18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
bosslolkowy 2015-08-06, 11:11 35
I teraz wyobraźcie sobie tego malca (6 lat?) za lat 20 przy takim trybie życia. Jebane dziwadło co nie wie jak się nazywa i bez jointa nie zaczyna dnia.

Do wszystkich co jarają codziennie i się w chuj znają: Wiem, że Snoop Dogg pali codziennie trylion kilo i jest w ch... bogaty, Ostry też, ale w show biznesie i muzyce udaje się jednemu na 10000000 i dodatkowo trzeba mieć talent. Jednak jeśli ten malec nie będzie miał takiego w ch... talentu to przejara sobie całe życie i wyżre mu mózg

Pamiętam moich kumpli, którzy po kilku latach byli już oderwani od rzeczywistości, oczywiście zaraz później były dopalacze, feta i reszta gówna.

Btw. Nie jestem przeciwko legalizacji, każdy niech pali, pije co chce, ale dzieci w takich reklamach to gruba przesada, bo to ma zachęcić społeczeństwo do narkotyzowania dzieci? No kurwa. Jakby dzieciak na filmie przechylał flaszkę to by wszyscy się wkurwiali...ale zioło...no tak, zioło nie szkodzi...

PS: dałem piwko, ale nie dlatego, że mi się film podoba, ale dlatego, żeby wyjebało to na główną i zostało zjechane.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-08-06, 13:16 114
bosslolkowy napisał/a:

I teraz wyobraźcie sobie tego malca (6 lat?) za lat 20 przy takim trybie życia. Jebane dziwadło co nie wie jak się nazywa i bez jointa nie zaczyna dnia.



Narkotyki nie są dla dzieci. Wyobrażasz sobie, że mały pije wódę? Na pewno efekt będzie inny, prawda? Ktoś zrobił śmieszny filmik, a wy bierzecie na poważnie

bosslolkowy napisał/a:


Do wszystkich co jarają codziennie i się w chuj znają: Wiem, że Snoop Dogg pali codziennie trylion kilo i jest w ch... bogaty, Ostry też, ale w show biznesie i muzyce udaje się jednemu na 10000000 i dodatkowo trzeba mieć talent. Jednak jeśli ten malec nie będzie miał takiego w ch... talentu to przejara sobie całe życie i wyżre mu mózg



Nie no - abstynent ma największe pojęcie o wódce i problemach alkoholowych. Wszyscy to wiedzą.

bosslolkowy napisał/a:


Pamiętam moich kumpli, którzy po kilku latach byli już oderwani od rzeczywistości, oczywiście zaraz później były dopalacze, feta i reszta gówna.



I milion innych historii w stylu - moi koledzy z blokowiska się stoczyli. Oczywiście jakby tylko pili to by się nie stoczyli

bosslolkowy napisał/a:


Btw. Nie jestem przeciwko legalizacji, każdy niech pali, pije co chce, ale dzieci w takich reklamach to gruba przesada, bo to ma zachęcić społeczeństwo do narkotyzowania dzieci? No kurwa. Jakby dzieciak na filmie przechylał flaszkę to by wszyscy się wkurwiali...ale zioło...no tak, zioło nie szkodzi...



Zbyt bystry to ty nie jesteś, prawda?
Zgłoś
Avatar
zulfoln 2015-08-06, 15:21
@ bosslolkowy

bo ci żyłka w dupię pęknie i sie wykrwawisz
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2015-08-06, 15:27
@bosslolkowy
Ale bd zyl.. a gdyby zaczal pic w wieku 6lat, nie dociagnalby do 20...
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2015-08-06, 15:32 1
japierdole tak kurwa, bierzcie wszystko na poważnie downy
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-08-06, 15:34
voidinfinity - nie jestem abstynentem i nie twierdzę, że zioło jest gorsze od wódy. Chodziło mi o to, że wiem jak wygląda jaranie codziennie i jakie są tego skutki.
Btw. uzależnić się można od wszystkiego. Tak samo chujowo palić codziennie zielsko jak wpierdalać żelki kilogramami. Jedno i drugie zryje beret i ciało
Zgłoś