oskarżaniem o szpiegostwo i dywersję żołnierzy Andersa[3]." A co gorsze: "W rządzie Mazowieckiego awansował do funkcji wicepremiera." I to mial być wolny rząd? Żart jakiś... Zagorzały ubek zostaje wicepremierem w rządzie rzekomo wolnościowym... To chyba idiota tylko by uwierzył wobec takich faktów, że tam było wszystko w porządku... Ludzie nawet o tym już nie pamiętają lub nie wiedzą, że tak było...



To w jaki sposób chciałbyś przejąć władzę w Polsce? Iść ze szpadlem w łapie i z tłumem wywieźć Jaruzela na taczkach? Błagam was.
Tyle osób pisze jaka to zdrada narodu nastąpiła w Magdalence a żaden z nich nawet nie zastanowił się nad innym sposobem przejęcia władzy. Oczywiście, można by to zrobić siłą, ale skończyłoby się to prawdopodobnie tym samym co w Rumunii przy obalaniu Ceauşescu, czyli tysiące zabitych. Myślicie, że władze PRL by tego nie zrobiły? Taka ciekawostka, już w 1988 Jaruzelski chciał wprowadzić drugi stan wojenny po zaostrzeniu się wiosennych protestów, jednak nie znalazł poparcia, bo partyjnym byłoby to nie na rękę, ponieważ w tym czasie byli zajęci "zdobywaniem przywilejów ekonomicznych" (czyli rozkradaniem państwowych przedsiębiorstw przekształcając je w nomenklatury i przejmowaniem ich majątków, np. ogłaszając upadłość firmy). Jednakże, to że nie interesowali się tym wtedy nie znaczy, że by nic nie robili gdyby ludzie chcieli ich powiesić za jaja. Praktycznie wszyscy oficerowie służb mundurowych w tamtych czasach byli po uszy w tym bagnie, a to właśnie oni posiadali dostęp do broni i na pewno nie zastanawialiby się długo nad jej użyciem, bo nie mieliby nic do stracenia. Kto by nam wtedy pomógł? Zachód? Szczerze wątpię.
Nie wszystko jest białe lub czarne i w tym wypadku wybrano mniejsze zło. Zresztą to, że w ogóle to się udało zawdzięczać należy głupocie komuchów, którzy myśleli, że jak będą mieli zagwarantowane 1/3 w sejmie to zdobycie następnej 1/3 i rządzenie krajem w sposób "demokratyczny" będzie łatwe jak zagłosują członkowie partii oraz reszta towarzystwa. A do tego, że komuch został wicepremierem to co się dziwisz? Wtedy komuchy wciąż posiadali władzę nad ministerstwem obrony narodowej i spraw wewnętrznych, więc trzeba było iść początkowo na ustępstwa, bo inaczej byłoby dokładnie to co napisałem wcześniej. Trzeba było wszystko robić stopniowo a nie od razu. Ale wiadomo, lepiej pierdolnąć, że Magdalenka to zamach na naród polski i ślinić się na myśl o mordowaniu komuchów oraz powstaniach rodem z XIX wieku.

Do tego, kurwa, ludzie, to jest sadistic.pl. Z takimi rzeczami idźcie sobie na wykop czy inny joemonster.

BTW, co do tego usuwania filmików przez TVN to oni wszystko blokują co pochodzi z ich stacji. Nie raz widziałem jak blokowali wycinki z Mam Talent lub jakiś seriali. Jak blokują filmik z tancerzami z You Can Dance to też jest to manipulacja mediów? Zresztą, na tym filmiku z próby samobójczej i tak wiele nie było. To blokowanie wynika raczej tylko ze zbyt dużego wyczulenia TVN na prawa autorskie.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-03-21, 17:15
Czy mi się kurwa zdaje czy serrio wystarczy użyć strzałiki z klaiwatury (by np poprawić literówkę) by pozwiedzać wszystkie tematy?
POJEBAWSY?!
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-03-21, 17:23
A może to też jest manipulacja...
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2012-03-21, 17:52
Jeśli się ktoś głębiej zastanowi to filmik powyżej ma jeszcze więcej odzwierciedleń i przykładów w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
slowak 2012-03-21, 18:08
ja powiem tak:
na chuj mi takie coś oglądać, co kolejny film tego typu to kolejna manipulacja, każdy chce przekonać każdego do swego.
Wy oglądacie to i sie emocjonujecie, spinacie.
Kurwa, macie swój mózg i swoją wolę. Myślcie sami co jest dla was dobre a co nie.
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-03-21, 18:08
Sprzeczki o słowa, są nic nie warte. Upadł przemysł, rolnictwo, handel, to jest fakt. Ale my nic nie zdziałamy w internecie, przez internet tak. Rewolta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie