18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
level1989 2013-11-11, 17:07 3
@Zapo



Przypominasz mi kogoś Zapo,
znalazłeś już krzyż?czy dalej szukasz?
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-11-11, 17:09 1
Podobno rozwiązali marsz bardzo dobrze, może uda się ocalić chociaż kawałek ulicy i kilka samochodów
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-11, 17:10 18
kapral napisał/a:

widzicie jak wam telewizja wysrała mózgi w 2 godziny? ten już zdążył poglądy polityczne zmienić nie wiecie co, nie wiecie kto a japa darta po całości że kibole, że niszczą. schowani tam gdzieś za komputerkiem, mama herbatkę i kanapeczki przyniosła, ciepło i bezpiecznie a w razie co to się tacie można poskarżyć że mnie koledzy nie lubią.

chuj że 99% uczestników szło spokojnie. Po prostu gdzieś z boku kilkanaście osób sobie się przepychało. nie, w tewuenie powiedzieli to tak nie jest że to kibole-faszyści-narodowcy. wielcy kolonkowcy i korwiniści, jebiący tewuen a w głowie cały czas sieczka. "A bo wcześniejszy marsz szedł spokojnie!" ehh..


Chuj że boski Kamilek który lubi chłopców z MW stwierdził iż "nie potrzeba nam policja sami będziemy dbać o porządek" jeszcze wczoraj. A ja kurwa naiwny myślałem iż wy prawdziwi patrioci kurwa potraficie zapanować nad niewielką grupą idiotów. To tylko kurwa potwierdza iż RN nie nadaje się do rządzenia. Skoro nie potrafią zapanować nad 1% w sumie niewielkiego marszu to jakim kurwa cudem mają zapanować nad krajem ?? Ba ja za chuja nie rozumiem. Anifa przeszła bez komplikacji , marsz Komorowskiego też tylko wy kurwa bydło jesteście i za chuja zapanować nad mongroidalnymi członkami swego ruchu...
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2013-11-11, 17:19 6
Marsz niepełnosprawności umysłowej
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2013-11-11, 17:20 23
Spłonęła tęcza homosiów

Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-11-11, 17:25 12
to Wy nazwaliście ją i uosobiliście z osobami homoseksualnymi. dla normalnych ludzi to była ładna ozdoba, dodająca trochę koloru temu szaremu miastu. ale kurwa jacyś kretyni musieli znowu pokazać, że jedyne dwie rzeczy, które potrafią robić to walka z "lewakami" i policją. a stfu, skurwysyny, mam nadzieję , że wszyscy, którzy niszczą stolicę trafią do pierdla.
Zgłoś
Avatar
Armandoprawilniak 2013-11-11, 17:26
Mój kraj, taki piękny...
Zgłoś
Avatar
Bapbapbap 2013-11-11, 17:26 13
Przed:


Po:



Zgłoś
Avatar
arkosek07 2013-11-11, 17:27 13
Jak ja lubie specjalistów zza ekranu telewizora , i zwłaszcza z relacji tvnu , chuj tam że najmniejsze incydenty z ostatnich 4 lat , chuj tam że lewaki z dachu rzucali 3 kilogramowymi cegłówkami , policja mówi że było kilku rannych , a z komunikatu mieszkańców tego skuota czy jak to się pisze wynika że nikt nie został ranny , czyli rannymi zostali narodowcy kibole jak to wy nazwaliście

Chuj tam że 3 kilogramową cegłówką nie rzucisz wyżej niż 5 metrów w pionie , a ten budynek był dość wysoki
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-11-11, 17:30 3
@McMenel,

widzisz, problem masz tego rodzaju ze przez pryzmat 1 porcenta osob postrzegasz pozostale 99..
Zgłoś
Avatar
Scareface101 2013-11-11, 17:33 6
Rozwiązali marsz w Warszawie POlicja rozpoczyna działania czyli zaczyna sie zabawa.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-11, 17:36 8
kapral napisał/a:

@McMenel,

widzisz, problem masz tego rodzaju ze przez pryzmat 1 porcenta osob postrzegasz pozostale 99..


Nie ja nie mam problemu z 1% swoich zwolenników to ruch narodowy ma problem z 1%. Skoro ma problem o którym wie to czemu kurwa znów doszło do rozróby ?? Czyżby dlatego iż RN to banda indolentów która nie potrafi zapanować nad swoimi ?? Bo kurwa wytłumacz mi jak to się ma do wcześniejszych zapowiedzi iż ichnie służby sobie poradzą i nie potrzeba policji ?? Teraz będzie wielkie zwalanie na to iż była to prowokacja itp... A nawet jeżeli to kurwa powinni wiedzieć iż dla dobra własnej sprawy nie powinni się sprowokować. Człowieka inteligentnego poznaje się po tym iż nie zniża się do poziomu przemocy fizycznej. Zresztą ty też pewnie oceniasz ruchy lewicowe i socjalistyczne po 1% ....
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-11-11, 17:37 4
Jebać lewaków, antife i narodowe kurwy
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-11-11, 17:49 2
Coroczne pierdolenie w internecie czas zacząć!
Zgłoś
Avatar
Ver0 2013-11-11, 17:49 4
To na pewno prowokacja POLICYJNA czekam na ekspertów !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie