18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
MGC 2013-11-13, 9:53 4
Przeglając rano facebooka , natknąłem sie na taką oto riposte ze strony Superstacji która, poleciala w strone tvn24.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2013-11-13, 9:56
Jeśli nie chciałeś robić reklamy pitu pitu to wystarczył screen z Twittera.
Zgłoś
Avatar
tico92 2013-11-13, 9:58 1
i te poszukiwania jak robi się screen shota w google ;D ,zawsze to lepiej niż robić zdjęcie telefonem ;d
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-11-13, 9:59
Super stacja chcieli by pewnie ziem wschodnich tak jak przed rozbiorami. Tylko na chuj im takie nieużytki.
Zgłoś
Avatar
MGC 2013-11-13, 10:33
tico92 napisał/a:

i te poszukiwania jak robi się screen shota w google ;D ,zawsze to lepiej niż robić zdjęcie telefonem ;d



wczoraj się przesiadłem na Windows 8,1 i dla pewności chciałem sparwdzić czy coś się zmieniło w kwesti scrennshootów...
Zgłoś
Avatar
WyJEgErMaN 2013-11-13, 16:41 105
Myślę,że ten obrazek idealnie oddaje absurdalne działania mediów w celu wpojenia widzom jak to strasznie wygladał Marsz Niepodległości 2013.





Jezeli już było,to proszę wywalić.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-11-13, 17:07 9
Cytat:

Jezeli już było,to proszę wywalić.

Było, było. Co roku kurwa jest, ale bydło nadal głosuje tak samo. PiS, PO, SLD i PSL ta sama klika, a jak ktoś chce ich wypierdolić to stają na głowie, żeby ludzi przestraszyć...
Zgłoś
Avatar
mihaueeek 2013-11-13, 17:18 1
Bo media dzisiaj to takie same kurwy jak politycy
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-13, 17:26 7
Chuj mnie obchodzi na jakie media będziesz zwalał winę. To święto, do którego bydło różnej maści nie powinno być dopuszczane. Jak se kurwa nie radzicie w tej stolycy z tak prostymi sprawami to mi nie pierdol o mediach. Najpierw oczyść własne szeregi a nie zwalasz winę na media. Tak kurwa, oni zawsze będą pokazywać skrajności. To nie wina tv, policji i chuj wie kogo, że rok w rok ktoś wzywa a później nie panuje na hołotą. Co przyszła sobie coś porozpierdalać w imię święta. Czy można być jeszcze bardziej zjebanym hipokrytą - odpowiedz sobie sam. Toż to się rzygać chce jak ci wasi narodowcy wybierają skrzętnie, kto jest bandytą a kto nie. Jak policji za dużo, to prowokacja. Jak policji za mało, to prowokacja. Kurwa, czy wy jebane oszołomy czasem słyszycie, co pierdolicie? I nie, nie zmieni tego Bosak czy inny zakamuflowany pedał. Bo z gadania o niczym nawet przez cały dzień jeszcze nikt niczego nie zbudował.
Zgłoś
Avatar
japkoI 2013-11-13, 17:26 1
na czymś trzeba zarobić.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-11-13, 17:32
Proponuję abyśmy za rok spotkali się 11.11. w Warszawie ubrani w kominiarki i maski zasłaniające twarze i z komunistycznymi oraz prohomoseksualnymi okrzykami zaczęli demolować jakieś miejsce, proponuje sejm, lub pałac prezydencki. Ciekawe jak wtenczas będzie przebiegała relacja z marszu niepodległości oraz jak zostali byśmy nazwani i pod jakie ugrupowania polityczne podciągnięci.
Zgłoś
Avatar
Pokh 2013-11-13, 17:33 1
@quartz75
prostymi sprawami?? upilnowac ponad 100 tysiecy luda? ty kurwa dyktatorze i naczelniku porzadku! dobrze ze ciebie wszyscy tak sluchaja. I nie to nie wina tv, ze pokazuja 0.1% marszu ktory rozpierdala budke ciecia z ambasady? a ty kurwa wiesz ze 90 tysiecy ludzi bedacym tam nawet nie widzialo zadnych zajsc??? rozumiem mozna byc lewakiem, mozna byc prawicowcem, nalezec do antify czy onru, ale kurwa byc taka kurwa bez pogladadow co wrzuca na idee i organizatorow, posrednio co prawda, ale wrzuca, porazka. i idz ty kurwo za rok wylow posrod dziesiatek tysiecy ludzi tych parudziesieciu prowokatorow, najebanych maloletnich chulyganow w kominach i policjantow w cywilu co tylko czekaja zeby podrzegac tych najebanych ze zjebanymi mozgami co walcza pozniej z roslinami... bez odbioru
Zgłoś
Avatar
matyus90 2013-11-13, 20:43
Filmik pokazujący moment podpalenia tęczy.

Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-11-13, 21:26
Pater patriae napisał/a:

Specjalnie pojechałem na ten Marsz, żeby się przekonać na własne oczy, jak to wygląda. I doszedłem do wniosku, że najwięksi specjaliści i hejterzy widzieli ten Marsz tylko w TV. Szedłem na samym przedzie Marszu, akcji z tęczą nie widziałem, chociaż osobiście mnie wkurwiały zjeby latające w kominiarkach, bo ewidentnie nie przyjechali tu świętować, a robić burdy, ale no KURWA, idzie sobie człowiek, śpiewa hymn, a tu nagle info, że Marsz rozwiązali, żenada, kilkadziesiąt tysięcy ludzi idzie nielegalnie, bo policja nie upilnowała bandy zjebów..
Kto nie był na Marszu, nie czuł tej atmosfery, tej dumy z MORZA biało-czerwonych flag i tylko krytykuje na podstawie tego co mu "obiektywne" media pokażą, to naprawdę żal mi go.

PS Za komuny Solidarnościowcy to też byli bandyci i zadymiarze, pomyślcie o tym trochę.
PS2 Nie, nie jestem narodowcem .



Stary, w kilku konkretnych zdaniach streściłeś to nad czym ja pracowałem godzinkę .
Nic dodać, nic ująć.
Nie zapomnę momentu jak wszyscy stali z uniesionymi flagami i śpiewali hymn. Dookoła flary. Coś niesamowitego.
Ale oczywiście tego nie zobaczycie w TV.

MisiuSW napisał/a:

Tekst fajny, brawo że chciało Ci się pisać to wszystko, ale farmazonów niestety też nawaliłeś. Przejście wszystkich obok jednego miejsca trwało godzinę, więc nie mogłeś widzieć wszystkiego. Przeoczyłeś i dobre rzeczy, i gorsze



Rozumiem że tam byłeś, że tak piszesz?
Widziałem płonącą tęczę jeszcze na Marszałkowskiej, później słyszałem jakieś starcia debili z policją w okolicach placu Zamkowego.

Napisałem
Cytat:

Przechodząc obok ambasady widziałem płonące „coś” później dowiedziałem się że to budka strażnicza.

. I tutaj muszę przyznać Ci rację. Budka wartownika poszła z dymem wcześniej. Coś się paliło, ale nie mogę napisać co dokładnie.
Przeprowadzam za wprowadzenie w błąd. Tym razem karny kutas dla mnie.



Hrodgar napisał/a:

Proponuję abyśmy za rok spotkali się 11.11. w Warszawie ubrani w kominiarki i maski zasłaniające twarze i z komunistycznymi oraz prohomoseksualnymi okrzykami zaczęli demolować jakieś miejsce, proponuje sejm, lub pałac prezydencki. Ciekawe jak wtenczas będzie przebiegała relacja z marszu niepodległości oraz jak zostali byśmy nazwani i pod jakie ugrupowania polityczne podciągnięci.



Mam nadzieję że to co napisałeś to tylko niewinny żart (zwarcie pod deklem) i że naprawdę tak nie myślisz.
11 listopada jest dniem każdego Polaka, a ty chcesz wtedy iść i demolować nasz kraj. Nie ważne czy jest to cyrk przy Wiejskiej, tęcza na placu Zbawiciela, czy inny budynek.
Chcesz demolować niszczyć i psuć, to powybijaj sobie okna w mieszkaniu. Idą teraz chłodniejsze dni to zrozumiesz debilizm takiego zachowania.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-11-13, 21:47
WalniętyKnur napisał/a:


bitch please.



kurwo jak cytujesz to czemu moja wypowiedz przekrecasz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie