18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Castagiro 2013-11-11, 20:06 2
astmuus napisał/a:

loleks42, ciebie powinni zamknąć za chujowy trolling .



Jak i połowę forum za brak mózgu.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-11-11, 20:07 2
Jestem taki dumny z moich rodaków, prawdziwych Polaków, prawicowych patriotów, katolików
Zgłoś
Avatar
Cobra121 2013-11-11, 20:20 2
zuojestwszedzie napisał/a:

podpalona tęcza kolorowych pedałków na Marszu Niepodległości właśnie spłonęła, a antifa biega po tej Warszawie jak zawodowi sprinterzy
Mój kraj, taki piękny...

W I E L K A P O L S K A ! ! !



Polska to by była wielka gdyby nie kretyni twojego pokroju albo pokroju tych zwierząt, które zdemolowały centrum Warszawy. Śmiech na sali po prostu, że wszyscy jak jeden mąż krytykujecie ciapaków, którzy rozpierdalają i palą wszystko na swojej drodze, a gdy to samo robią polscy "patrioci" to nagle wszystko jest w porządku. Szkoda tylko, że nie było lepszego zabezpieczenia tego marszu ze strony policji albo żandarmerii wojskowej, bo myślę że jakby raz a porządnie spuścili wpierdol tym "Wielkim Polakom" to skończyłoby się coroczne demolowanie stolicy. Kraj i ludzie biedni, ale na powodowanie szkód, które będą pokryte z pieniędzy podatników zawsze wszystkich stać.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-11-11, 20:29 3
Wychodzi na to ze to jednak nie brudaski zaatakowały pierwsze tylko głupia zwierzyna. Wszyscy są siebie warci
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-11-11, 20:31 1
Jesteście z tego dumni? podnieca was to?
Łatwy cel, ludzie zreszający się w tych organizacjach działają realnie w terenie i nie mają czasu na przesiadywanie przed komputerem jak wy przegrywy dla których komputer to całe życie.
Zgłoś
Avatar
WojtkU 2013-11-11, 20:38 2
ci co podpalili ta tecze niech sie pierdolna w czajnik. Powinni wrocic do gimbazy na lekcje religii i dowiedziec sie co naprawde ozacza tecza. Tecza jest znakiem przymierza Boga z ludzmi a nie gejowskiej propagandy
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-11-11, 20:38
Rozumiem że maścią już się posmarowałeś tak i dzielisz sie zapasem? Widać że część zdjęć jest "bardzo prywatna" wiec gdzieś w środku jest jakiś rozjebunda i tyle część zdjęć wzięta z dupy i nie można przypisać do konkretnej organizacji bo pisząc o ruchu narodowym piszesz o konkretnej organizacji a nie o całym środowisku, podpalenie flagi ue? tez coś
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-11, 20:44 3
20 lat temu jak ktoś brał udział w marszu lub walczył z władzą to był pan, wszystkie te kurwy z rządu tak się szczycą,że obalili komunę,obalili coś tam,walczyli z ówczesnym system z władzą,policją i rządem,policja biła itd

A co teraz?Plują na tych młodych co walczą z systemem i rządem bo kurwa wiedzą,że taka walka idzie tylko ku zwycięstwu i wiedzą,że w któryś momencie ich pokonają bo u nas czasy się nie zmieniają tylko ludzi,których trzeba zwalczać tak, kiedyś to były komuchy teraz lewaki,pedały i inne zjeby genetyczne także Nie bójcie się ludzie jak kiedyś dojdziecie do władzy to mówcie otwarcie bez ukrywania twarzy,że braliście udział w Marszu Niepodległości i też walczyliście z system i obecnym rządem i systemem jaki reprezentują!

Nie słuchajcie zakłamanych mediów ,sam oglądałem tvn i śmiałem się jak na dobrej komedii barany,posły osły.

Chwała Poległym i Sława Wielkiej POLSCE!

I jeszcze jedno nie walczcie ze sobą walczcie z tymi co trzeba nie niszczcie kraju jak debile niszczcie jego wrogów i nie zaczepiajcie swoim braci na ulicach bo to Polacy tak jak my! Chyba że brudy to chuj w nich
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-11-11, 20:46 1
Nie rozumiem czemu w tym kraju policja pierdoli sie z ta cholota tak mocno?1 Wypalowac w pien zeby lezeli i pluli krwia pod siebie albo walic z gumy 50 dostanie reszta ochlonie.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-11, 20:49 5
I co narodowskie śmiecie? W tym roku jakoś nikt was kurwy jebane nie sprowokował, a jednak zadyma jak od dwóch lat. Pluję na was i mam nadzieję, że nie tylko ONR i spółka zostanie obciążona kosztami, ale i dostaniecie takie "sanki", że do kolejnego marszu nie wyjdziecie

Oczywiście ja będę musiał płacić z podatków za wasze rozrywki wy pierdolone polskie śmiecie

PS: post nie zawiera nienawiści. Jest to po prostu sposób, w jaki wyrażam się o ludziach, którzy świadomie niszczą Polskę.
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-11-11, 20:52 2
Polak88 napisał/a:

20 lat temu jak ktoś brał udział w marszu lub walczył z władzą to był pan, wszystkie te kurwy z rządu tak się szczycą,że obalili komunę,obalili coś tam,walczyli z ówczesnym system z władzą,policją i rządem,policja biła itd

A co teraz?Plują na tych młodych co walczą z systemem i rządem bo kurwa wiedzą,że taka walka idzie tylko ku zwycięstwu i wiedzą,że w któryś momencie ich pokonają bo u nas czasy się nie zmieniają tylko ludzi,których trzeba zwalczać tak, kiedyś to były komuchy teraz lewaki,pedały i inne zjeby genetyczne także Nie bójcie się ludzie jak kiedyś dojdziecie do władzy to mówcie otwarcie bez ukrywania twarzy,że braliście udział w Marszu Niepodległości i też walczyliście z system i obecnym rządem i systemem jaki reprezentują!

