18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
otworzoczy000 2013-11-15, 13:25 6
level1989 brzmi lewacko

film ok tylko ja bym dała inny podkład moze pink floyd brick in the wall albo queen we will rock you
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-15, 13:35 12
Dobry montaż i dobry research materiałów. Dużo fajnych nagrań których nie widziałam, na przykład moment przedarcia się chuliganów przez linę organizatorów. W mediach zarzucali ,że marsz był słabo zorganiozwany i słabo pilnowany. Ciekaw jestem czy Ci co tak gadają by powstrzymali taką bandę przed przedarciem się.

Ogólnie fajnie ułożone i z pomysłem. Wielkie zimne piwo dla autora.
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2013-11-15, 13:47 68
level1989 napisał/a:

no ile razy nie widzę patriotów wyrywających lewackie drzewo to mnie to niesamowicie bawi



Jakich patriotów? Patrioci, to grzecznie szli w marszu, niosąc biało-czerwone flagi. Te debile wyrywający drzewka i kostkę brukową to zwykli chuligani, nie mający prawa nazywać siebie patriotami. Oni mieli w dupie święto. Zależało im tylko na robieniu zadym. Kilku takich szmatławców psuje opinię wszystkim uczestnikom marszu.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-15, 14:27 9
Czekajcie kurwa na zemstę tęczy, bruku i drzew.

Dostaniecie wpierdol od entów, zostaniecie gejami i skończycie na bruku.

Patrioci.
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-11-15, 14:43 1
Zakazać tego marszu i niech każdy świętuje w domu z browarem. Chuj człowieka strzela jak co roku wstyd na świat się roznosi bo banda debili robi z pięknej tradycji jeden wielki burdel...
Zgłoś
Avatar
vass 2013-11-15, 15:20
Beastie Boys super, reszta chujnia z grzybnią.
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-11-15, 16:10 1
Wykorzystanie tego kawałka jest trochę nie nie na miejscu;D. Dla czego? Poczytaj o Beastie Boys.
Zgłoś
Avatar
Axelm 2013-11-15, 16:12
Panowie chyba troche znadinterpretowali słowa piosenki...
Zgłoś
Avatar
minds 2013-11-15, 16:16 1
co za kurwa bydło ..
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-11-15, 16:32 3
To ma tyle wspolnego z GTA co same napisy
Zgłoś
Avatar
Staszek83 2013-11-15, 16:33 6
Zgłoś
Avatar
Aotearoa 2013-11-15, 16:42 1
Tak, jak tu napisano: to nie patrioci, tylko zadymiarze, którzy mają w dupie święto - liczy się tylko rozpierdolenie miasta i zadyma... A jak taki dostanie soczysty wpierdol od policji (która przecież sama zaatakowała, a on spokojnie stał i nic nie robił...) to wielkie żale wylewa przed wszelkimi możliwymi mediami... Wstyd mi, że tak piękne święto kojarzone jest na świecie z bandą debili - macie jedno wspólne z pedałami i kozojebcami: przynosicie hańbę...
Zgłoś
Avatar
hannibal9312 2013-11-15, 16:49 2
dziwicie się? bo ja wcale. oni nie maja co robić, dla nich to forma rozrywki, jak w tym kraju można żyć? za 1300 zł? nie maja nic do stracenia. nie popieram ich, ale to wina rządu, tego ze nie mają wykształcenia, a przez kogo? przez nasz rząd. to dopiero początek, rewolucja jest blisko, i tak będzie codziennie w każdym mieście w Polsce. aż zjawi się ktoś go zaprowadzi porządek jak Piłsudski.
Zgłoś
Avatar
Schizo 2013-11-15, 17:03
A potem taka banda idiotów ma czelność mówić, że każdy z nich to patriota. Chuje, nie patrioci.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-11-15, 17:16 1
Cytat:

Zakazać tego marszu i niech każdy świętuje w domu z browarem. ch*j człowieka strzela jak co roku wstyd na świat się roznosi bo banda debili robi z pięknej tradycji jeden wielki burdel...


No, bo to najważniejsze co inni o nas powiedzą. Pewnie ciapaci, którzy próbują obalić prawilną władzę w Syrii, są biednymi bojownikami o wolność
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie