18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
polik95 2013-11-11, 16:50 42

tęcza cala spalona
Zgłoś
Avatar
Zapo 2013-11-11, 16:50 14
level1989

"cioty" to wlasnie pewnie to te co byly na dachu prowokowaly i tak to sie zaczelo, bo na ch** stoja na dachu w kominiarkach? Lewactwo pipszone, ktore powinno byc traktowane u kacapow, a nie w dzien niepodleglosci, pozawalac pedalom itp na swoje marsze
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-11-11, 16:52 11
@zapo

Ty na prawdę stary otwórz oczy. To jest bydło. Zobacz sobie co się działo na skorupki. Jakies zamaskowane barany weszły wgłąb ulicy żeby porzucać kamieniami w policję. Tęcza na zbawiciela też się sama spaliła.
Zgłoś
Avatar
degruzman 2013-11-11, 16:53 7
Nigdy nie będzie w Polsce dobrze dopoki nie pozbedziemy sie na zawsze tego pierdolonego lewackiego gówna !
Zgłoś
Avatar
znawca 2013-11-11, 16:53 18
gówno mnie obchodzi, czy to "patryjoci" czy lewaki. Takie coś powinno się pałować i patrzeć czy równo puchnie. Idealiści zasrani
Zgłoś
Avatar
Zapo 2013-11-11, 16:55 48
darnok99

I co z tego ze podpalili tecze? bardzo dobrze, ze to zrobili, wkoncu to symbol pedalstwa i calego kur***** lewactwa
Zgłoś
Avatar
level1989 2013-11-11, 16:56 1
@Zapo
te łyse chłopaczki, które powinny sobie raczej golić cipki niż głowy, chowające się za kordonem policji, w 500 rzucające cegłami, mołotovami itp. to nie cioty? powiedz mi czemu policja przyglądała się zamiast zareagować na bójkę?wiesz czemu? bo policja i narodowcy jadą zawsze na jednym wózku, kurwa kurwie łba nie urwie, jeden jebany konszacht, a Ty śnij dalej może kiedyś Cie wezmą do policji, chociaż pewnie dostaniesz się tylko do straży miejskiej
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-11-11, 16:57 18
Za czasów ORMO te bydło zostało by porządnie spałowane. Tak żeby kurwa raz na zawsze im się odechciało burd. Dziś policja w takich przypadkach ma związane ręce. A gdyby jeden z drugim dostali porządnie wpierdol nie było by takich burd. Te bydło trzeba kastrować dla dobra przyszłych pokoleń bo to kurwa wybrakowane DNA.
Zgłoś
Avatar
Zapo 2013-11-11, 16:58 10
level1989

Nick pewnie okresla twoj smieszny wiek, a takie wypowiedzi idiotyczne, ze policja trzyma z kibolami pokazuje, ze jestes slepym lewakiem, ktory broni swoich kumpli z ktorymi sie zabawiasz 24h
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-11-11, 16:59 12
pomyśleć że jeszcze dzisiaj byłem narodowcem i popierałem ten marsz... Jebać kiboli i narodowe kurwy.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-11-11, 17:00 10
tak się właśnie świętuje, tak właśnie dziękujemy przeszłym pokoleniom za wywalczoną przez nich niepodległość, choć patrząc na coroczne obchody tego święta, można mieć wątpliwości czy było warto. Co za kurwa tępy naród.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2013-11-11, 17:02 4
@Zapo

Twoja wypowiedź powiedziała mi jakim typem człowieka jesteś. Jak nie podoba mi się Twój szalik to mam go podpalić? Albo czapka?Czy Ty się zastanawiasz wogóle o czym piszesz? czy bronisz tych baranów dla zasady?
Zgłoś
Avatar
Zapo 2013-11-11, 17:03 5
Zreszta, kazdy bedzie miec swoje zdanie, ktos jest lewakiem jak level to bedzie bronil swoich, szkoda, ze przez jakies male incydenty do tej pory robi sie wielkie halo. Gdyby nie lewactwo, ktore powinno miec zakaz bycie w obrebie marszu to by nic sie nie wydarzylo, a ciekawy obraz jest jesli mowi sie o kibolach pustych, a pomimo ze jedeni sa z poznania, nastepni z gdanska inni z bialystoka, ale ida razem w marszu. To pokazuje wlasnie kto jest najwiekszym prowokantem

GOOD NIGHT LEFT SIDE !
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-11-11, 17:05 1
Patrząc na ten marsz mam ochote zagazować wszystkich polskich patriotów
A jeszcze przed pietnastą uważałem się za nacjonalistę
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-11-11, 17:05 20
widzicie jak wam telewizja wysrała mózgi w 2 godziny? ten już zdążył poglądy polityczne zmienić nie wiecie co, nie wiecie kto a japa darta po całości że kibole, że niszczą. schowani tam gdzieś za komputerkiem, mama herbatkę i kanapeczki przyniosła, ciepło i bezpiecznie a w razie co to się tacie można poskarżyć że mnie koledzy nie lubią.

chuj że 99% uczestników szło spokojnie. Po prostu gdzieś z boku kilkanaście osób sobie się przepychało. nie, w tewuenie powiedzieli to tak nie jest że to kibole-faszyści-narodowcy. wielcy kolonkowcy i korwiniści, jebiący tewuen a w głowie cały czas sieczka. "A bo wcześniejszy marsz szedł spokojnie!" ehh..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie