18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Marketing fail
Lashlo • 2010-04-15, 11:08
Cytat:


Z krakowskiego Wawelu zniknie zawieszona we wtorek reklama niemieckich linii lotniczych z hasłem "Latanie jest dziecinnie proste". - Za namową naszego domu mediowego, Air Berlin zdecydował się zdjąć billboardy w całej Polsce - mówi nam Marta Gajowniczek PR Manager w Omnicom Media Group.



Reklama dźwignią handlu, mawiają. Tutaj mogło sie nie sprawdzić


Źródło
Zgłoś
Avatar
teken 2010-04-15, 11:18 12
Yhy, niech teraz z powodu tragedii wycofają z Polski wszystkie linie lotnicze a z lotnisk niech zrobią bazary. A i niech wprowadzą międzynarodowe i transatlantyckie kursy Ikarusami.
Zgłoś
Avatar
Rodman 2010-04-15, 23:16 5
Nie wiem czemu ale mnie jakoś ta tragedia spływa jak po kaczce.
Zgłoś
Avatar
Dondamiano 2010-04-16, 2:10
A ja nie wiem czemu rodman, ale mnie jakoś spływa, że będąc takim frajerem nie podupczysz.
Zgłoś
Avatar
Rodman 2010-04-20, 17:58 2
Dondamiano napisał/a:

A ja nie wiem czemu rodman, ale mnie jakoś spływa, że będąc takim frajerem nie podupczysz.



Hahaha ja kurwa dawno żonaty, a Tobie dalej zostanie byc papierowym tygrysem w necie
aleś mnie rozbawił ))))))))))) poza 'tygrysem' spróbuj jeszcze sił jako klaun.
Zgłoś
Avatar
andariel 2010-04-21, 10:09 1
Rodman, Dondamiano - pobijcie sie. Na gole klaty nawet. Ale nie robcie tu smietnika, prosze was, moderatorow moze szlag trafic i wypieprza temat. A szkoda by bylo, bo fajny fail.
Zgłoś