18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
gongo 2013-11-11, 23:07
Niech patriotycznie podniosą pensje a nie trzeba spier_lac za granice !!
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-11-11, 23:13
O kurwa, zadyma jak podczas burzenia WTC w 2011 roku... praktycznie nic nie widać przez ten dym.

Ja pierdole, barany się klonują...
Zgłoś
Avatar
BrunoL 2013-11-11, 23:26 5
Najbardziej przykrym i zarazem niebezpiecznym jest fakt, że władza tego państwa doprowadziła do sytuacji w której mówienie prawdy zagraża przede wszystkim mówiącym. Mam kurwa na myśli, że chętnie bym się przyłączył do manifestów, zadym i rozróby w walce o naszą wolność ale nie stać mnie na bilet, benzynę do samochodu czy inny środek transportu. Tak, nie ma szans na stopa albowiem jeden dzień absencji w pracy oznacza, że będą problemy z opłaceniem rachunków, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że zbliża się okres zimowy a cena za ogrzewanie domu jest konkretna. Znowu wpadnę w małe długi, które będę w stanie wyregulować dopiero w okresie letnim...Wypruwając sobie flaki za granicą jak zakładam...

Przykro mi drodzy Sadole albowiem zakładam, że jest nas więcej, tych którzy chcą a nie mogą i zakładam, że działanie to jest umyślne ze strony rządu a rewolucja zacznie się dopiero gdy pracy przestanie brakować dla większości, bo przy obecnych płacach i systemie sensu ma ona coraz mniej...
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-11-11, 23:34 1
HowAbout napisał/a:



Tęcza na ekranie twojego monitora! Rozjeb ją w pizdu! Łokciem!

Obrazek

Liczę, że drugiego nie masz i uniemożliwi ci to dalsze pisanie.



o japierdole obrońca pedałów się znalazł

i ty się nawet wstydzisz prawdziwego wieku w necie podać bo wątpię że masz 93 lata
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-11-11, 23:39 2
Kiedyś słyszałem dlaczego Polacy nie protestują, bo za pie rda la ją całe cholerne dni żeby mieć na cokolwiek a przy obecnym 1180 to jest fizycznie nie możliwe żeby chociażby przeżyć na wynajmowanym pokoju. I niestety brak jakichś zapowiedzi poprawy na horyzoncie
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-11-11, 23:52 3
To weź się leniu za uczciwą robotę, a nie wypisuj tutaj swoich żali !!!
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-11-11, 23:57 11
Piękne zdjęcie z dzisiejszego Marszu Niepodległości.


Proponuje utworzyc zbiorczy na takie perełki, o ile jeszcze takowego nie ma.
Zgłoś
Avatar
M................c 2013-11-12, 0:00
proponuje zebys wy.........szedl
Zgłoś
Avatar
Upalony 2013-11-12, 0:03
MuszePrzeciezOdpoczac napisał/a:

proponuje zebys wy.........szedl





To ja moze proponuje tobie
Zgłoś
Avatar
preliator 2013-11-12, 0:13 3
Co w tym zdjęciu pięknego? Zwykły chuligan. A że trzyma flagę to czyni go bohaterem i wielkim patriotą? Za nadużywanie symboli państwowych i uprawianie wandalizmu pod przykrywką miłości do ojczyzny powinna być kara.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-11-12, 0:15
MuszePrzeciezOdpoczac napisał/a:

proponuje zebys wy.........szedl



dzięki za propozycje, ale ... nie skorzystam.

@up Pomyśl przez chwilę, palący się symbol pedalstwa i lewactwa, a na pierwszym planie - Polak, z Polską flagą. Wciąż jest nadzieja, jeszcze Polska nie zginęła.
Zgłoś
Avatar
Emer88 2013-11-12, 0:16
chuligani to byli kiedyś na podwórkach czy w szkołach to zwykli bandyci !!!
Zgłoś
Avatar
kasztelan90 2013-11-12, 0:16 4
Witam,
założyłem konto na sadistic'u specjalnie po to, żeby podzielić się z wami tą informacją. Dziennikarka Superstacji, Eliza Michalik, wypowiedziała się na swoim blogu na temat zamieszek podczas tegorocznego Marszu Niepodległości. Wydała kilka wyroków i ogólnie pozwoliła sobie na trochę, moim zdaniem, za dużo.

Cytat:

To, co się dziś wydarzyło w Warszawie: ataki na mieszkańców, dziennikarzy, bezdomnych (wyzwanych przy okazji przez narodowców od społecznie bezużytecznych śmieci), ubliżanie Warszawiakom - nazywanie ich elementem z którego trzeba oczyścić kraj, przemoc, agresja, destrukcja, zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi, podpalanie samochodów, niszczenie innego mienia, bicie policjantów, dewastowanie ulic, totalna arogacja, buta, nie liczenie się z nikim i niczym, atak na ambasadę Rosji, za który trzeba będzie oficjalnie przeprosić, bo to wydarzenie ma rangę incydentu dyplomatycznego i komentujące to wszystko słowa faszysty Artura Zawiszy, współorganizatora tego marszu hańby - "te drobne incydenty nie sa powodem do przerwania marszu i żaden świstek z ratusza nie zatrzyma gorących patriotycznych narodowych serc", skłania mnie do reflelsji i postanowienia: od dziś nie zaproszę do żadnego z moich progamów żadnego z tych faszystów. Koniec promowania totalitarnych ideologii.Koniec z traktowaniem faszyzmu, kultu siły, chamstwa i warcholstwa jako równoprawnego głosu w debacie publicznej.
Wy, narodowcy, nie jesteście równi innym stronnictwom politycznym, działającym w demokratyczny sposób. Wasze poglądy, przemoc i narzucanie siłą swojego światopoglądu nie jest równe partiom i orgazacjom, które chcąc zmienić kraj, przekonują innych do swoich racji w cywilizowanej debacie i i rywalizują o głosy Polaków. Wasze metody działania, bicie i poniżanie ludzi, nastawanie na ich życie, zdrowie i mienie, wasz język, język przemocy i nienawiści, musi budzić pogardę i sprzeciw każdego przyzwoitego człowieka. Swoim postępowaniem udowodniliście, że macie wolności innych ludzi, ich poglądy, życie, wolność i osobistą nietykalność za nic - a zatem zasługujecie na infamię i karę, za złamanie prawa, w każdym miejscu, w którym się go dopuściliście.

Apeluję do wszystkich dziennikarzy i wszystkich stacji telewizyjnych o zrobienie tego samego: nie traktujmy faszyzmu i kultu siły jako równoprawnego głosu w debacie publicznej. I tak jak nie zapraszamy pedofila, złodzieja, mordercy, gwałciciela czy psychopaty, żeby przedstawiał swój punkt widzenia, tak nie zapraszajmy ludzi, którzy życie, zdrowie innych ludzi, dobro publiczne i wolności obywatelskie mają za nic. Nie ryzykujmy naszą demokracją. Nie legityzmizujmy faszystów.

Nie przyłożę już ręki do promowania (nawet niechcący) i reklamy tych ludzi. Bo tak rozumiem misję mediów i tak rozumiem swoją obywatelską powinność.



Lekka to już przesada, media lansują jakieś szczyty klimatyczne i kolorowych, a Marsz Niepodległości jest przez nie katowany, spychając tym samym na dalszy plan jego walory in plus. Chyba nie można pomijać takich wykroczeń, żeby to faktycznie nie była za kilka lat "Kolorowa Niepodległa" reklamowana przez Karolaka... Dlatego myślę, że warto nagłaśniać takie sprawy, może chociaż jakoś odpowie za oczernianie tych ludzi.

Niestety nie mogę, jako świeżo zarejestrowany, wstawić linka do strony na fb, ale zapraszam na "Eliza Michalik - blog natematl" i zachęcam do miłej i kulturalnej debaty

P.S. Pierwszy temat, bez litości.
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-11-12, 0:23
Prywatny blog. Może pieprzyć co jej się podoba.
Oczywista, dopóki nie zapierdala ad personam.

PS. Że z łaskawości nie wspomnę, żebyś zajrzał
na Fronda.pl i tam poczytał co wypisują w temacie.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-11-12, 0:27
aż się we mnie wzburzyło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie