18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Marsz niepodległości 2013 - Plakat
K................y • 2013-10-21, 19:57
Dwa lata temu powstał plakat promujący nadchodzący Marsz Niepodległości, wygląda on tak:



Oczywiście to nie koniec tematu, ponieważ kochany internet na tegoroczną rocznicę zdążył go nieco przerobić, aby lepiej ukazać tematykę tego marszu, sukcesywnie kultywowaną od lat:



Słowem podsumowania. Idzie nowe pokolenie, w dłoniach butelki i kamienie.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-10-21, 19:59
11.11.11 , co oni sprzed 2 lat to wyciagneli ?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-10-21, 20:03 1
Korci mnie żeby w ten dzień wspiąć się na jakiś dobrze widoczny punkt w mieście (jest takie jebitny diabelski młyn) i wywiesić polską flagę. Jak myślicie, duży byłby przypał za takie coś?
Zgłoś
Avatar
mesiash 2013-10-21, 20:11 1
@BongMan, myślę że jesteś już na tyle znany że się wyłgasz Poza tym wywieszanie flagi nie jest przestępstwem, a powodem do dumy. Co innego wchodzenie na zamknięty diabelski młyn
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-10-21, 20:23 1
w przeciwieństwie do tych co wiedzę czerpią z tvn ja na marsz w tym roku się wybieram, biorę flagę, dziewczynę i idziemy zobaczyć od kogo najłatwiej wpierdol wyłapać... bo łatwo zobaczyc w tv i narzekać, ale ciężej samemu wyrobić sobie opinie co?
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-10-21, 20:34 1
Jaranie się powstaniami i harcerzykami to pedalstwo. A Polski przemysł zbrojeniowy to ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
Te85De 2013-10-21, 20:35
Wyp*erdalaj z tą propagando lewaku !
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-10-21, 21:10
Co za debile robią takie przeróbki? Lewę ścierwo... Bo jak ktoś był to wie, że "antifa łowca hiva" z całej europy zjeżdża i robią burdy... Oni moga wkurwiać ludzi, ale niech ktoś na ich zjebanym marszu pedalstwa coś zrobi to zaraz szykanowany... Proponuję tak jak piti ruszyć dupsko z flagą iść na końcu pochodu czy tez zobaczyć jak lewę bydło blokuje przemarsz i się rozjaśni w głowie... W dzisiejszej dobie pluję sie na własny kraj co jest dla mnie niepojętym buractwem... Amerykanie flagi z dumą noszą, Szwedzi na każdym podwórku maja flagę, a my nie możemy... Tak jak przypadek w Anglii - kobieta zatrzymana za noszenie flagi na ulicy bo ciapaty stwierdził, że go to obraza ---> Gdyby takie brudne ścierwo coś takiego mi odwaliło to po telefon nie zdążyłby sięgnąć...
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-10-23, 19:57
Cytat:

Dwa lata temu powstał plakat promujący nadchodzący Marsz Niepodległości, wygląda on tak:


Czyli promował on ówczesny Marsz Niepodległości z 2011.. Tam gdzie nie ma logiki jest lewica..
Zgłoś