Nie słuchajcie zakłamanych mediów ,sam oglądałem tvn i śmiałem się jak na dobrej komedii barany,posły osły.

Chwała Poległym i Sława Wielkiej POLSCE!

I jeszcze jedno nie walczcie ze sobą walczcie z tymi co trzeba nie niszczcie kraju jak debile niszczcie jego wrogów i nie zaczepiajcie swoim braci na ulicach bo to Polacy tak jak my! Chyba że brudy to chuj w nich


co ty palisz z jakiego matrixa wylazłes co ty ci sie wydaje że masz zle i walczysz z okupantem ? nudzi ci sie bo prawda jest taka że w dupach poprzewracane wystarczy spytac starszych jak było.

Wyskakuje taki z jakąś zszytą ideologią. Idz pomachac łapami za 20 lat bo zaden z baranów latających po mieście jak małpy do zadnej władzy nie dojdzie.

Jeszcze ten okrzyk "chwala wielkiej polsce" odłącz sie od matriksa i troche kurwa pożyj to może sobie uświadomisz że to nie gwiezdne wojny ani nowe powstanie tylko ci na łeb siada i twoim kolegom
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-11, 20:52 1
DUST DEVIL napisał/a:

I co narodowskie śmiecie? W tym roku jakoś nikt was kurwy jebane nie sprowokował, a jednak zadyma jak od dwóch lat. Pluję na was i mam nadzieję, że nie tylko ONR i spółka zostanie obciążona kosztami, ale i dostaniecie takie "sanki", że do kolejnego marszu nie wyjdziecie

Oczywiście ja będę musiał płacić z podatków za wasze rozrywki wy pierdolone polskie śmiecie

PS: post nie zawiera nienawiści. Jest to po prostu sposób, w jaki wyrażam się o ludziach, którzy świadomie niszczą Polskę.



Sklej wary obciągary czerwony śmieciu

z podatków nic nie zapłacisz bo wg. tego co masz w profilu siedzisz na jakimś zmywaku za granica

Więc ryj sabaka
Zgłoś
Avatar
Liluh 2013-11-11, 20:53 7
Debili w kominiarkach, tych z dachu, tych z ulicy, z drzewkami i kamieniami w łapkach - wszystkich pałą po ryju i gruby rachunek za zniszczenia. Najlepiej do odpracowania w kamieniołomach.

A teraz tak bardziej wam, zamiast do serca, to do durnych łepetyn. Ponieważ tacy zadymiarze jak wy, mają jedynie połówki mózgów, których wszelki rozrost poza tłuszczzem w czaszkach, hamuje dodatkowo głęboki niedorozwój emocjonalny uzewnętrzniany poprzez atawizmy, brak poszanowania własności, odwagę prezentowaną tylko w tłumie i ze zasłoniętymi ryjami, albo kryciem się przed policją wśród matek z dziećmi, jestem zupełnie spokojny o przyszłość tego kraju.

Wbrew bowiem wszelkim obawom, ja wiem, że do końca życia będziecie wykonywać fizyczną pracę nie wymagającą zaangażowania umysłowego, a wasze braki umysłowe, ograniczone zdolności językowe, brak wiedzy nie pozwoli się wam tego stanu rzeczy zmienić. Jak te barany, będziecie więc posłusznie robić to, co ludzie o większej inteligencji, ogładzie i kulturze osobistej wam podyktują, by zapełnić michy swoje i swoich dzieci (jeśli traficie w dziurkę, bo założe się, że najlepiej posuwacie się między sobą, trzymając za szaliki i skandując klubowe piosenki).

Będziecie tańczyć, jak wam zagrają ludzie w garniturach, tolerancyjni, potrafiący się dogadać nawet z kimś o odmiennych poglądach. I to mnie cieszy.
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-11-11, 20:55 1
Polak88 napisał/a:



Sklej wary obciągary czerwony śmieciu

z podatków nic nie zapłacisz bo wg. tego co masz w profilu siedzisz na jakimś zmywaku za granica

Więc ryj sabaka


wyłącz się człowieku idx polatac z kolegami bo smierdzi tu tepakiem i gównianym napinaczem wytworem ktory sam nie mysli tylko ma zamulony mózg popularnymi hasłami
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-11, 20:56 2
DUST DEVIL napisał/a:

I co narodowskie śmiecie? W tym roku jakoś nikt was kurwy jebane nie sprowokował, a jednak zadyma jak od dwóch lat. Pluję na was i mam nadzieję, że nie tylko ONR i spółka zostanie obciążona kosztami, ale i dostaniecie takie "sanki", że do kolejnego marszu nie wyjdziecie

Oczywiście ja będę musiał płacić z podatków za wasze rozrywki wy pierdolone polskie śmiecie

PS: post nie zawiera nienawiści. Jest to po prostu sposób, w jaki wyrażam się o ludziach, którzy świadomie niszczą Polskę.



Brawo. Dzisiaj republikamie są prawdziwymi patriotami a ścierwo narodowe widać jak się zaprezetowalo. Dobrze z kurawami pojechały slużby. W razie godziny W powywieszamy zdrajców, folksdojczow i narodowe scierwi. CHwała wieliej Polsce!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie