18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


I chłopak do podawania piłek się zemścił

-Nie zacznę konferencji prasowej z chłopcem do podawania piłek.
-Ja sobie poczekam pogadajcie z nim.
-Panie Maradona proszę nie odchodzić.
-Proszę zostać. Zawodnik sobie pójdzie.
-Jeżeli mam być uczciwy to nie miałem pojęcia, że on jest piłkarzem.
Zgłoś
Avatar
Kanibal Szalony 2010-07-03, 20:08 30
Głupia, gruba i niezrównoważona świnia.

Szkoda, że nie jest rudy i czarny.
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-04, 9:42 30
Przegrana z Niemcami (0:4) może w końcu nauczy Maradonę pokory. Ignorancja i nonszalancja zgubiły go. Tak kończą Ci, którym brakuje odrobiny samokrytyki i są przeświadczeni o swojej wyjątkowości. Do meczu z Niemcami Maradona nie bał się nikogo i niczego, ale teraz w Argentynie jest wielu, którzy chcieliby rozerwać go na strzępy.
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-07-04, 22:31 5
@up
@up

Całkowite poparcie dla was panowie piwa lecą.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-07-04, 22:37 2
Basika063 napisał/a:

Przegrana z Niemcami (0:4) może w końcu nauczy Maradonę pokory. Ignorancja i nonszalancja zgubiły go. Tak kończą Ci, którym brakuje odrobiny samokrytyki i są przeświadczeni o swojej wyjątkowości. Do meczu z Niemcami Maradona nie bał się nikogo i niczego, ale teraz w Argentynie jest wielu, którzy chcieliby rozerwać go na strzępy.



Gdyby Maradona miał się tego nauczyć, już by to zrobił. On jest po prostu niereformowalny i zawsze będzie się miał za geniusza, nawet trenerskiego. Niestety.
Zgłoś
Avatar
LWMG 2010-07-04, 22:55 1
Gdyby w jego kraju nie był traktowany jako Bóg i nie zakładano mu kościołów może by coś zrozumiał. Jednak Argentyńczycy teraz zdenerwowani na niego i tak mu wybaczą. I znowu zacznie się wielka miłość do niego. Taka nacja..
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-07-04, 23:00 1
Conscribo napisał/a:



Gdyby Maradona miał się tego nauczyć, już by to zrobił. On jest po prostu niereformowalny i zawsze będzie się miał za geniusza, nawet trenerskiego. Niestety.



A widziałeś, jak Maradona chlipał i wyglądał jak zeszmacona lalka? On jest 100% bucem - to fakt ale powiedział
cyt: mogę odejść choćby jutro....

..Argentyna dostała potężny cios. Niemcy roznieśli ekipę prowadzoną przez Diego.Po ćwierćfinale Diego był w szoku. - To jest jak kopniak w twarz - przyznał i dodał, że w każdej chwili może podać się do dymisji.
Myślę,że jednak coś do niego dotarło i w końcu zrozumie, że dobry piłkarz nie musi być ani dobrym trenerem, ani selekcjonerem.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-07-04, 23:11
Argentyna jak i reszta ciepłolubnych krajów z ameryki, są dosyć ckliwe, i łatwo popadają w skrajne stany emocjonalne. Lubią sobie popłakać albo wyolbrzymiać fakty (te wszystkie ich przydomki).

Może i dostał kopa prosto w ryj, pokajał się ale ja tam uważam, że i tak ma się za boga piłki. A co do jego reakcji - chlipał bo jak jemu, GENIUSZOWI mogło coś nie wyjść? A te wszystkie jego wypowiedzi czytałem, coby nie było, że gadam a nie znam tematu.

Fajnie by było, jakby coś do tego ćpuna doszło, ale to zweryfikuje czas. Niedaleki.
Zgłoś
Avatar
uookie 2010-07-06, 8:46
prawidłowo zareagował. nie dał się ośmieszyć. a wy pewnie będąc maradoną byście podyskutowali sobie z tym podlotkiem?
Zgłoś
Avatar
blachapl 2010-07-06, 9:26 1
Wiecie co z nim zrobić?
Zgłoś
Avatar
V................n 2010-07-06, 10:23
Przecież od tego ćpania, to mózgu nie ma.
On nie był trenerem tylko błaznem, każdą decyzje podejmował w sztabie a nie sam.
Zgłoś
Avatar
sebek 2010-07-06, 11:01
dodatkowo ma dziwną słabość do miziania się ze swoimi chłopakami. bez żadnych skrupułów liże się z nimi na murawie. ciekawe co wyprawia w szatni, futbojeb.
Zgłoś
Avatar
Bila 2010-07-06, 11:34
Jebać maradone,jebać Argętyne,u nas jest Lato!
Zgłoś
Avatar
LWMG 2010-07-06, 13:11
uookie napisał/a:

prawidłowo zareagował. nie dał się ośmieszyć. a wy pewnie będąc maradoną byście podyskutowali sobie z tym podlotkiem?



Tylko ten podlotek może dorównać mu osiągnięciami, albo i przegonić.
Zgłoś
Avatar
Endriu 2010-07-06, 18:52 1
Nie z Niemcami tylko z Resztą Świata Argentyna przegrała.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie