18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
j................e 2012-03-21, 0:48 12
Nie od dziś wiadomo, że kto ma telewizje ten ma władze.

PS. Dziennikarze to zwykłe prostytutki nic więcej.
Zgłoś
Avatar
Bananek 2012-03-21, 7:28
Obawiam się, że autor filmiku czepia się o mało istotne słowa typu "szanowni państwo" i innych drobnych wyrazów nie wnoszących nic do wypowiedzi.

Takie udowodnianie na siłę swojej racji.

Co nie zmienia faktu, że tusek i jego banda sprzedaje właśnie polskę.
Zgłoś
Avatar
RAMONES 2012-03-21, 8:38
Politycy, dziennikarze to jedno i to samo gówno ( nie mogę napisać kurwa bo bym obraził kurwę) ale tym filmikiem dołączasz do tego samego gówna.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-03-21, 9:58 3
Najbardziej mnie bawi powtarzanie w mediach ,że "za komuny to i tamto", "w czasach komunizmu w polsce to...". Później debilna młodzież chodzi wszędzie i pierdoli jaki to mieliśmy komunizm w polsce chociaż ich na świecie nie było.
Ja sie bardzo szybko nauczyłem w szkole,że nie było w polsce nigdy komunizmu. Wyskoczyłem na lekcji historii o komuniźmie w polsce i dostałem od nauczycielki jedynke i 20 stron w ksiazce od historii o PRL do przeczytania i nauczenia sie ,ze nie było nigdy w PL komunizmu tylko PRL. Szybciutko sie nauczyłem.

Takich medialnych kłamstw jest na pęczki.

Mi sie podobało jak pare lat temu byl ten program z tymi 2 żydami w tvn "teraz my" gdzie był lepper i ten morozowski oraz ten 2gi juz ,nie wiem jak sie nazywal, i cos jebneli ,ze ich program wplywa na decyzje politykow czy jakos podobnie a lepper ich zjechał ładnie i wyśmiał. Tacy sie czuja w mediach wielcy ,ze juz mysla ,ze maja wielki wplyw na polityke i decyzje podejmowane przez rzad.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-03-21, 12:11
kasa, kolesiostwo, zajebiste przekrety o ktorych pewnie nigdy sie nie dowiemy. wszystko...
Zgłoś
Avatar
fraxyn 2012-03-21, 12:28
Tak wszystko to drobnostki
data zmieniona , umniejszanie błędów i usuwanie zwykłej wypowiedzi z YT, tak to są drobnostki..
Nie wiem jak było za komuny ale teraz nie sadze ze jest lepiej.

Jesteśmy Hipnotyzowani przez Nauczycieli, polityków media.. Trzeba słuchać i mieć swój rozum.
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2012-03-21, 12:56 7
fraxyn napisał/a:

Tak wszystko to drobnostki
data zmieniona , umniejszanie błędów i usuwanie zwykłej wypowiedzi z YT, tak to są drobnostki..
Nie wiem jak było za komuny ale teraz nie sadze ze jest lepiej.



Racja, za komuny nie usuwali wypowiedzi z YT.
Zgłoś
Avatar
pixca 2012-03-21, 14:19 7
Nie znacie dnia ani godziny kiedy was wszystkich skurwynow powiesimy
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2012-03-21, 14:21 9
Z tymi Żydami w Oświęcimiu to przesada... Miliony Żydów nagle nie wyparowało z Polski... Zostali zgładzeni, ich domy zostały. / Ale wracając do głównego wątku, to cieszę się, że ktoś patrzy na ręcę obecnej władzy. Obawiam się tylko, że niewiele to pomoże... Wszystko zaczęło się niestety od tego, że Wałęsa donosił. Może później nie, ale na początku tak. Gdyby był niewinny, nie zabrałby swojej teczki i nie zginęłoby kilkanaście kart z tych akt... Został zastraszony, poźniej nie miał odwagi powiedzieć, dobrze mu się żyło, zostałl prezydentem. Gdyby złamał to wszystko i zaraz po wybraniu ogłosił, że faktycznie na początku współpracował, bo żona, bo dzieci, bo się bał - ludzie by mu wybaczyli. I odsunąłby całą tą zgniliznę. Ale tego nie zrobił. Mógł okazać się prawdziwym patriotą. Okazał się oportunistą i materialistą. Inna sprawa, że wtedy media sterowane przez UB podburzałyby ludzi do usunięcia go z urzędu. To był wtedy czas na zmiany. Dziś niestety zaszło to tak daleko i głęboko, że nikt tego nie ruszy. Za dobrze wszystkim, którzy są umoczeni. Tą całą schedę przejmują ich dzieci i też się tego dobrowolnie nie zrzekną. Dokumentów nie ma, wszystko już dawno przeszło. I niech nikt nie mówi, że w 1989 roku mieliśmy przełom... Jakim cudem, jak ministerstwem nadal kierował Kiszczak i robił co chciał... Cytaty z Wiki o Kiszczaku: "Dlatego trafił (zaraz po wojnie - przyp. cilofan) do kontrwywiadu wojskowego (Informacji Wojska Polskiego), gdzie, jak wynika z dokumentów, zajmował się m.in. oskarżaniem o szpiegostwo i dywersję żołnierzy Andersa[3]." A co gorsze: "W rządzie Mazowieckiego awansował do funkcji wicepremiera." I to mial być wolny rząd? Żart jakiś... Zagorzały ubek zostaje wicepremierem w rządzie rzekomo wolnościowym... To chyba idiota tylko by uwierzył wobec takich faktów, że tam było wszystko w porządku... Ludzie nawet o tym już nie pamiętają lub nie wiedzą, że tak było...
Zgłoś
Avatar
Roszp 2012-03-21, 15:01
Telewizor w domu mam. Używam go jako monitora.
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-03-21, 15:05
już dawno miałem ten filmik wrzucić ale zpomniałem jakoś
Zgłoś
Avatar
simek147666 2012-03-21, 15:07 7
Co to znaczy przestać być manipulowanym? Co mam zrobić, kurwa, bo sam nie wiem i pewnie nie wie większoć polaków... Mamy coś rozpierdolić? Wyjść? Zesrać się? Płakać? Co mam robić? Każdy pierdoli o tej manipulacji, a jak przychodzi co do czego to rozkładają ręce, bo chuj wie tak dokładnie o co chodzi. Mam nie włączać telewizora? Ok, spoko nie oglądam telewizji i co? Już wygraliśmy, bo nie rozumiem? Wytłumaczy mi to ktoś? P.S. To nie jest atak, tylko szczerze tego nie kumam i zdaję sobie sprawę, że media to skurwysyny, więc ponawiam prośbę.
Zgłoś
Avatar
wojtas696 2012-03-21, 15:11 6
ja pierdole ile jeszcze bedzie filmow o manipulacji telewizji czy gazet? bo zygac sie juz che tym
btw
Sadol tez wami manipuluje!!!
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-03-21, 15:24 1
kurwa myslalem ze znow jakies zajebiste przekrecenie wypowiedzi a tu jakis kurwa chujowy filmik 17 minutowy i po 10 sekundach mi se juz znudzil przykro mi
powinien byc karny kutas za chujowe wrzuty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie