18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Jack Daniel's 2013-11-13, 2:34
Polska flaga do spalenia! Ma czerwień?
Bij okres, bo czerwony!
Bij tramwaj, bo czerwony!

To hasła debilne, wiem. Tak samo debilne, jak kilkaset osób, które chcą zachwiać opinią o marszu, robiąc zadymę i imieniu kilkuset tysięcy.
Mam tylko pytanie: dlaczego Straż Marszu nie zdławiła tych idiotów "w zarodku" i pozwoliła im się oderwać od grupy i narobić burdelu? Przecież tęczę można było spalić przy każdej innej okazji.

Oczywiście, piwko za ogarnięcie i rzetelność. Nie to, co TVNy i inne gówno.
Zgłoś
Avatar
MisiuSW 2013-11-13, 2:40
Tekst fajny, brawo że chciało Ci się pisać to wszystko, ale farmazonów niestety też nawaliłeś. Przejście wszystkich obok jednego miejsca trwało godzinę, więc nie mogłeś widzieć wszystkiego. Przeoczyłeś i dobre rzeczy, i gorsze
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-11-13, 2:58
Wiert napisał/a:

Jak słyszę, że UE jest taka strasznie zła i tak dalej, to śmiać mi się chce z tych "myślicieli", którzy to głoszą takie poglądy.



Jak czytam takie coś to wiem, że ojciec pasa szczędził... Weź nie wypowiadaj się na ten temat albo poczytaj, poszukaj informacji... Najlepiej zrób sobie tabelke korzyści i straty to może cie oświeci...

Do autora:

Lewaki to chuje i cwele... Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Meliar 2013-11-13, 4:16 2
Manifest, do poniesienia odpowiedzialności przez policję, za zniszczenie Polskiej flagi podczas marszu niepodległości 11.11.2013

Uprzejmie prosze o nie wrzucanie postu do tematu zbiorowego o marszu niedpodległości, lub o wczesniejsze obejrzenie klipu.
Zgłoś
Avatar
gzy 2013-11-13, 4:24
Byłem rok temu... Jestem patriotą i widzę, że w tym Marszu bije polskie serce - większość ludzi to ludzie świadomi, przeciwni temu co się dzieje na najwyższych szczeblach państwa. Dzięki temu, że oglądałem rzeczy na żywo, a później z relacji w telewizji nauczyłem się, że "telewizja kłamie", to nie jest pusty slogan. Wspaniałe uczucie zobaczyć taką ilość ludzi niosących flagi i śpiewających nasz hymn. Kręci się łezka w oku. A media i policja są tylko paziami służb specjalnych, które w taki oto sposób traktują patriotów - ośmieszają, szkalują. Zadymiarze o IQ ameby przyjeżdżają się pobić, a 100 tysięcy ludzi przez to ma zj3baną opinię... Nigdy już nie uwierzę telewizji. Dzięki Bogu za internet.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-11-13, 4:49
Materiał dowodowy w postaci niniejszego zapisu audiowizualnego poddany zostanie szczegółowej analizie, która wykaże jego całkowitą nieprzydatność z powodu niskiej jakości dźwięku i obrazu. Policyjne dochodzenie zostanie umorzone z powodu niewykrycia sprawców, którzy działając wspólnie i w sposób zorganizowany, po dokonaniu czynu oddalili się w nieznanym kierunku.
Zgłoś
Avatar
Meliar 2013-11-13, 5:02
CanesPL napisał/a:

Materiał dowodowy w postaci niniejszego zapisu audiowizualnego poddany zostanie szczegółowej analizie, która wykaże jego całkowitą nieprzydatność z powodu niskiej jakości dźwięku i obrazu. Policyjne dochodzenie zostanie umorzone z powodu niewykrycia sprawców, którzy działając wspólnie i w sposób zorganizowany, po dokonaniu czynu oddalili się w nieznanym kierunku.



niestety jest to mozliwe
Zgłoś
Avatar
Michallwoj 2013-11-13, 5:12
Szacunek dla kamerzysty że nie bał się odezwać !
Zgłoś
Avatar
KoliaZzz 2013-11-13, 5:18
Ja jestem ciekawy co się stało z kamerą ale chyba wszystko ok , skoro filmik dotarł na youtuba
Zgłoś
Avatar
n................e 2013-11-13, 6:54 2
@L2b ten sam czas inna perspektywa jebany manipulatorze

widać tutaj ludzi z flagami, z tego marszu
Zgłoś
Avatar
elkelk 2013-11-13, 6:56
L2b napisał/a:

w nawiązaniu do tęczy

Obrazek



Gdzie Wy macie oczy? Na tym zdjęciu dokładnie widać, że to tęcza zaatakowała pierwsza !!!
Zgłoś
Avatar
major222 2013-11-13, 7:53
Ja byłem na samym początku marszu, zaraz za grupami rekonstrukcyjnymi, Ambasada ruska była otoczona prewencją, na oko grubo ponad stówa kasków, kilkudziesięciu otaczało bramę ambasady (a ich otaczała straż marszu), reszta stała wzdłuż ogrodzenia, zwarta i gotowa. Nie wiem jak to się stało że później ich nie było.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-11-13, 7:55
Znowu policyjna prowokacja, czy aż tak trudno spojrzeć prawdzie w oczy ze to wina kibolskiego bydła i ze to oni wszystko zaczęli i ze to oni prowokowali do napierdalanki? Filmiki mówią same za siebie.
Zgłoś
Avatar
wieniu 2013-11-13, 8:01
@nieodwracalne a ch#j z tą tęczą, to ona w tym dniu była najważniejsza?
Zgłoś
Avatar
marcopolo5000 2013-11-13, 8:39 1
Moment podpalenia tęczy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie