18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
piroman88 2013-11-15, 17:20 3
Polska - jedyny kraj na świecie gdzie ludzie napierdalają sie na ulicach z okazji zakończenia wojny xD
Zgłoś
Avatar
2................d 2013-11-15, 17:58 1
piroman88 napisał/a:

Polska - jedyny kraj na świecie gdzie ludzie napierdalają sie na ulicach z okazji zakończenia wojny xD


napierdalają głównie prowokatorzy, by politycy mieli możliwość umniejszenia święta niepodległości - jest to jedyne święto, w którym Polacy mają możliwość pokazania swojego niezadowolenia z efektu rządzenia "nierządu" publicznie na dużą skalę. To jest tak oczywiste, że aż nie wiem po chuj to piszę

Autorowi filmiku i wstawki standardowo "murzyński chuj w dupę" za umniejszanie Patriotom i rangi święta Niepodległości. Miało być zabawnie a nie jest. Wstawka jest bardzo pomocna w "wojnie psychologicznej" nierządu, gratulacje.
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-11-15, 18:15
dodałem do ulubionych , fajnie płonęła tęcza
Zgłoś
Avatar
omel 2013-11-15, 18:21
Bydło, nie ludzie. Takich edukować można jedynie przemocą, bo tylko ją rozumieją.
Zgłoś
Avatar
plons 2013-11-15, 19:06
Rejtan, chyba razem z tymi ktorzy dali Ci piwa nie wiecie co to zwykly sarkazm.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-11-15, 19:15
Jacy ci ludzie są popierdoleni
Zgłoś
Avatar
Jonez 2013-11-15, 19:24
Tylko pięć gwiazdek? Cienizna. Przy sześciu jest wojsko :3
Zgłoś
Avatar
MarioNetKa88 2013-11-15, 19:44 2
A mi się podobało, miło popatrzeć jak się Chłopaki bawią.
Mam nadzieję że za rok będzie płonął sejm.
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-11-15, 19:47
jak dzieci nie umieja sie bawic to zabiera sie im zabawki.
Zakazac sprzedarzy rac i fajerwerkow.
Co to wogule za ludzie, ktorzy doslownie rozpierdalaja wlasny kraj. Niech sobie w domu meble rozpierdola.
Edukacja nie ma z tym nic wspolnego, mozna byc niewyksztalconym, ale kurwa, nie znaczy to, ze ktos zachowuje sie odrazu jak ostatni burak. Mgr przed nazwiskiem nie zrobi z chama osoby kulturalnej.
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-11-15, 21:00
WidziszINieGrzmisz napisał/a:

jak dzieci nie umieja sie bawic to zabiera sie im zabawki.
Zakazac sprzedarzy rac i fajerwerkow.
Co to wogule za ludzie, ktorzy doslownie rozpierdalaja wlasny kraj. Niech sobie w domu meble rozpierdola.
Edukacja nie ma z tym nic wspolnego, mozna byc niewyksztalconym, ale kurwa, nie znaczy to, ze ktos zachowuje sie odrazu jak ostatni burak. Mgr przed nazwiskiem nie zrobi z chama osoby kulturalnej.



a jak ktoś nie potrafi poprawnie pisać to zabrać mu klawiaturę tak?

No to robaczku, oddawaj klawisze ^^

Wiecie czemu przed tym lewackim skłotem (czy jak to tam się pisze) jest linia ze straży marszu? Bo policja zadzwoniła do organizatorów i powiedziała im że lewusy szykują się na marsz, a organizatorzy próbowali zapobiec burdom Poza tym to śmieszy mnie ten cały "bilans strat" - 120 tyś PLN (?). Tylko to potrafi jedna osoba zrobić w ciągu 5 min podpalając np w miarę nowe BMW albo mercedesa. Zanim zaczniecie pierdolić co to się tam nie działo to poczytajcie też opinie tej drugiej strony, przykładowo kiedy to faszyści z MN podpalali tęczę to czoło marszu było już na ulicy belwederskiej (czyli ~1km od końca marszu)

Druga sprawa, tęczy - płonęła już 5 razy. Pytanie dlaczego? Dopóki tęcza była tęczą czyli kolorowym dodatkiem do szarego postkomunistycznego miasta (wizja autorki) nikomu ona nie przeszkadzała. Jednak kiedy podpięły się pod nią takie persony jak biedroń i reszta peredastów to nagle zaczęła dostawać regularnych samozapłonów. KURWA! jakim młotem trzeba być żeby nie zorientować się, że jeżeli coś jest niszczone 5x to widocznie ludzie tego nie chcą? Dodatkowo były pisane różne petycje, jakieś protesty ale widocznie to za mało. Szkoda tylko kolejnych 60tyś na coś co i tak niedługo spłonie...
Zgłoś
Avatar
CzłowiekOrkiestra 2013-11-15, 21:00 1
GTA: Warsaw (nowe DLC do GTA 5)
Zawartość:
-Fotorealistyczna grafika 8K HD
-Centrum Warszawy
-4 unikalne, grywalne postaci (Narodowiec, Lewak, Policjant, Dziennikarz) + easter egg (Korwin)
-Nowy interaktywny budynek - ambasada Rosji
-Możliwość palenia oTĘCZEnia i wyrywania kostki brukowej
-Nowa broń - raca
-Polska i kibolska wersja językowa
-W soundtracku takie hity jak: Spłoną Wozy TVN-u

Recenzja:
"Bardzo fajne święto, na piechotę musimy do domu iść" - Mieszkanka Warszawy
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2013-11-15, 21:29 1
@up ble ble ble.
Jestem ze środowiska kibicowskiego. Sam chodzę na Marsze Zwycięstwa więc kundlu nie wyskakuj mi tu z pierdołami i na prawdę śmiesznymi argumentami. Ja będąc tam był bym dumny i nie zasłaniał się kominem oraz gdybym chciał komuś przyp... sam wiesz co to z "podniesioną przyłbicą". Pamiętaj prawo to jedno a kultura i honor to drugie.

Rzucaj panczem i zdychaj
Zgłoś
Avatar
Aneta18 2013-11-15, 21:30
Zgłoś
Avatar
justin_bimber 2013-11-15, 21:48 74
Cejrowski nawija z sęsem o 11 listopada, szanuje go za takie ciekawe rozmowy
Zgłoś
Avatar
saves 2013-11-15, 21:51 2
Obywatelu, nie pieprz bez "sęsu".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie