18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Eurek 2014-01-10, 11:38 17
moze kidys jak juz unia padnie zostaniemy ostatnim zachodnim krajem europy i wymrze postkomunstyczna populacja naszego kraju u nas tez cos takiego wprowadza
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-01-10, 11:40 3
jeszcze u nas niech tylko zalegalizują barany i tak pełno bezmózgiego zombie po ulicach się włóczy
Zgłoś
Avatar
garota 2014-01-10, 11:58 44
Sam Krisiu zajaraj to rozluźnisz poślady troszeczkę. Gdyby nie wszelkiego rodzaju używki, ci "trzeźwi" i kulturalni ludzie nie mogli by obejrzeć wielu dzieł sztuki które powstały przez tych tępych użytkowników czegoś innego niż alkohol. Następnie wiele subkultur nie mogło by powstać ponieważ ich idole nie jarali by trawki i nie wciągali by koksu przed koncertem/występem. Gdyby wszyscy byli tacy sami, nie pili, nie ćpali i nie ruchali co popadnie, to świat byłby jeszcze chujowszy. Najlepiej siedzieć w kółeczku i śpiewać "Kumbaja". Zombiak będzie zombiakiem nieważne czego nie będziesz zabraniał. Jak nie zioło czy inne narkotyki to alkohol. Zabronisz alkoholu będzie wąchał klej. Zabronisz sprzedaży kleju zacznie wpierdalać kropki z muchomorów albo z kory jakiegoś drzewa wyciśnie sok i też się nim naćpa. To jest w naszej naturze i trzeba się pogodzić. Świat jest właśnie ciekawy dlatego że jest różnorodny. Brakuje jeszcze tego żebyśmy wszyscy byli smutnymi zdołowanymi i prawdziwymi zombiakami którzy codziennie robią to samo z ponurym wyrazem twarzy i nadzieję na lepsze jutro. To są kurwa zombiaki.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-01-10, 12:18 102
$60 mln to roczny zysk z akcyzy w samym kolorado. w polsce nie ma potrzeby legalizacji, bo u nas dobrobyt jak szwajcarii.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2014-01-10, 12:40 1
Nie ma potrzeby legalizacji bo głosy polecą, głosy polskich muminków bo niewiem jak nazwać naszych wyborców pozwalają jeszcze przez parę lat wchodzić tym gnidom z 4 pseudopartii do gmachu sejmu choć ochrona powinna ich wypierdolić już za same wredne mordy, jakby Jarek wreszcie rozwiązał tą swoją tragiczną partię to dopiero ciemny lud by się zdziwił- "Ło kurna to mam głosować tera na Pseudorolników, Palikota albo na komuchów?! " Wjebać słoik z chrzanem na bilboard, puścić chrzan w słoiku bez nakrętki w TV, muminki będą głosować na chrzan bo TARTY i Z TRADYCJAMI no kurwa
Zgłoś
Avatar
p................n 2014-01-10, 12:41 2
Pomijając już kwestię legalizować czy nie, to wzrusza mnie "chęć" z jaką spora część będących "za" wyraża swoją chęć w płaceniu akcyzy w przypadku legalizacji. Jestem pewien, że ŻADEN z nich nie prowadziłby swojej hodowli, bo każdy chciałby płacić akcyzę. Skoro tak, to kupuj wódę i wylewaj do ścieku, też będziesz płacił akcyzę. Wszyscy psioczą na wysokie akcyzy, ale zwolennicy "trawki" chcą je płacić.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-01-10, 12:51 16
tak - z pewnością w PL sprawa legalizacji narkotyków i innych mózgojebów jest najważniejsza.

Tymczasem wprowadzono w Polsce:
- obowiązek przedszkola rok wcześniej
- emerytura w wieku 67 lat (jaki % ludzi tyle DOŻYWA chyba nie muszę pisać.)
- podwyższono płacę minimalną o 80 zł na miesiąc - tymczasem sąsiedzi podnieśli ją o 20 zł... na godzinę.
- emigracja... a raczej EWAKUACJA trwa w najlepsze

z pewnością - sprawa narkotyków w PL jest bardzo istotna. Za niedługo ciężko będzie pogodzić się ze stanem faktycznym "na trzeźwo" - a tak to by se Polak zajarał i miał na wszystko wyjebane... ale zaraz.. przecież Polacy w większości JUŻ mają na wszystko wyjebane

Spokojnie - jakoś to będzie. Tzn ja wiem co będzie bo w zasadzie mnie to już praktycznie nie dotyczy ale Wy w Polsce? Walczcie o tą maryśkę - za parę lat srogo będzie niezbędna.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2014-01-10, 12:55 9
pin napisał/a:

Pomijając już kwestię legalizować czy nie, to wzrusza mnie "chęć" z jaką spora część będących "za" wyraża swoją chęć w płaceniu akcyzy w przypadku legalizacji. Jestem pewien, że ŻADEN z nich nie prowadziłby swojej hodowli, bo każdy chciałby płacić akcyzę. Skoro tak, to kupuj wódę i wylewaj do ścieku, też będziesz płacił akcyzę. Wszyscy psioczą na wysokie akcyzy, ale zwolennicy "trawki" chcą je płacić.



Głupi jesteś jak but. Palacze woleli by mieć sprawdzony i uczciwie zwarzony towar. i to prawdopodobnie taniej niż w tej chwili na ulicy, a w tym akcyza. więc skończ pierdolić.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-01-10, 13:04 2
Cytat:

Tymczasem wprowadzono w Polsce:
- obowiązek przedszkola rok wcześniej


Nie pierdoli ci się coś? OBOWIĄZEK PRZEDSZKOLA? Bicz pliz.... Przedszkole jest nieobowiązkowe. Jeśli już to obowiązek szkoły podstawowej i to właściwie wprowadzają a nie już wprowadzili bo rozłożone to jest.
W każdym razie moim zdaniem to akurat dobre jest bo im młodsze dziecko tym lepiej chłonie wiedzę.
Prostym przykładem mogę z własnego życia zarzucić bo chodziłem z wieloma kolegami do przedszkola i zerówki potem. Jak poszliśmy do podstawówki to w 1 i 2 klasie uczyli nas tego samego co w przedszkolu nas nauczono i 'głupie' dzieci bez przedszkola wstrzymywały rozwój tych 'mądrych' po przedszkolu.

Co do samego tematu Maryśki to mam wyjebane. Jak będzie to będzie i fajnie sobie skorzystam. Jak nie będzie to nie będzie i chuj mnie to nie skorzystam. Nie jaram ale moim zdaniem lepiej aby mieli dobry jakościowo towar ci co jarają niż to gówno z ulicy maczane w chemii z dodatkami mocniejszych dragów aby uzależnić użytkownika i miał większy 'odlot'.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-10, 13:27 3
No i da się po ludzku? Da się. Holandia, niektóre stany USA, Urugwaj, a nawet Bangladesz i Korea Północna. Poza tym od chuja krajów, w których nie jest legalna, ale nie ścigają za posiadanie, np.: Hiszpania, Portugalia, Czechy, Rosja, Brazylia, niektóre regiony Australii.
Tylko nie Polska... Jebany zacofany pierdolnik.
Zgłoś
Avatar
japkoI 2014-01-10, 14:37 7
nie widzę strzykawki..
Zgłoś
Avatar
OrloPL 2014-01-10, 16:02
"1 stycznia w stanie Kolorado zalegalizowano marihuanę. Nie wiem jaka jest cena i czy nie nałożyli na to jakiegoś dużego podatku, ale każdy pełnoletni może sobie sprezentować taką paczkę."
Jesteś w błędzie, widać nie oglądasz tv nic a nic, w każdej z 3największych stacji tv w Polsce mówili o tym. Po1 nie każdy bo to jako lek sprzedają czyli mogą na recepte i po2 po 21roku życia. Zyski szacowane są z podatku na około 4miliardy $ w pierwszym roku.
Zgłoś
Avatar
paździoch 2014-01-10, 19:32
OrloPL - wprowadzasz ludzi w błąd

....If you are 21 or older, you can buy up to an ounce at a licensed store, as long as you have a Colorado ID. People from outside Colorado can buy a quarter ounce....
Zgłoś
Avatar
korskidegenerat 2014-01-11, 2:10
wkurwiasz ludzi tylko wstawiajac te zdjecia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie