18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Gajwer_Jepes 2013-11-11, 20:57 1
wojtuswww napisał/a:

. Tecza jest znakiem przymierza Boga z ludzmi



Kłamiesz!

Tęcza – zjawisko optyczne i meteorologiczne, występujące w postaci charakterystycznego wielobarwnego łuku, widocznego, gdy Słońce oświetla krople wody w atmosferze ziemskiej. Tęcza powstaje w wyniku rozszczepienia światła, załamującego się i odbijającego wewnątrz kropli wody (np. deszczu) o kształcie zbliżonym do kulistego.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-11, 20:58
rondżeremi napisał/a:


wyłącz się człowieku idx polatac z kolegami bo smierdzi tu tepakiem i gównianym napinaczem wytworem ktory sam nie mysli tylko ma zamulony mózg popularnymi hasłami



zdziwiłbyś się jakie wykształcenie posiadam i jakimi ludźmi się otaczam pacanie.Popularne hasła to masz narzucane przez swoją telewizję i twoja pusta łepetyna nie ogarnia zbyt wiele dlatego też idzie najprostszą drogą którą narzuca jej lewacka propaganda1
Zgłoś
Avatar
Karenz88 2013-11-11, 21:00 2
lewactwo musiało przenieść działalność do internetu bo na ulicy gówno znaczą
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-11-11, 21:04
Polak88 napisał/a:



zdziwiłbyś się jakie wykształcenie posiadam i jakimi ludźmi się otaczam pacanie.Popularne hasła to masz narzucane przez swoją telewizję i twoja pusta łepetyna nie ogarnia zbyt wiele dlatego też idzie najprostszą drogą którą narzuca jej lewacka propaganda1


ojej dziwie sie mamy tu drugiego hawkinga .....
nie wypisuj mi o swoich przeżyciach z telewizją bo mnie to nie interesuje z czym w życiu masz najwieksze problemy i z czym sobie nie radzisz. Mam tez gdzieś kogo uwazasz za lewaka a kogo nie ale ładnie wszystkim powiedziałes o swoich lękach koszmarach i urojeniach. dośc zwięźle do tego podpierając to wykształceniem.

Psycholog miałby pozywke
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-11-11, 21:06 1


















Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-11, 21:07 2
Polak88, ooo, pierwszy neonazista. Ale o tym, że moja rodzina płaci podatki to ty wiedz. Samo to, że mieszkanie w Szkocji równa się dla ciebie pracą na zmywaku stawia ciebie w moich oczach na niższym poziomie intelektualnym od karalucha.
No ale neonazistowskie ścierwo powie, że to była prowokacja i oni tylko szli

twoje wykształcenie to pewnie zawodówka i kursy historii na stadionie. Takim jak ty powinno się odbierać obywatelstwa za to co odpierdalacie. A otaczasz się podobnymi sobie ludzmi, co wierzą w nauki Hitlera i cieszą się jak to im Wehrmacht jebał prababki.
Zgłoś
Avatar
Soxic 2013-11-11, 21:08 6


I taki mały bonus



Pozdro dla lewackiego ścierwa który uważa że nacjonaliści, RN etc to faszysci!
Nie tęczowa nie czerwona tylko Polska Narodowa!
Wiem że rozwinięcie tekstu dużo wam dało.
Zgłoś
Avatar
vassili 2013-11-11, 21:10 1
Każdy wielki znawca. Wszyscy wiedzą najlepiej.
Dziwne, że kamery TVN były zawsze w miejscach incydentów. Dziwne, że bydło w kominiarkach zaatakowało squot, a Bogu ducha winni mieszkańcy tego syfu stali sobie na dachu i bronili się koktajlami mołotowa. Nikt z was tępaków nie pomyślał o tym, że kochający wszystkich mieszkańcy sqoutu mogli zaatakować marsz co doprowadziło do rozjuszenia bydła w kominiarkach?
Dziwne jest też to, że bydło w kominiarkach atakowało również Straż Marszu Niepodległości. Czyżby ONR i MW atakowało swoich kumpli? NIE! Zrobiła to hołota, która przyszła się tam napierdalać. Mogły to być lewaczki, policja czy zwykli debile, lecz z pewnością nie uczestnicy MN.
Podobno ktoś ma nagrane jak jednemu z kominiarzy wypada odznaka z pod kurtki. Nie wiem czy jest to prawda, dowiemy się w ciągu najbliższych dni.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-11, 21:10 1
rondżeremi napisał/a:


ojej dziwie sie mamy tu drugiego hawkinga .....
nie wypisuj mi o swoich przeżyciach z telewizją bo mnie to nie interesuje z czym w życiu masz najwieksze problemy i z czym sobie nie radzisz. Mam tez gdzieś kogo uwazasz za lewaka a kogo nie ale ładnie wszystkim powiedziałes o swoich lękach koszmarach i urojeniach. dośc zwięźle do tego podpierając to wykształceniem.

Psycholog miałby pozywke



Haha,jakich lękach,jakich obawach czy ty siebie słyszysz,czy twoja głupota się zagłusza i zaślepia?Mój jedyny problem w życiu to złodzieje w rządzie,sprzedajne świnie które rozpieprzają naszą ojczyznę i takie śmieci jak ty które na to biernie patrzą to mój jedyny problem, innych problemów raczej nie mam i nie potrzebuję psychologa za to ty byś potrzebował solidnego przypierdolenia z otwartej tak na otrzeźwienie chętnie bym ci go zafundował tak z otwartej z braku szacunku tfu, świno

@DUST DEVIL

Możesz w ogóle pominąć C,na znak większjej pogardy.

Neonazista weź się doedukuj bo chyba ta szkocja ci szkodzi.

Nie wierzę w hitlera, ssmanów,stalina upa i inne ścierwo

Dla was bałwanów to są dwa miejsca albo bardzo lewo albo bardzo prawo ja jestem po prostu po prawo, nie skrajne chuligańskie ani nie lewackie antifowskie ale mam oczy i uszy a obywatelstwo to powinni tobie zabrać i twojej rodzinie że takiego osła poczęli i nie zabili.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-11, 21:12 1
gdzies zgubiles patriotow z szalikami, maskami, kominiarkami, rozpierdalajacymi wszystko co w ich mniemaniu lewackie czyli co popadnie.
a ta mloda dupa przypadkiem sie zawieruszyla,albo przyszla z bratem takim o ktorym pisalem wyzej. generalnie wjebales zdjecie ktore nijak sie mialo do tego co sie widzialo dzisiaj na ulicach wawy i myslisz ze znajdzie si ektos kto uwiezy ze ludzi ebiegali tam z kwiatkami a policyjni prowokatorzy i te mityczne lewaki rozpierdalaly wszystko dookola. zreszta strone wczesniej masz bardziej reprezentatywna grupe swoich uczestnikow marszu

generalnie wygladasz na kolejnego mentalnego gimbusa na utrzymaniu starych zwalajacego wine na mitycznych lewakow za swoje niedolestwo. w dodatku 5 dni temu utworzyles konto i juz robisz tu syf
Zgłoś
Avatar
rondżeremi 2013-11-11, 21:13
Polak88 napisał/a:



Haha,jakich lękach,jakich obawach czy ty siebie słyszysz,czy twoja głupota się zagłusza i zaślepia?Mój jedyny problem w życiu to złodzieje w rządzie,sprzedajne świnie które rozpieprzają naszą ojczyznę i takie śmieci jak ty które na to biernie patrzą to mój jedyny problem, innych problemów raczej nie mam i nie potrzebuję psychologa za to ty byś potrzebował solidnego przypierdolenia z otwartej tak na otrzeźwienie chętnie bym ci go zafundował tak z otwartej z braku szacunku tfu, świno


ale każdy już skończyl a ty dalej roztrzasasz . powodzenia z tym przypierdalaniem widac jakieś problemy są jednak.
ale na ulice wychodzisz sam czy z lekarzami?
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-11, 21:16
rondżeremi napisał/a:


ale każdy już skończyl a ty dalej roztrzasasz . powodzenia z tym przypierdalaniem widac jakieś problemy są jednak.
ale na ulice wychodzisz sam czy z lekarzami?



Mówisz,że każdy skończył a sam kontynuujesz.
I do tego te dziecinne teksty, weź chłopcze wróć do szkoły,skończ ją chociaż zaocznie ale skończ boś głupi jak but
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-11, 21:21 5
Polaczek88, błagam zajeb się i wyeliminuj swoje geny z puli. Pomyliłeś śmieciu forum - to nie jest cebulackie kibice.net czy inne frondy.pl i tutaj nie uznajemy tabu i się śmiejemy i dokonujemy bulów dupki. A ty jesteś debilem, skoro nazywasz mnie lewakiem tylko dlatego, że mam żyda w avatarze

Skoro nie wierzysz w hitlera i spółkę, to można wiedzieć co oznacza "88" w twoim nicku?

No i chciałbym powiedzieć, że jesteś frajerem bo komentujesz wybiórczo moje posty, więc jeszcze raz powtarzam CLUE - W TYM ROKU POLICJA/ANTIFA WAS NIE PROWOKOWAŁA, A I TAK ROZPIERDOL TOTALNY. No i nie mów, że ktoś kogoś was zaatakował (szczególnie ambasada Rosyjska i tęcza).

Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-11-11, 21:21
Polak88 napisał/a:

zdziwiłbyś się jakie wykształcenie posiadam i jakimi ludźmi się otaczam pacanie.Popularne hasła to masz narzucane przez swoją telewizję i twoja pusta łepetyna nie ogarnia zbyt wiele dlatego też idzie najprostszą drogą którą narzuca jej lewacka propaganda1



Zdziwiłbym się, jakbyś miał jakiekolwiek "wykształcenie", patrząc na poziom twoich "wypowiedzi"
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-11-11, 21:26
Soxic napisał/a:

Obrazek

I taki mały bonus

Obrazek

Pozdro dla lewackiego ścierwa który uważa że nacjonaliści, RN etc to faszysci!
Nie tęczowa nie czerwona tylko Polska Narodowa!
Wiem że rozwinięcie tekstu dużo wam dało.



Ty kurwa poatrz na swoich pobratyncow a nie woskuj twarzy jakas pospolita dupa. Jestem pariota i chwala Polsce ale ty jak pedal musisz soj swiatopoglad manifestowac. Zaloze sie ze flagi nie wywisiles.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie