18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
tranzystor 2013-10-11, 22:15 2
Mariusz ma coraz większe parcie na szkło. Ja dla Maxa też mam radę: nie nagrywaj zbyt często tych swoich gniotów i odstaw sterydy, bo i tak nie wyruchasz nic więcej, niż spróchniałą Dowbor.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2013-10-11, 22:52
tataPszemka napisał/a:

Widzę, że połowa ludzi tutaj nie rozumie o chuj mu chodziło... sprawdźcie jak wygląda kolejność planet od słońca...



Tu nie chodzi o kolejność planet w kiepskim dowcipie na MaxTV. Tu chodzi o wypowiedź szefa TVP, na temat "zmian zachowania widzów, ze względu na krótszy dzień". A przynajmniej na tą wypowiedz powołuje się Mario.

Jak napisałem wcześniej, ludzie w okresie jesienno-zimowym faktycznie spędzają więcej czasu w domu (bo ciemno, bo zimno). Kwestia czy to zwiększy oglądalność TVP, ale sam fakt nie jest śmieszny.
Ale Kolonko chyba wszedł na wojenną ścieżkę z TVP i profesjonalizm poszedł się jebać. Kiedyś profesjonalny dziennikarz nie okazywał prawie żadnych emocji podczas reportażu, bo dzięki temu materiał wyglądał bardziej obiektywnie. Teraz na porządku dziennym są ironia i humor, ale dosyć małych ilościach. Profesjonalista nie wstawiałby "ugotowanych" podejść, tylko by zostawił ostateczną wersje. Ten fragment to co najwyżej show, ale nie dziennikarstwo.
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to znalazło się na osobnym filmiku np: "co nie wyszło" albo "kabaret MMK", ale nie na "profesjonalnym" materiale.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-10-11, 23:18 1
do psychiatryka mu niedaleko
Zgłoś
Avatar
KuroNoTenshi92 2013-10-12, 0:14
Pytanie do ekspertów.
Jak Jowisz może się schować w cieniu Saturna?
Zgłoś
Avatar
Reginald911 2013-10-12, 0:58
czemu nie można dawać anty-piw ?
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-10-12, 2:57 1
Większą bekę miałem z śmiechu pana Mariusza aniżeli z tego co powiedział.
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2013-10-12, 12:19 1
Kolonko jest sztuczny jak kupa z joke shopu.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-10-12, 14:25
Ojej...czyżby jedyny słuszny i właściwy guru szukał nowych skandali na +50 do gimbo-sławy?
Zgłoś
Avatar
anger 2013-10-12, 17:41
Ciapaty chuj mu kurwa prosto w odbyt.
Zgłoś
Avatar
jac0b 2013-10-12, 20:03 1
Mogłeś wyciąć wcześniej filmik bo dla kogoś kto nie widział całej wersji nie wiadomo o co mu chodzi i z czego się śmieje
Zgłoś
Avatar
sirred44 2013-10-12, 23:25 1
A ja mam wyjebane na tych co go wielbią i wnoszą na piedestał.
Gość gada dobrze o wielu sprawach , ale nie mogę zcierpieć jednego...
Czemu jakiś kretyn naśladując innego kretyna wstawia tu obrazki z maksem jako uosobienie idealnego przedstawiciela PRAWICY ???
Pytam się kto i na jakiej podstawie tak sądzi ?
Bierzecie sobie na serio wykład gościa który spierdolił z ojczystego kraju , siedzi u wujaszka sama i ma wyjebane na to co tu się dzieje.
Z YouTube trzepie hajs na kretynach którzy go wspomagają.
Jako człowieka go cenię ale mam wiele innych autorytetów tutaj , na Polskiej ziemi i nie muszę szukać tam gdzie PO wchodzi po palcu w dupę.
Rozumiem , jakiś giff z Korwinem ale z nim ... ?
Z jednej strony leci hejt na TVM , wyborczą czy SuperExpress..
A z drugiej strony wychwalacie typa który współpracuje czy też współpracował z wyżej wymienionymi...
Litości...
Zgłoś