18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
M................i 2013-08-18, 0:02 7
Angel napisał/a:

Każdy kto wrzuci w kolejnych tematach z Kolonko jakiś popierdolony obrazek z "lecimy na główną" i wszelkimi innymi tego typu przeróbkami otrzyma nagrodę +3 do zajebistości.



Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-08-18, 0:16 9
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-08-18, 0:26 1
hahhaha o kurwa jakie obrazki xD
W sumie jeden dobrze napisał. Jeżeli nie podoba się Wam Kolanko to podajcie "swojego" dziennikarza, którego warto słuchać.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-08-18, 1:04
Megatr0n napisał/a:

Materiały z Panem Mariuszem NIE powinny być wstawiane przez użytkowników by nabijali sobie e-piwa za pośrednictwem ciężkiej pracy jaki ten człowiek wkłada.
To takie trudne ze strony portalu by dać mu partnerstwo ?
Jak inni pisali, większość ma konto na YT i subskrypcję jego kanału. Zatem jaki jest sens wrzucania tego na sadola ?



To niech sobie osoba która tworzy kanał na YT założy konto na forum i skontaktuje się z administratorem to dostanie Partnerstwo - tak jak robią to inni.
Zgłoś
Avatar
nalesnik_z_dzemem 2013-08-18, 1:25
Snowden łomden? Jemu należy sie szacunek, bo gdyby nie on, jeszcze długo nie wiedzielibyśmy o ty, jak bardzo USA inwigiluje! Jestem dla niego pełen podziwu. Teraz musi się ukrywać, ma chłop jaja!
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-08-18, 15:12
Megatr0n napisał/a:

Materiały z Panem Mariuszem NIE powinny być wstawiane przez użytkowników by nabijali sobie e-piwa za pośrednictwem ciężkiej pracy jaki ten człowiek wkłada.
To takie trudne ze strony portalu by dać mu partnerstwo ?
Jak inni pisali, większość ma konto na YT i subskrypcję jego kanału. Zatem jaki jest sens wrzucania tego na sadola ?



A co kogo obchodzą e-piwa, tak jakby można było je zamienić na prawdziwe... No i nie wypowiadaj się w imieniu Kolonka, tak się składa że wstawiając tutaj materiał użytkownik robi mu reklame za free, bo wiele osób między innymi ja poznałem go dzięki sadistic i oglądam regularnie
Zgłoś
Avatar
Zaethrael 2013-08-18, 15:43 2
nalesnik_z_dzemem napisał/a:

Snowden łomden? Jemu należy sie szacunek, bo gdyby nie on, jeszcze długo nie wiedzielibyśmy o ty, jak bardzo USA inwigiluje! Jestem dla niego pełen podziwu. Teraz musi się ukrywać, ma chłop jaja!



A najbardziej żenujący jest to, że go wszyscy olali i będzie musiał popełnić samobójstwo przy próbie zatrzymania. Nie ważne czy kozioł ofiarny czy faktycznie miał te jaja ale fakt jest taki, że spartolił sobie życie dla nas i należy mu się za to jebany pomnik, natomiast amerykanie powinni dostać atomówką w DC - ale nieee... lepiej im lizać jajoszka.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-08-22, 23:10 1
Angel napisał/a:

Każdy kto wrzuci w kolejnych tematach z Kolonko jakiś popierdolony obrazek z "lecimy na główną" i wszelkimi innymi tego typu przeróbkami otrzyma nagrodę +3 do zajebistości.


Osobiście w chuju mam, czy ktoś wstawia takie obrazki, czy nie - generalnie ani to grzeje, ani ziębi. Ale trzeba przyznać, że czasami dobra przeróbka może rozśmieszyć. Więc nie wiem po chuj ciągle kolejne rzeczy są dodawane do kategorii "co wkurwia moderatora", albo innego w stylu "za co jeszcze można wyłapać warna" (niektóre dodane pozycje są tak bzdurne, że aż śmiać się chce). A tłumaczenie, że to wprowadza bałagan na forum, można sobie w dupę wsadzić - sadistic nie był, nie jest i raczej nigdy nie będzie studnią wiedzy, forum naukowym, na którym wymagana jest przejrzystość...
Jeszcze trochę, a będą dozwolone jedynie określone treści komentarzy - do wyboru, za które nie dostanie się warna.
Zgłoś