18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
MonroeHutchen 2013-11-14, 1:48
sobie możecie tam w kilka osób wyjść, ale prawdy uniknąć się nie da - młoda prawica w postaci narodowców to jest ogromna siła, trzeba ją tylko dobrze nakierować
Zgłoś
Avatar
Zdzisław2002 2013-11-14, 1:49 6
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:

Sk*skurwysyni powinni wisieć, bo to jebana dokuczliwa patologia, która niszczy ten kraj jeszcze bardziej niż ci co siedzą na Wiejskiej. To oni codziennie dokuczają uczciwym, zwykłym ludziom.



Mam rozumieć że to ta patologia podwyższyła podatki? Mam rozumieć że to przez te patologie 2 mln ludzi wyjechało za granice bo nie ma pracy w Polsce? Skoro mówisz że niszczą ten kraj bardziej niż ci co w sejmie,to tylko Tobie pogratulować.
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2013-11-14, 1:49 1
na trzecim filmiku widać, że zdecydowanie dłużej świeci się CZERWONE światło, przypadek??????//
Zgłoś
Avatar
Kristyle 2013-11-14, 2:06
W 29 sekundzie można zobaczyć Chucka Norrisa jak sobie śmiga z aparatem
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-11-14, 2:07 2
Kurwa mać, już mnie to zaczyna wkurwiać niemiłosiernie. Dość mam kłótni ze znajomymi, którzy "boją się o swój samochód na parkingu w czasie marszu". Ja to kminię i naprawdę jestem za eliminowaniem bydła. Ale do kurwy nędzy - pokazujemy na tym Marszu, że jeszcze coś w Nas zostało - dlaczego wszyscy dookoła próbują nam udowodnić, że to złe? Dlaczego mam płakać po Tęczy, która jest tylko po to,żeby przypadkiem jakiś zajefajny turysta zmienił pogląd o Polsce i nagle stwierdził, że jest "niepostępowa"? To jest moje Święto i mojego dziadka. A nie skurwiałych palantów od Antify, którzy więcej złego robią, niż środowiska faszystowskie. No kurwa mać!
Zgłoś
Avatar
garenge 2013-11-14, 2:12
Coś pięknego. Do zobaczenia za rok !
Zgłoś
Avatar
powyłamywany 2013-11-14, 2:16 1
15 sekunda ten typek co na pytanie "czy jest pan narodowym hipsterem" odpowiedział: "no kurwa ! jasne, że tak !" w filmiku niepodleglej pyty 2013 ( 6:38 w materiale pyty ) usmialem sie niezle, pozytywny ziom jak ktos go zna niech mu kopsnie jakies tanie piwko ode mnie.
Zgłoś
Avatar
Maślak 2013-11-14, 2:31
@Miziou
Jakoś nie widziałem Antify dewastującej miasto i urządzającej burdy jak ta.
Zgłoś
Avatar
uurrbb 2013-11-14, 2:51
@MonroeHutchen zajebiscie ogromna, tylko czemu działająca jak popierdoleńcy?
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-11-14, 2:56 1
@Maślak - luz, nie w tym roku, ale 11.11.2012 należało do nich. Wracając do tematu, ja również nie widziałem w żadnym przekazie, żeby uczestnicy Marszu dewastowali cokolwiek. Zapodaj linkiem jeśli masz, bo ja to śledzę od poniedziałku (a miałem wtedy imieniny do cholery ) i nic destruktywnego nie widziałem. Od bandytów się odcinam, jak i organizatorzy i uczestnicy marszu. Zapodaj jakimś konkretem, oby nie z GW...
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-11-14, 3:13
Ale mnie wkurwia tekst tego pierwszego utworu... "STOP NIESPRAWIEDLIWOŚCI!" - kurwa, mam takiego przyjaciela, jednego z najstarszych - jest lewakiem i to takim jak z komiksu: "Niesprawiedliwość", "Nietolerancja", "Ksenofobia", "Homofobia" i inne - kocham go, bo to człowiek dobry jak ja, a do tego znam go sto lat - co nie zmienia faktu, że jego język, jak i język lewicy tolerancyjnej, tęczowej i otwartej - jest w chuj bardziej agresywny niż język "prawicy". Mało tego, jak mu się zwróci uwagę na to, to najzwyczajniej w świecie wyśmiewa, albo stosuje socjotechniki. Zero dyskusji. Dlatego zaoszczędzę zachodu co poniektórym - jestem FASZYSTĄ! tzn. wydaje mi się, że on jest, ale jak mu to powiem to może mnie uderzyć, albo jego koledzy...
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2013-11-14, 3:35
@powyłamywany - pedał.
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2013-11-14, 6:08
MonroeHutchen napisał/a:

popieram itd., ale lubię jak się prawicowcy zawsze prześcigają w tej liczbie uczestników - "jest nas kilkanaście, być może kilkadziesiąt tysięcy" potem - "jest nas tu sto tysięcy patriotów!" dzień później - "wczoraj przez Warszawę przeszło dziewięć miliardów młodych patriotów w Marszu Niepodległości"



To lewackie media zaniżają nam liczby, gdzieś czytałem nawet że było nas parę tysięcy a było nas grubo ponad 50.
Zgłoś
Avatar
ynos 2013-11-14, 6:37
Nikt przecież nie mówił, że wszyscy uczestnicy marszu robili zadymę. Syf robiła tylko pewna grupa zamaskowanych ludzi (?). A jako, że było to bardziej medialne, to i media skupiły się na tym. Rozumiem, że to jest krzywdzące dla normalnych uczestników marszu, ale co poradzić? Pretensje trzeba kierować do tych, którzy zamiast świętować, przyszli się napierdalać i niszczyć miasto. I bądźmy szczerzy: numer z ambasadą to niezły skandal międzynarodowy.
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-11-14, 7:23
Tylko w Warszawie zamieszki.. bo całe bydło z Polski przyjezdza się wyładować a winą zawsze można obarczyć marsz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie