18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rigsuit 2014-01-11, 2:14
I co? Nic... Nasi "politycy" dalej będą w przekonaniu że zioło zabija ludzi... Nie pale zioła, ale myślę że powinno być u nas legalne, i od razu by się zwolniło w chuj miejsca z więzień. Powinni jedynie napisać na opakowaniu zielonego że z nadużywaniem go mogą powstać choroby psychiczne.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-01-11, 2:14
Zaraz zaczną się wypowiedzi profesorów z wydziału Sadistic , jak to marihuana jest lekiem na wszystko .
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2014-01-11, 2:26
Pytanie do eksperta:

Czemu jest żółta a nie zielona?
Zgłoś
Avatar
Karol0993 2014-01-11, 2:33 3
Precz_z_Preczem napisał/a:

Pytanie do eksperta:

Czemu jest żółta a nie zielona?



Niedojrzała.
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-01-11, 2:34
I czym tu się podniecać? trawa jak trawa... gimbaza nie wie gdzie można kupić?
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-11, 2:40 5
Heh, South Park był bardzo przewidujący.



RockyWood napisał/a:

- podwyższono płacę minimalną o 80 zł na miesiąc - tymczasem sąsiedzi podnieśli ją o 20 zł... na godzinę.



Nie przesadzaj, dla przykładu w Holandii podwyższono minimalną tylko o 31 zł, [sarkazm] więc nie jest aż tak źle. [/sarkazm]
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-11, 3:05 1
No i spoko, nie widzę w tym nic złego, alkohol jest chyba 100 razy gorszy bo nie slyszalem zeby ktos zajebał żonę albo rozjechał 100 ludzi po wstrzyknieciu marichunany
Zgłoś
Avatar
Crewloor 2014-01-11, 4:57 2
Mechanizm legalizacji marihuany w Polsce:
1. Legalizacja marihuany, powszechny dostęp społeczeństwa do tej używki.
2. Wzrost uzależnionych i chorych na schizofrenię (nie wyjeżdżajcie mi z jakimiś tekstami typu ,,Legalizacja broni nie spowodowała zwiększenia liczby zabójstw", bo fakty są takie, jakie są. W Holandii liczba uzależnionych wzrosła o 20%.)
3. Pieniądze z akcyzy idą na leczenie uzależnień i zaburzeń psychicznych związanych ze spożywaniem marihuany.
4. Całe pieniądze idą się jebać, podatnicy muszą płacić więcej pieniędzy na ćpunów
Zastanówcie się może na początku nad modelem przyczynowo-skutkowym. Oczywiście, rozumiem, że może Wy macie umiar, lubicie sobie od czasu do czasu zapalić i proszę bardzo. Ale nie wszyscy posiadają zdrowy rozsądek, a mogę spokojnie powiedzieć, że takich ludzi nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
Jendor 2014-01-11, 7:50 2
@ Crewloor

no wiesz , najpierw to trzeba zmienić system nfz, aby go sprywatyzować ... a potem można legalizować , aby tak jak napisałeś nie wzrosły podatki a każdy ćpun odpowiadał za siebie , bo pierdolec mnie bierze jak moje pieniądze które są od mnie zabierane wbrew mojej woli idą na leczenie innych ludzi ....

