18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
tysxd 2013-11-13, 22:31 62
Co pokazują nam media ?






Czego nie pokazują media :

Zgłoś
Avatar
Leet 2013-11-13, 22:38 10
@ok. 5 min.:
"katolicka, wielka Polska"

To albo katolicka albo wielka.
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2013-11-13, 22:49 1
spokoooo 54 min filmiku i doskonale widac jak szybko sie ciemno robi
Zgłoś
Avatar
Robajson 2013-11-13, 22:51
Pierdolone bydło
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-11-13, 23:11 1
BoKoR napisał/a:



Mam nadzieję że to co napisałeś to tylko niewinny żart (zwarcie pod deklem) i że naprawdę tak nie myślisz.
11 listopada jest dniem każdego Polaka, a ty chcesz wtedy iść i demolować nasz kraj. Nie ważne czy jest to cyrk przy Wiejskiej, tęcza na placu Zbawiciela, czy inny budynek.
Chcesz demolować niszczyć i psuć, to powybijaj sobie okna w mieszkaniu. Idą teraz chłodniejsze dni to zrozumiesz debilizm takiego zachowania.



Raczej ironia. Chodziło mi o okazanie postawy mediów oraz polityków, która to od razu przypisała grupę debili i chuliganów do "prawicy", "ruchów narodowych", czy "wysłanników pana Kaczyńskiego".
Zgłoś
Avatar
Bugini 2013-11-13, 23:24 4
Drewniane belki chroniące drzewka po rozmontowaniu mogły być przydatne w bójce, jeżeli twórca 1 obrazka myśli, że atakowali drzewo to gratuluję. Co do mediów to wiadomo, że nie będą za długo emitować tego co psuje humor przełożonym
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-11-14, 0:00
Hrodgar napisał/a:



Raczej ironia. Chodziło mi o okazanie postawy mediów oraz polityków, która to od razu przypisała grupę debili i chuliganów do "prawicy", "ruchów narodowych", czy "wysłanników pana Kaczyńskiego".



ufff

Co do mediów, to zapewne każdy widział to zdjęcie :


Cytat:

Kevin z aparatem przy twarzy czeka, aż sęp, szykując się do ataku, rozłoży skrzydła. Taki obraz poruszyłby miliony, wyrył się w pamięci każdego człowieka, który zobaczyłby to zdjęcie. Byłby jak oskarżycielski palec wymierzony w każdego, kto bez opamiętania zanurza się w konsumpcyjnym stylu życia. We mnie, w Ciebie, w nich.

Ptaszysko jednak tylko obserwuje, ani drgnie. Jest cicho. Ta cisza musi być przerażająca, trudniejsza do zniesienia niż najbardziej natarczywy hałas. Carter po 20 minutach nie wytrzymuje napięcia i robi mniej efektowną fotografię niż planował. Nie szkodzi, to zdjęcie i tak wstrząśnie światem. Ten bezruch zapiera dech w piersi.



Jak widać fotograf jest w stanie patrzeć jak ktoś umiera aby mieć "dobry" materiał.

Puszczając wodzę fantazji (bo nie mam żadnych dowodów) można napisać że stacje medialne opłaciły przygłupów aby zrobiły jakieś rozróby. Dzięki temu mają robotę, mają dobry materiał itp itd.

Gdzieś czytałem fajny tekst, lecz niestety nie mogę go znaleźć. Dotyczył tego że w takich przypadkach trzeba patrzeć na to kto zyskał.
1)Co zyskał MN na tym że spalono budkę ? - minusy u Polaków za rozróby
2)Co zyskały media za spaloną budkę ? - miliony widzów przez bite dwa dni. A jak dobrze pociągną to i dłużej.
3)Co zyskał rząd za spaloną budkę ? - zwiększony atak Polaków na MN.

Można jeszcze tutaj dopisać Rosjan, Antifę, homoseksualistów, chuliganów itd.
Zgłoś
Avatar
O_Co_Ci_Chodzi 2013-11-14, 0:04 5
Odpowiedź, dlaczego jest tak mało nagrań masz np. w 50 minucie 14 sekundzie albo 50 minuta i 43 sekunda. Sk*skurwysyni powinni wisieć, bo to jebana dokuczliwa patologia, która niszczy ten kraj jeszcze bardziej niż ci co siedzą na Wiejskiej. To oni codziennie dokuczają uczciwym, zwykłym ludziom. Pierwsi powinni iść do piachu, a organizację narodowe powinny stanowczo odciąć się od hołoty. Niestety dziś najmniejsze prawa ma uczciwie pracujący człowiek. Może, kiedyś się doczekam, że za zajebanie sk*rwysyna będą dawali medale.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-11-14, 0:12 1
BoKoR napisał/a:



ufff

Gdzieś czytałem fajny tekst, lecz niestety nie mogę go znaleźć. Dotyczył tego że w takich przypadkach trzeba patrzeć na to kto zyskał.
1)Co zyskał MN na tym że spalono budkę ? - minusy u Polaków za rozróby
2)Co zyskały media za spaloną budkę ? - miliony widzów przez bite dwa dni. A jak dobrze pociągną to i dłużej.
3)Co zyskał rząd za spaloną budkę ? - zwiększony atak Polaków na MN.

Można jeszcze tutaj dopisać Rosjan, Antifę, homoseksualistów, chuliganów itd.



Komuniści przykładowo lokalnych bandytów w latach 40 nazywali AKowcami, a AK bandytami. Podobnie robiono z Solidarnością oraz jej działaczami (tymi pierwszymi). Jeżeli reżim nie może lub nie potrafi pozbyć się niewygodnej, dla tego reżimu, grupy ludzi, czy ugrupowania, to stara się je zdyskredytować.

Jak wiemy w mediach w Polsce wiele do powiedzenia mają osoby z rodzin wywodzących się z Partii "czerwonych", tak więc czy przypadkiem stosowanie przez nich takich metod manipulacyjnych jak za PRLu?
Zgłoś
Avatar
matyus90 2013-11-14, 1:04 3
Jutro w Warszawie. Wybieracie się ?
[Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że przyjdzie ok 300 osób]

Zgłoś
Avatar
EvilDog 2013-11-14, 1:09
Na chuj żeś to tu wrzucił ?
Zgłoś
Avatar
Splifcior 2013-11-14, 1:12 1
Myślałem że Macierewicz to paranoik "Oni budują nowy system" przecież jeszcze jednego nie obalili I ta piosenka o wolności jak socjalista lewak może w ogóle mówić o wolności?
Z oficjalnych źródeł wiadomo, że huj mnie obchodzi ta demonstracja
Zgłoś
Avatar
SKKineeR 2013-11-14, 1:31
Coś was "antifa" nie widzieliśmy na Marszu Niepodległości Może zesraliście się na widok 5 tysięcy ludzi z ONR . Mogliście wtedy zadeklarować wasze bóle dupy .Za rok pewnie będziecie robić demonstrację tydzień po marszu
Zgłoś
Avatar
z................a 2013-11-14, 1:42
Wspaniała atmosfera, k*rwa wspaniała, jak na stadionie polonii. Wszystkim dać medale!
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-11-14, 1:45 3
popieram itd., ale lubię jak się prawicowcy zawsze prześcigają w tej liczbie uczestników - "jest nas kilkanaście, być może kilkadziesiąt tysięcy" potem - "jest nas tu sto tysięcy patriotów!" dzień później - "wczoraj przez Warszawę przeszło dziewięć miliardów młodych patriotów w Marszu Niepodległości"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie