18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Z................y 2012-03-21, 18:21
slowak napisał/a:

ja powiem tak:
na chuj mi takie coś oglądać, co kolejny film tego typu to kolejna manipulacja, każdy chce przekonać każdego do swego.
Wy oglądacie to i sie emocjonujecie, spinacie.
Kurwa, macie swój mózg i swoją wolę. Myślcie sami co jest dla was dobre a co nie.



A bo wszyscy to tacy inteligentni i oczytani, że potrafią trzeźwo ocenić sytuację i wyciągnąć wnioski...właśnie widać jak mają swóje mózgi po tym co wybrali po raz drugi Zrozum, że tylko mała garstka osób chce się zagłębiać w ten muł polityczny i rozpędzać bąka który co dnia media puszczają w oczy. Reszta woli przescrollować kwejka, obejrzeć Klan, ale jak już zobaczą okładkę wyborczej z wizerunkiem Tuska ze Świebodzina i Kaczyńskim jako diabłem wcielonym to dobrze wiedzą gdzie postawić krzyżyk.
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-03-21, 18:25 1
Bardzo dobrze, więcej takich filmów. Może w końcu ludzie się obudzą i będziemy mieli uczciwą revolte w Polszy naszej pięknej i wykopiemy tą hołotę z rządu - to jest legalna mafia, oni tam za długo już siedzą! (A)
Zgłoś
Avatar
chudy179 2012-03-21, 19:00 1
Dobra jak to jest prawda to ten filmik też powinni ci wyjebać...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-03-21, 19:40
wojtas696 napisał/a:

ja pierdole ile jeszcze bedzie filmow o manipulacji telewizji czy gazet? bo zygac sie juz che tym
btw
Sadol tez wami manipuluje!!!



Tyle będzie takich filmików aż do czasu kiedy zrozumiesz Ty i tacy jak Ty że to naprawdę prawdą .
Zgłoś
Avatar
Nefario 2012-03-21, 20:28 2
simek147666 napisał/a:

Co to znaczy przestać być manipulowanym? Co mam zrobić, kurwa, bo sam nie wiem i pewnie nie wie większoć polaków... Mamy coś rozpierdolić? Wyjść? Zesrać się? Płakać? Co mam robić? Każdy pierdoli o tej manipulacji, a jak przychodzi co do czego to rozkładają ręce, bo chuj wie tak dokładnie o co chodzi. Mam nie włączać telewizora? Ok, spoko nie oglądam telewizji i co? Już wygraliśmy, bo nie rozumiem? Wytłumaczy mi to ktoś? P.S. To nie jest atak, tylko szczerze tego nie kumam i zdaję sobie sprawę, że media to skurwysyny, więc ponawiam prośbę.



O czym my w ogóle rozmawiamy proszę państwa Wszem i wobec obwieszczam iż żałuje że urodziłem się w Polsce. Nie dla tego, że jest to kraj zacofany, biedny, podzielony itd. Nie. Żałuje że się tu urodziłem bo od urodzenia aż po śmierć tak jak mój dziadek, ojciec, i jak w przyszłości moje dzieci jestem każdego dnia pieprzony w dupe, okradany i gnojony. Żałuje bo zarówna ja, jak i żaden z tu zgromadzonych "obywateli" nic w tej sprawie nie zrobi. Czasy Polskiej potęgi minęły, czas nam umierać jako naród Od prawie 400 lat jesteśmy oszukiwanie i niewoleni, począwszy od naszej rodzimej szlachty która sprawiła że jesteśmy potomkami zniewolonego chłopstwa (stąd nie dziwota że tacy tępi i zaślepieni jesteśmy). Do koryta obok szlachty zaraz dobrała sie trójca zaborców (kto ma iq większe od kabanosa będzie wiedział co chodzi), potem żeby nie przedłużać kolejno Niemcy Hitlerowskie, Ruski, Unia Europejska i z powrotem nasza ojczysta "elita". Ciemnota i głupota jest zapisana w naszych genach, mamy za małe fiutki żeby cokolwiek zrobić. Jeszcze 500 lat temu mogliśmy rozjebać pół europy, dziś nie dajemy sobie rady sami ze sobą. Żal mi was, i siebie również. Miałem jeszcze nadzieje że ktoś coś zrozumie, coś zaczęło się dziać w sprawie ACTA ale wyszło gówno. Pytasz zatem co masz zrobić? Wyjdź na ulice, weź znajomych, chwyć kamień i zastanów się kto jest winien  Na pewno Kościół, albo jeszcze lepiej, Żydzi (którzy choć niehumanitarnie to tłuką muzułmanów którzy są prawdziwą zakałą i zagrożeniem kulturowym w Europie a nie cholerni Żydzi którzy w czasie kiedy szlachta jeb*ła nas w dupe starali się by nasz zapyziały kraj nie upadł bo to oni przejęli handel czy administrację jako jedyni wykształceni i nie dający się niewolić ludzie w XVII w.). Pomyśl Polaku, użyj w końcu SWOJEGO mózgu, masz go nie po to żeby myślał za Ciebie TVN, Polsat czy TVP… Hejtujcie sobie dalej, niech wam idzie na zdrowie  jeszcze trochę pożyjemy zanim nasza emerytura spadnie do 2 zł na miesiąc, macie czas .
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-03-21, 21:08
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Nefario 2012-03-21, 21:25
A bardzo chętnie, ale dopiero po tym jak obalisz istniejący system i udowodnisz że się myliłem Bo w przeciwieństwie do Ciebie ja nie wierze w bezgraniczny patriotyzm, jeśli umierać to nie za Ciebie i bande naciągaczy z rządu ale za prawdziwych polaków tych którzy starają się cokolwiek robić, za tradycje i za przodków którzy oddali życie choć teraz kraj który wyzwolili stał się jednym wielkim korytem. Wyzwałeś mnie, i co? Czujesz sie patriotą? Kimś lepszym? Żal mi Cie Jak śmiesz oceniać kogoś nie robiąc nic by naprawić istniejące zło.
Zgłoś
Avatar
czubaka 2012-03-21, 21:41
Manipulacja kurwa! W tle leci węgierski kawałek, który podświadomie ma wpływać na nas, że na Węgrzech lepiej, a najlepszym kolegą Obrana jest nasz Kaczafi
Zgłoś
Avatar
Bear93 2012-03-21, 23:50
Lepper to chyba ostatnia osoba z tego gownianego sejmu jaka podejzewalem o samobojstwo.
Zgłoś
Avatar
solarik13 2012-03-22, 0:10 1
Po pierwsze patriotyzm w dzisiejszych czasach nie polega na umieraniu za ojczyznę. Życzę powodzenia na emigracji i proszę... nie przyznawaj się, że jesteś Polakiem.
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2012-03-22, 0:37 1
@Nefario
Czytajac ciebie i podobnych mam wrazenie, ze wiekszosc ludzi tu na sadisticu to jacys nieudacznicy, ktorym w zyciu nie wychodzi i zrzucaja wine na kraj. Mi jakos wszystko dobrze sie uklada bo wlozylem troche pracy w wyksztalcenie. Widzialem tez troche swiata i wiem doskonale ze w Polsce chce zostac. Takie gbury jak ty tylko psuja ten kraj.
Zgłoś
Avatar
Ens 2012-03-22, 12:59
jezeli wam sie nie podoba telewizja i prasa bo jak twierdzicie "manipuluja spoleczenstwem" to zawsze mozecie sobie ksiazki poczytac bo o ile wiem nikt nikogo nie zmusza do kupna gazet i ogladania wiadomosci... tak samo z polityka PO rzadzi nikomu sie nie podoba jak PiS rzadzil tez sie nikomu nie podobalo wiec glosujcie na Palikota nic nei zmieni w kraju ale przynajmniej bedzie smiesznie
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-03-22, 13:01
mnie tyylko zastanawia co ten pajac mówił o wykupywanieu.... manhatan inne miejsca i wymieniał Polskę z uśmiechem przyznał że nie ma ztym najmniejszych problemów..... jakim prawem o co mu chodzi ? nie mam zamiaru żeby decydowali o mnie jacyś pajace nie pozwole a jak miałbym okazję przekonał byum go o tym nie czekając na pozwolenie na przemowe
Zgłoś
Avatar
q1 2012-04-01, 13:42
jak nazywa sie ta wegierska piosenka w tle????
Zgłoś
Avatar
Skowoo 2012-04-01, 13:53
Omega - Gyöngyhajú lány
Zgłoś