@up edit proponuje zapoznac sie z partia knp
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-11, 10:12
Sorry ale jedną z zalet legalizacji powinno być zapewnienie że maryśka nie jest podlewana jakimś gównem żeby szybciej rosła albo nie była dociążana np. oparami rtęci (jak niektórzy spryciarze robią) tutaj płacisz akcyzę a i tak nie jest sprawdzona pod kątem zanieczyszczeń.
Zgłoś
Avatar
Bierki 2014-01-11, 11:05 1
1. Ciężko rozmawiać o legalizacji w kraju w którym większość społeczeństwa pije kosmiczne ilości alkoholu, którego za narkotyk nie uważa (pomimo, że zabija tysiące ludzi rocznie, nie licząc wypadków i pobić popełnionych po pijaku, niszczy tysiące rodzin), a do tego jedyna ich wiedza o marihuanie pochodzi z propagandowych wypowiedzi z TV.
2. Co daje Polsce zakaz palenia? Dostęp narkotyków dla nieletnich, marihuana (która za granicą powraca do użytku jako roślina lecznicza) jest zanieczyszczona wszelakim syfem, który zamiast pomagać lub chociaż relaksować niszczy głowy, tysiące młodych ludzi bez perspektyw na przyszłość dzięki wyrokom za minimalne ilości narkotyków (spotykane są tak śmieszne historie, jak kara więzienia za 0.05g baki) no i oczywiście poszerzenie świata przestępczego i łapówkarstwa, zamiast wielomilionowych wpływów do budżetu państwa.
3. Szkoda, że prawo narkotykowe ustalają ludzie, którzy pojęcia o ich wadach i zaletach nie mają w ogóle (patrz np: "Czy marihuana jest z konopii? Nie wydaje mi się").
4. "jeszcze u nas niech tylko zalegalizują barany i tak pełno bezmózgiego zombie po ulicach się włóczy" No tak tylko, że np w takiej Hiszpanii lub Holandii pare lat po zalegalizowaniu okazało się, że procent ludzi palących trawę spadł kilkakrotnie.
Druga sprawa to edukacja: U nas wygląda to w ten sposób, że raz na jakiś czas w szkołach poruszy się temat narkotyków jakie to wszystko złe itd. Dzieciak dostaje od dila/dostanie od znajomych pare buchów i okazuje się, że przecież nic złego mu się nie dzieje, mało tego jest uśmiechnięty i zrelaksowany. Skoro w szkole i w domu kłamią to spróbuje coś innego, pewnie i od tego samego dilera... Trzeba zająć się porządnie edukacją narkotykową pokazać różnice pomiędzy trawą, a np. heroiną. (Powinno się przy okazji dodać problem alkoholu, który według badań jest zazwyczaj w pierwszej piątce najniebezpieczniejszych narkotyków, ale to zapewne wielu z was Sadole, uraziłoby )

Zresztą ciężko tu mówić o legalizacji, gdy nasz rząd czerpie wielkie korzyści z aktualnego stanu rzeczy: pieniądze z łapówek i bonusy dla policjantów za łapanie ludzi z 'workiem trawy' (zamiast łapać prawdziwych przestępców...) + alkohol który ogłupia ludzi i pomaga im zapomnieć o ciężkim życiu (na chwilę oczywiście).
Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2014-01-11, 11:34
Większość palących to gówno to i tak gimbaza, która bierze od rodziców na drożdżówki. Wmawiają sobie potem tripy, a gówno, oprocz zamulania po tym jest. Zamulać to nie znaczy być rozluźnionym.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-01-11, 11:52 1
@up, maryśka jest typowym narkotykiem o działaniu osobniczym (tzn. nie ma określonego działania na wszystkich a jedynie potęguje stany umysłu co powoduje że każdy, także zależnie od nastroju reaguje inaczej). Np. mój kolega po trawce jej chichotliwy jak cholera, inny robi się melancholijny a ja np. nieco popalam przed egzaminami bo wtedy jestem ekstremalnie wewnętrznie spokojny. Jedyne osoby które znam którym maryśka zryła banię to osoby które kupowały trawę niewiadomego pochodzenia. Inni którzy jarają naprawdę sporo ale własnego suszu zachowują się normalnie. Tzn. jak nałogowi palacze, ale nie widać żeby im się na mózg rzucało (no ale oni nie podlewają trawki nie wiadomo czym).
Zgłoś
Avatar
Paniczyk 2014-01-11, 12:52
Od legalizacji trawy w Kolorado cena wzrosła o 300%. Póki co dilerzy i tak zarabiają, ale kiedy skończy się bum i ceny znowu spadną to stracą zarobek.
Zgłoś
Avatar
M................2 2014-01-11, 12:57
@Sosnowiec_jest_be

Widać że nigdy nie paliłeś, bo jak dużo spalisz to rzeczy widzisz tak
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie