18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Filmik jakich wiele



I nie byłoby w tym nic ciekawego [poza balonami] gdyby nie to, że nasz Max Kolonko właśnie jego dodał do swoich top ulubionych, zresztą jest chyba autorem tego filmiku Oj stary zbereźnik, pewnie spory kasy tam puścił. Niejedna panna tańczyła na Mariusza Max kolanku. Ech...mówię jak jest -.-



Gość jest republikaninem, lubi pole dance, jest za prawem do posiadania broni, nie lubi Obamy i facebooka, to chyba wystarczy by zostać u nas prezydentem, nie? Mariusz, wracaj, ojczyzna Cię potrzebuje!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-12-29, 5:04 5
Fajną ma figurę ta blondi, niby taka wieksza, niby dupsko wielkie jak dług publiczny USA ale wysportowana, wyraźna talia i prawie brak tłuszczyku - wniosek: ruchałbym
Zgłoś
Avatar
666duch 2012-12-29, 9:23 11
Mariusz to człowiek jak każdy inny, więc też ma swoje potrzeby.

A Ty baranie, autorze filmika, ciesz się, że ktoś taki istnieje, bo byś zaśmierdł w tym swoim Wypiździajewie Wielkim i nic o hameryce nie wiedział.
Zgłoś
Avatar
JacobX14 2012-12-29, 9:31
No i huj przynajmniej sie nie wstydzi jak nasi i nie ma "to nie ja to moi poprzednicy" ^^

Jakby startował w wyborach, na pewno poparcie by miał od starych ludzi "bo Hameryki o_O"
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-12-29, 9:35 3
Mariusz Maks Kolonko... wróć do zbiorczego
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-12-29, 9:58
Chuj z Mariuszem.
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-12-29, 10:56
Przecież to zajawka z jakiegoś jego programu... -_-'
Zgłoś
Avatar
kuczaj 2012-12-29, 13:22
@up
Tak, no ale po co przeczytać opis, lepiej pierdoły gadać
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-29, 15:07 5
666duch napisał/a:

Mariusz to człowiek jak każdy inny, więc też ma swoje potrzeby.

A Ty baranie, autorze filmika, ciesz się, że ktoś taki istnieje, bo byś zaśmierdł w tym swoim Wypiździajewie Wielkim i nic o hameryce nie wiedział.



Co ty kurwa baranie chcesz ode mnie, wrzuciłem temat dla śmiechu, Mariusza lubię, a w Stanach byłem w przeciwieństwie pewnie do ciebie. Jeśli czyjś vlog jest dla ciebie informacją o świecie, to nawet nie będę cię obrażał, bo jest mi trochę przykro...
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-12-29, 16:04
To teraz powiem wam coś, bo może niektórzy nie sklejają:
Na takich kanałach rzadko kiedy wrzuca coś osoba o której jest kanał, zazwyczaj robi to jakiś fan.
Lub mówiąc przykładowo: jeśli na jutubie jest jakiś kanał np. papieża, to myślicie że to on tam swoje filmiki wrzuca?
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2012-12-29, 18:41 3
Od razu ci mówię, byś skleił, to jego oficjalny kanał /user/Media2000Corp/feed?filter=1
Czy to on akurat wrzuca, nie wiem, ale nawet ma miniaturkę z tego pole dance jako avatar. Ten temat to żart, przecież nie jest to żadna afera, po prostu rozbawiły mnie te maga poważne filmy, a tu nagle laski na rurze
Zgłoś
Avatar
teken 2012-12-30, 9:53
ten kolonko to jakiś nowy mesjasz ?
Zgłoś
Avatar
l................z 2012-12-30, 9:53
dajcie spokój, dobry film, dobra dupa, czego chciec więcej?
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-12-30, 9:54
Wiecie co, ja nie wiem czy wciąganie Mariusza do polityki nie robi mu krzywdy. Polityka to syf, jak już to może ambasador Polski w USA, ale nie wiem czy po prostu nie powinien dostać programu w tv i robić tego co wiadomo że robi dobrze- dziennikarstwo
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-12-30, 10:02
Dobrze że nie pedał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie