18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Beszczel 2012-11-10, 16:56 1
bydło a nie kraj..
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 17:04 3
pesanserinusminor napisał/a:



po pierwsze jesteś śmierdzącym hanysem i nie powinieneś mieć prawa głosu

ps. widzę, że tefauen już nastroił gimbazę, lemingi i lewactwo



Ksiądz ostatnio snikersa nie dał, że jesteś taki podminowany? Wiesz, czytając twoje wypowiedzi mam skojarzenia z herbatą, obuwiem i prostytucją: gdzie się, kurwa, taki trep ulung.
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-11-10, 17:06 1
Pod takim filmikiem nie powinno być możliwości dodawania komentarzy. Bo odrazu wielkie poruszenie i wojna na na "argumenty". Kurwa zero komentarzy o filmiku, czy się komuś podobał czy nie.. tylko każdy pokazuje jaki to on jest mądry i jaki ma światopogląd. LUDZIE, mam świadomość ze głęboko w dupie macie moją opinię ale zaskoczę was ja też mam głęboko w dupie Waszą opinię i wszyscy tu nawzajem mamy a przynajmniej powinnyśmy mieć swoje własne wyrobione zdanie i tego się trzymać. Tak więc pozdrawiam wszystkich serdecznie i błagam się spinajcie się tak bo potem mama majtek nie dopierze.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-10, 17:14 2
Jeśli chcecie zachęcić do marszu, czemu reklamujecie filmik na którym agresywne bydło się awanturuje? Zdawało mi się, że to święto narodowe, nie święto napierdalanki...

Pokażcie jak świętują wyłącznie patrioci, nie bojówkarze. Tych pierwszych jestem w stanie zrozumieć, choć sam z patriotyzmem nie mam wiele wspólnego.

Swoją drogą, też nie rozumiem po co upolityczniacie tę święto. Po co te fragmenty ze zdrajcami?
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 17:14
dionizodoros napisał/a:

Jeśli chcecie zachęcić do marszu, czemu reklamujecie filmik na którym agresywne bydło się awanturuje? Zdawało mi się, że to święto narodowe, nie święto napierdalanki...

Pokażcie jak świętują wyłącznie patrioci, nie bojówkarze. Tych pierwszych jestem w stanie zrozumieć, choć sam z patriotyzmem nie mam wiele wspólnego.

Swoją drogą, też nie rozumiem po co upolityczniacie tę święto. Po co te fragmenty ze zdrajcami?



Głos z Wrocławia, zawsze mądrym głosem
Zgłoś
Avatar
Tester 2012-11-10, 17:14 3
Kurwa ruszyło mnie to. Płakałem, tak płakałem jak to oglądałem. Błagam wszystkich którzy jadą na marsz niepodległości, walczcie za Polskę! Dłużej tak nie wytrzymamy! Chuje sowieci nie dali nam rady, kurwy hitlerowcy połamali na nas karki, więc pizda Tusk niech skosztuje na własnej skórze do czego jest zdolny NARÓD POLSKI !

Cześć i Chwała !
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 17:20
@Tester - skoro ci nie wygodnie to rusz dupę i zrób coś z tym. Myślisz, że jak inny skurwiel przyjdzie za tuska to będzie inaczej?
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-11-10, 17:20
Kogo jeszcze obchodzi polska ? ^^ Ja jestem w trakcie wyrabiania nowego obywatelstwa i sram na rzeczpospolitą.
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 17:24 16
zielak300 napisał/a:

Kogo jeszcze obchodzi polska ? ^^ Ja jestem w trakcie wyrabiania nowego obywatelstwa i sram na rzeczpospolitą.



To nie ciśnij za mocno, bo rozum już wysrałeś.
Zgłoś
Avatar
r5k5 2012-11-10, 17:36 1
wy... z tą propagandą z tego portalu .... mam już dość oglądania i czytania propagandowych wpisów na innych portalach ... masz swoje poglądy polityczne to je prezentuj gdzie indziej .... trafiłem na ten portal bo miałem już dość jadu gdzie indziej i kurwa i tutaj trafili ....
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-10, 17:44
@gordonviet
Mądrze gadasz, ale proszę Cię, od Wrocławia - stolicy Śląska, wara!
Zgłoś
Avatar
faba 2012-11-10, 17:47 1
Nie wiem dlaczego w święto niepodległości dzieją się takie rzeczy na ulicach. I pytam poważnie. Dlaczego w to święto ludzie nazywani są zdrajcami, dlaczego są zamieszki? Zamiast być dumnym, cieszyć się... no kurwa nie rozumiem!!!
Zgłoś
Avatar
g................t 2012-11-10, 17:48
smyndryl napisał/a:

@gordonviet
Mądrze gadasz, ale proszę Cię, od Wrocławia - stolicy Śląska, wara!



To nie była ironia. A jakbyś był nieco bardziej spostrzegawczy to widziałbyś, że też pochodzę z tego zacnego miasta.
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-11-10, 17:51
@gordonviet
Mądrze gadasz. ale od Wrocławia, pięknej stolicy Śląska, proszę Cię, wara!

@up
ewidentnie brak mi spostrzegawczości, podwójny komentarz tego dowodem. Przyznaję się do winy i oficjalnie deprekuję przed Tobą.

Ale szczerze, zawsze sprawdzasz skąd jest osoba której odpisujesz?
Zgłoś
Avatar
Ataman 2012-11-10, 17:53
Pater patriae napisał/a:



" INFO: Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie donosu p. Janusza Korwin-Mikkego na WCz. Janusza Palikota, który opowiedział się za likwidacja państwa polskiego na rzecz państwa europejskiego.

W uzasadnieniu pan prokurator Przemysław Baranowski napisał:

Brak jest przesłanek do uznania, iż objęte zamiarem Janusza Palikota było pozbawienie Polski niepodległości ze szkodą dla niej”."

Do tej prokuratury mają zgłosić, kurwa?



Tak, do tej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie