18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
slig01 2013-11-14, 7:53
"Czego nie pokazują media :" - A coś myślał? Że media pokażą Ci prawdę? Oni w dupie mają prawdę, szukają tylko sensacji na której można zarobić pieniążki. Dlatego wkurwia mnie gdy ludzie podniecają się bzdetami jak pseudo-reportaże "gdzie była policja" albo "lekarz nie udzielił pomocy". To że ludzie w różnych służbach pracują i dają z siebie wszystko nie ma znaczenia, tego nikt nie widzi, ważne tylko że jakiś jeden dał dupy. Tu niestety nie ma żadnego politycznego spisku, jest tylko jeden spisek - pieniążkowy. Następnym razem pomyślcie o tym gdy telewizja będzie serwować tanią sensację. Jedyny gorszy zawód od przydrożnej kurwy to dziennikarzyna telewizyjno-tabloidowy bo ten nie ma za grosz sumienia i nie obchodzi go kto przy tym pójdzie na dno przez jego wersję "prawdy".
Zgłoś
Avatar
k................l 2013-11-14, 17:16
Zbiór ciekawych fotografii z marszu niepodległości
Muzyka: Tormentia - Nie pytaj o Polskę (Republika cover)
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-11-14, 19:52 19
Krótko i na temat... coś czego telewizja w związku z Marszem Niepodległości nie pokazała.

Chwała Wielkiej Polsce!


Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2013-11-14, 20:02 1
porywający materiał...
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-11-14, 20:04 1
MADErrFAKErr napisał/a:

porywający materiał...



Porywających materiałów to możesz z powodzeniem szukać w TV Czyt. tęcza, squat, budka pod ambasadą.
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-11-14, 20:07 2
Nie wątpię, że OGROMNA część marszu była taka właśnie jaka miała być - demonstrująca przywiązanie do ojczyzny, pokojowa, dumna.
Nie zmienia to faktu, że w tej właśnie grupie demonstrantów była spora grupa osób, która zrobiła burdel jakich mało. Temu nie da się zaprzeczyć, wina wyłącznie leży po stronie tych osób, nie lewaków, policji, Tuska, czy żydomasonerii.
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-11-14, 20:12 3
gordonviet napisał/a:

Nie zmienia to faktu, że w tej właśnie grupie demonstrantów była spora grupa osób, która zrobiła burdel jakich mało. Temu nie da się zaprzeczyć, wina wyłącznie leży po stronie tych osób, nie lewaków, policji, Tuska, czy żydomasonerii.



Nikt wcale nie wypiera się tego, że ekscesów nie było. Należę do środowiska narodowego i jesteśmy mocno zawiedzeni tym, że nieodpowiedzialne osoby zniszczyły nam wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się cały rok.

Tutaj oficjalne oświadczenie: narodowcy.net/publicystyka/8301-oswiadczenie-organizatorow-marszu-niepodleglosci
Zgłoś
Avatar
Radoslaf 2013-11-14, 20:30 10
Takie moje spojrzenie na marsz:



Wersja krótka dla tych co nie lubią policji:
Myślę, że 99% uczestników marszu ma taki właśnie obraz.



Tagów nie sprawdzałem bo sam montowałem

Lewacki ból dupy 3...2...1

Btw. W radiu plus właśnie pan Ziemkiewicz prowadzi wywiad z panem Winnickim.
Zgłoś
Avatar
tojatypniepokorny 2013-11-14, 20:53
Sert93 napisał/a:

coś czego telewizja w związku z Marszem Niepodległości nie pokazała.



bo niby po co miałaby pokazywać przez 30 minut maszerujący tłum? Naprawdę ten obraz sprawił, że me serce krwawi..
Zgłoś
Avatar
TomyLee 2013-11-14, 21:00
Urzekła mnie Twoja historia..
Tak sie słada, ze podobne obrazki w TV pokazywali !
Zgłoś
Avatar
Sert93 2013-11-14, 21:10 2
Cytat:

Tak sie słada, ze podobne obrazki w TV pokazywali !



Czekam na na jakieś linki.
Zgłoś
Avatar
Borsuk1987 2013-11-14, 21:38
Jeszcze mi powiedz że po to mieli kominy na łbach bo im zimno było do 1:26 naliczyłem w tym "spokojnym" czole demonstracji szumnie nazwanego marszem niepodległości (cóż za hipokryzja,maszerują ludzie którzy chcą ciemiężyć innych, żydów, masonów, cyklistów itp.) z lekka 25 osób tak owo odzianych.
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-11-14, 22:25
Borsuk1987 napisał/a:

Jeszcze mi powiedz że po to mieli kominy na łbach bo im zimno było do 1:26 naliczyłem w tym "spokojnym" czole demonstracji szumnie nazwanego marszem niepodległości (cóż za hipokryzja,maszerują ludzie którzy chcą ciemiężyć innych, żydów, masonów, cyklistów itp.) z lekka 25 osób tak owo odzianych.



Przyjdź (na marsz)
Zobacz (jak to wygląda od wewnątrz)
Wypowiadaj się (czyli przestań pierdolić głupoty)

Mam rozumieć że ludzi z zapalniczkami nazywasz podpalaczami?
Ludzi na przystanku autobusowym (gdzie stoi powyżej 15 osób) nazywasz nielegalnym zgromadzeniem?
W Polsce NIE MA (do kurwy nędzy!) zakazu zasłaniania twarzy podczas manifestacji itp. To że byli w kominiarkach, też uważam za niestosowne, ale zapamiętaj że kominiarka nie czyni z człowieka bandyty.
info : 3obieg.pl/zaslanianie-twarzy-legalne-czy-nie

Idąc twoim (płytkim) tokiem rozumowania ci ludzie są bandytami:



źródło : grom.wp.mil.pl/pl/8.html
Zobacz z jakiej strony to skopiowałem.

Sorki że cię tak chamsko zbeształem, ale wkurwiają mnie ludzie którzy pierdolą głupoty.
Jak chcesz się przekonać jak jest ma marszu, to poprostu przyjdź (o ile cię mamusia puści).
Jak sugerujesz się tylko na informacjach z gównopudła, to zastanów się 10 razy zanim coś wkleisz w ten post, bo zmieszam twoją wypowiedź z gównem używając argumentów.
Zgłoś
Avatar
whorejp 2013-11-15, 12:53 214
Marsz Niepodległości... tym razem na wzór GTA



Utwór wykorzystany w filmiku: Beastie Boys "Fight for your right"
Zgłoś
Avatar
level1989 2013-11-15, 13:10 28
no ile razy nie widzę patriotów wyrywających lewackie drzewo to mnie to niesamowicie bawi

ogólnie to drzewa lewackie, kostka lewacka, policja lewacka, tęcza lewacka, budka przy ambasadzie lewacka...że tak zapytam to co nie jest lewackie w dzisiejszych czasach? ogólnie to czy ktoś zna jakiś inny epitet?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie