18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-11-11, 19:16 4
Uwaga!

Oświecone lewaczeta, niewcześni Polacy (przepraszam Europejczycy), chciałbym wam przekazać, że Straż Marszu (Ci źli faszyciści, a fuj) zostali pobici przez hołotę, która wtopiła się w marsz i zaczęła rozpierdalać okolice, napierdalać się z policją, po czym ukrywali się w tłumie ludzi maszerujących.

Co według was się stało, że "kijbole, faszyści, narodowcy (= naziści oczywiście)" napierdalali swoich kolegów kijboli, faszystów, narodowców (= nazistów oczywiście)?

Moje skromne zdanie jest takie, że do marszu dołączyła banda skurwysynów, którzy mimo nawoływań do spokoju, mimo "aresztowań" i przekazywaniu policji, przez SM (Straż Marszu), nadal kurwa rozpierdalali miasto. Osoby, które nie słuchały się organizatorów marszu, napierdalały Straż Marszu i Policje są zwykłymi bandytami, którzy jak widać po nich zachowaniu, nie mieli nic wspólnego z organizatorami. Zwykła banda bandytów (kogo reprezentowani, może się dowiemy, w końcu część z nich została aresztowana).

Teraz kurwa, odpowiedzcie sobie czy wiecie co tam się stało?



Tomasz Lis, miał racje, że musi z kolegami robić programy dla debili, by debile go oglądali (złożona rzeczywistość, przerasta ich możliwości rozumowania).
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-11, 19:18 6
Holocher - naprawdę polskie nazwisko...
Sama idea wybicia lewackiej zarazy jest ok, ale wzorowanie się na jeszcze gorszej zarazie, szwabach, to szczyt głupoty... Tym bardziej, że są oni gorszym wrogiem niż lewactwo.
Zgłoś
Avatar
tomek3001 2013-11-11, 19:19 1
Co oni kurwa mają z podpalaniem tej tęczy? Jebać pedałów, ale tęcza to tęcza, ładnie wygląda i jest pewną atrakcją, a idioci i tak ją zniszczą...
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-11-11, 19:19 3
sidian napisał/a:

A propos ataku na ten squat czy jak oni się tam nazywają. Tak, oczywiście doszło do prowokacji ze strony mieszkańców i na pewno napierdalali się tam kibole idący z tyłu marszu, a cała reszta szła spokojnie. Najwyraźniej ten film został zmontowany w Tusk Studios i ma na celu ośmieszenie prawdziwych patryjotów:

facebook.com/photo.php?v=714780201884542



O właśnie, o tym chciałem napisać - doszło do prowokacji ze strony mieszkańców, ale czy ten cały sqat czy ki chuj nie znajdował się kilkadziesiąt (kilkaset?) metrów od trasy przemarszu? W chuj daleko napierdalali tymi cegłówkami w takim razie.

Samą inicjatywę marszu popieram i cieszy mnie, że burd było stosunkowo niedużo w porównaniu do ilości ludzi biorących udział, ale robienie takiego bydła, zwłaszcza w taki dzień powinno być nagradzane kulką w łeb.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-11, 19:22
simonpeter19 Franco ....
Zgłoś
Avatar
c................s 2013-11-11, 19:28 1
BongMan, kurwa chłopie, pierwszy raz jestem z Ciebie dumny. Brawo. Poważnie, piwo dla Ciebie.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-11-11, 19:34 1
Nawet nie ogarniam o co tam chodzi. Kto z kim, dlaczego, przeciw komu. Tak bardzo wyjebane.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-11-11, 19:39 5
Dobry wieczór ^^. Jako, że mamy właśnie rozpier... znaczy się marsz niepodległości na ulicach Warszawy, coś się na zapleczu musiało stać. No właśnie, strony narodowców i marszu niepodległości zostały zdeface'owane.

W chwili pisania posta, strony które zostały zdeface'owane to:
Cytat:


onr.com.pl
ruchnarodowy.net
ruchnarodowy.org
marszniepodleglosci.org


i być może inne.

Osobiście na pamiątkę, gdyby jednak zorientowali się i strony wróciłyby do normy, zrobiłem wam zdjęcia .



Źr. i inne dane na temat ataku: niebezpiecznik <3
Zgłoś
Avatar
abbelalfa 2013-11-11, 19:43 2
Gdy dziś oglądałem te wspaniałe obrazki, to nie wiem czy mam współczuć tym debilom czy nie, bicie drzew bo rosły skierowane w lewą stronę! Dziś w Polsce powinien skończyć się nacjonalizm!

Zgłoś
Avatar
S................n 2013-11-11, 19:45
Ace7 napisał/a:

Jaki wstyd.
Wystarczyło ze robili wstyd za granicą ale jeszcze srać we własnym gnieździe?



Idź gloryfikować khurwę bez R-y z USA.
On nie sra na własne podwórko...
Zgłoś
Avatar
loleks42 2013-11-11, 19:46
wkurwia ten redaktor ktory klapie ta jadaczka i nie wie co sie dzieje i tylko "agresja agresja, policja oszalala o kurwa kastruja mnie" taka szkoda ze ta kochana policja nie strzelala czyms co boli do tej bandy bezmozgow
Zgłoś
Avatar
skandal89 2013-11-11, 19:50 2
Niemcy większym wrogiem niż lewactwo? A w jaki sposób nam zagrażają? Z resztą Niemcy są same w sobie lewe jak i cała pojebana Europa.
Zgłoś
Avatar
emptyhuman 2013-11-11, 19:53
Skyperian napisał/a:

Akcja od 1:50, pomijając cały materiał ten fragment nikogo nie zawiedzie



Jebać Policje !

Kurwa zawsze śmiałem się z ludzi JP ,ale co raz bardziej widzę ich rację . Te kurwy w kaskach powinni od razu zamknąć .
Zgłoś
Avatar
loleks42 2013-11-11, 19:55 6
@up
emptyhuman
ciebie powinni zamknac za bycie bezmozgiem
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-11-11, 19:59
loleks42, ciebie powinni zamknąć za chujowy trolling .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie